شیمیایی کمبود برگ AMA’S) قادر به اجرای حجم بالایی از ویروس آزمون

Category: آرکانساس Comments: No comments

دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی مقامات در حال حاضر نمی دانم زمانی که آنها قادر خواهید بود به طور مداوم روند صدها نفر از coronavirus آزمون در روز, با وجود عموم پیش بینی است که مقدار در هفته های اخیر.

قبلی پیش بینی شد و بر اساس “ظرفیت” که متفاوت از “قابلیت” AMA’S) مدیر ارشد اجرایی استپ Mette در مصاحبه ای گفت:.

کمبود مواد — مواد شیمیایی مورد استفاده برای انجام تست — معنی مقامات ندارد و یک جدول زمانی برای زمانی که AMA’S)’ تامین کنندگان می تواند در ارائه مواد کافی برای اجرای یک حجم بالایی از آزمون و یا تعریف برآورد که چگونه بسیاری از آزمون ها را می توان خام روز به روز به جلو رفتن.

“ما در حال سفارش معرف است که به ما اجازه می دهد به کار در ظرفیت کامل. آنها به سادگی نمی شود تحویل” AMA’S) صدراعظم کم پترسون گفت.

“هیچ یک از ما آگاه بودند که آن خواهد بود بسیار دشوار به دریافت کیت که اجازه می دهد ما را به انجام سنجش. ما باید این ماشین آلات به آنها را انجام دهد.”

یک تولید کننده به نام علمی مرکز پزشکی شنبه شب به آن می گویند می تواند ارائه معرف به اجرای 60 آزمون امروز هر چند که کمتر از آنچه که آنها تا به حال به دستور Mette گفت.

پترسون گفت: UAMS نمی خواهد باید ماشین آلات خریداری شده برای اجرای این آزمون و یا توسعه یافته در خانه تست اگر آن را به قصد اجرا در ظرفیت کامل.

به گفته مقامات تخمین می زند از چند صد تست در هر روز — ارائه شده در اخبار, کنفرانس ها و خبرنگاران — انعکاس اطلاعات آنها در زمان حال و نه ترکیب معرف تنگنا.

“این نمایندگی نمی کند هیچ گمراه کننده از طرف ما و نه عمدا” Mette گفت.

در خانه آزمون (یا روش) است که هنوز هم انتظار می رود برای راه اندازی این هفته و معرف در دست اجرا است که آزمون.

خواندن چهار Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>