آشپز در بنتون ویل را Yeyo است کسیکه برای جیمز ریش جایزه

Category: آرکانساس Comments: No comments

رافائل ریوس از Yeyo مکزیکی کوره در بنتون ویل یکی از 20 semifinalists برای 30th سالانه جیمز ریش جوایز ” بهترین آشپز: جنوب.

ریوس خواهد شد رقابت با سرآشپزها در یک منطقه که شامل آلاباما, آرکانزاس, پورتوریکو, فلوریدا, لوئیزیانا و می سی سی پی.

جیمز ریش بنیاد دست از لیستی از رستوران ها و آشپز جایزه semifinalists در روز چهارشنبه. این بنیاد اعلام خواهد شد فینالیست در مارس 25 و دست از این جوایز در یک جشن 4 ماه مه در اشعار اپرا از شیکاگو است.

ریوس (س) بود رقابت برای جایزه در برابر سرآشپزها از نیواورلئان; وست پالم بیچ میامی و فورت لادردیل فلوریدا.; نارنجی ساحل, Homewood و موبایل علا; San Juan, Puerto Rico; و ریجلند و Biloxi, از دست ندهید.

متی مک کلور اجرایی آشپز کندو در بنتون ویل بود که بهترین سرآشپز: جنوب کسیکه برای شش سال متوالی 2014-19. اما هیچ آرکانزاس آشپز تا به حال برنده جایزه. در آرکانزاس تنها دو جیمز ریش برنده شده اند در آمریکا Classics دسته جونز Bar-B-Q, کسی که شام میخورد در ماریانا در سال 2012 و کمی سنگ Lassis مسافرخانه در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>