کتاب کودکان نویسنده تد Landkammer قلم پرماجرا با عنوان “Buffy the Butterfly”

Category: وب وایر Comments: No comments

تخیلی ذهن کودکان همیشه تعجب و کتاب کودکان نویسنده تد Landkammer به طور مداوم می بیند که از طریق چشم از او دو محبت نوه—ایزابلا و سوفیا. با عشق خود پروانه ها او الهام گرفته شد برای ایجاد یک داستان است که جشن ماجراهای یک جوان و روحیه پروانه به نام Buffy.
 
از آن پس او همیشه می گوید این شاد داستان به آنها و دختران کوچک را بدقت گوش دادن به هر بخش از آن است. Landkammer عشق سهام چگونه “Buffy the Butterfly” در حال حاضر بخشی از قلب و ذهن. او می گوید:”در حال حاضر دختران عشق Buffy به طوری که زمانی که آنها را ببینید هر پروانه پرواز آنها از روی تعجب فریاد زدن: “من تعجب می کنم اگر که Buffy!’.”
 
در این زمان او به چاپ این داستان فوق العاده در امید به رسیدن به تخیل و ذهن خلاق کودکان است. در این کتاب خوانندگان جوان خواهد بود قادر به کشف تعداد زیادی از سرگرم کننده پر از ماجراهای در هر صفحه. این charmingly نشان داده شده مطمئنا یک تجربه خواندن لذت بخش برای هر بچه ای که می شود به آن را بخوانید.
 
“Buffy the Butterfly” را گران کودکان به زیبایی طبیعت و خلقت خداوند است. در مستقیم ترین راه های مصور کودکان کتاب به دنبال یادآوری خوانندگان جوان و قدیمی به طور یکسان که زیبایی خلقت است که همه در اطراف و زیبا و جادویی را ببین. این است که توسط نویسنده نوه عشق به پروانه ها و سوفیا و ایزابل را برای Buffy به حدی که آنها را ببینید Buffy در هر پروانه که توسط مگس.
 
تجربه خود را در پرماجرا و colorfully کودک پسند ادبیات تد Landkammer با حمایت از او در کتاب “Buffy the Butterfly” را به عنوان او آن را ارائه شده این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
Buffy the Butterfly
نویسنده | تد Landkammer
ناشر | ایمان مسیحی Publishing Inc.
| تاریخ انتشار 29 ژوئن 2018
نوع | کتاب کودکان
ISBN-13 | 978-1642585971
شومیز قیمت | $12.95
 
درباره نویسنده
 
تد Landkammer یک پدربزرگ و کتاب کودکان نویسنده “خشخاش در تپه” و “بافی پروانه است.” او در حال حاضر زندگی در سقول کالیفرنیا با همسر خود.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>