رئیس دادگستری سوئیس شومر “و پرداخت قیمت’ نظرات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

قاضی جان رابرتز به نام این اظهارات توسط اوباما و حزب دموکرات بالا خطرناک است.

عکس: آسوشیتد پرس

واشنگتن—رئیس دادگستری جان رابرتز در روز چهارشنبه با انتقاد از اوباما و حزب دموکرات بالا گفت: دیوان عالی کشور دو مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب خواهد شد “پرداخت قیمت” باید به آنها رای در برابر سقط جنین.

“من می خواهم به شما بگویم Gorsuch. من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh. شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت خواهد شد قیمت!” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) گفت: صحبت از قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh در یک تجمع در خارج از دادگاه در حالی که قضات شنیده استدلال بیش از یک لوئیزیانا, قانون سقط جنین. “شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

رئیس دادگستری رابرتز که در سال 2018 صحبت کردن در برابر رئیس جمهور تهمت حملات در فدرال قضات اشاره آقای شومر این اظهارات در بیانیه صادر شده پس از چهار جلسه به پایان رسید.

“قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند. تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه” بیانیه ای گفت:.

آقای شومر سخنگوی پاسخ داد: “از سوی دیگر ، شومر نظر یک مرجع سیاسی قیمت سنا جمهوری خواهان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن این قضات در دادگاه و یک هشدار است که قضات را از بند باز کردن یک عمده چمن ریشه های جنبش در موضوع حقوق باروری در برابر این تصمیم است.”

American Bar Association جمهور جودی پری مارتینز تکرار رئیس دادگستری نگرانی گفت: حقوقی سازمان بود عمیقا مشکل توسط آقای شومر این سخنان.

“هر کس فکر می کند در مورد محاسن موضوع را قبل از دادگاه وجود دارد هیچ جایی برای تهدید واقعی یا تمثیلی” او گفت:. “این دیدگاه را به چالش شهرت سوم شرکت برابر شاخه ای از دولت ما; استقلال قوه قضائیه و امنیت قضایی و افسران. آنها هرگز قابل قبول است.”

دیوان عالی کشور شده اند در سیاسی تیررس شده است.

در سفر خود به هند در ماه گذشته رئیس جمهور گفت: قضات Sonia Sotomayor و اموزش Bader Ginsburg باید recused از موارد مربوط به او اگر او نبود تهدید قضات. رئیس دادگستری رابرتز آدرس نیست رئیس جمهور اظهارات.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر شنبه شب به نام آقای شومر نظرات “مستقیم و خطرناک تهدید به دیوان عالی ایالات متحده.”

“اگر یک جمهوری خواه بود او و یا او را دستگیر شود و یا استیضاح” آقای ترامپ نوشت. “اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر!”

در نوامبر سال 2018 رئیس دادگستری موقع توجه کرد از نظر رئیس جمهور تهمت و توهین به دادگاه فدرال در کالیفرنیا از جمله خصوصیات یک فقیه که حکومت در برابر دولت به عنوان یک “اوباما قاضی است.”

“ما لازم نیست که اوباما قضات یا تهمت قضات بوش قضات یا کلینتون قضات” رئیس دادگستری گفت: پس از آن. “آنچه ما یک گروه فوق العاده ای اختصاصی قضات انجام بهترین سطح خود را به انجام حق کسانی که ظاهر می شود قبل از آنها.”

نوشتن به جس Bravin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>