کودک-پشتیبانی از تغییر وزن هر دو درآمد

Category: آرکانساس Comments: No comments

برای اولین بار در حدود 30 سال آرکانزاس دادگاه عالی اتحاد دوباره راه حمایت از کودکان تعیین شده است که نیاز به هر دو پدر و مادر’ درآمد در نظر گرفته شده بود توسط دادگاه به تصمیم گیری چقدر noncustodial پدر و مادر باید پرداخت.

“این به طور کامل تغییر راه درآمد محاسبه شده است” گفت: وکیل آنجلا مان, رئیس, آرکانزاس, کانون خانواده, قانون بخش است. “این رفتن به عادلانه تر بود.”

به منظور تجدید نظر در دستورالعمل های حمایت از کودک اداری سفارش شماره 10 منتشر شد آوریل 2 و اولین گزارش آرکانزاس بار.

با در نظر گرفتن اثر جولای 1, روش جدید مستلزم آن است که قضات شکل حمایت از کودکان از طریق یک فرمول است که در نظر هر دو پدر و مادر ناخالص درآمد به جای فقط سود خالص از noncustodial پدر و مادر است.

“[T]او مفهوم [بودن] است که کودکان باید به همان نسبت از درآمد والدین است که آنها را دریافت کرده بود پدر و مادر با هم زندگی می کردند و منابع مالی” تجدید نظر در دستورالعمل های دولت است.

برای اولین بار است که حمایت از فرمول نیز خواهد شد را به حساب چقدر ملاقات این noncustodial پدر و مادر دریافت و با ملاقات به طور کلی انتظار می رود در نتیجه پایین تر پشتیبانی پرداخت و گفت: مان از Mann & کمپ شرکت حقوقی کوچک سنگ.

این دستورالعمل بر اساس قانون دولت ابتدا تاسیس در سال 1989 و مان گفت شده اند وجود دارد تغییرات کوچک در طول سال.

جدید محاسبه طرح نشان دهنده یک روند ملی با استفاده از استانداردهای فدرال که اکثر متحده در حال حاضر به تصویب رسید.

اعضای این کمیته در حال تجدید نظر قاضی دادگاه براندون Harrison; مدار قضات داگلاس Schrantz از بنتون ویل رئیس; اندرو بیلی کوه خانه و دیوید کلارک از کانوی. همچنین در این کمیته هستند تشکر. شارلین Fite از ون بارن و وکلا آلیسون Allred از شمال لیتل راک; جانی Copeland از کوه صفحه اصلی; Traci LaCerra از سنگ کوچک; Mark D’Auteuil از Russellville; همراه با مایکل درخشید یک وکیل برای دولت کار اجرای قانون حمایت از کودکان و بروک Steen, کارکنان, وکیل برای دفتر اداری دادگاه.

مترو در 04/09/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>