کتاب کودکان “رها ظالمانه ماجراجویی” جانیس Bearden نمایش داده می شود در سال 2020 توسان جشنواره کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

لذت بردن از خواندن کتاب های کودکان است که باید گربه شخصیت ها ؟ سپس شما همچنین می خواهد عشق “رها ظالمانه ماجرا” (ایمان مسیحی انتشارات; 2019) توسط جانیس Bearden. این کتاب تصویر می گوید داستان از رها شایان ستایش اما چابک گربه به عنوان او عازم یک ماجراجویی بزرگ و ponders در درس های تجارب خود را.
 
“رها ظالمانه ماجرا” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14 -15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه توسان AZ.
 
از زمان تاسیس آن در سال 2009 توسان جشنواره کتاب با هدف پشتیبانی سواد آموزی در جنوب آریزونا. بیش از 100 ، 000 بازدید کنندگان گله را به صورت دو روز در فضای باز جشنواره ادبی برای دیدار با پرفروش و ظهور نویسندگان جدید کشف ناشران و کتاب سازمان و شرکت در بیش از 300 سخنرانی. کتاب جشنواره میزبان گسترده و هیجان انگیز انواع نمایشگاه, نویسنده, پانل, کتاب خریدهای مواد غذایی و فروشندگان فرهنگی برنامه های متنوع و ویژه برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان را از جمله فعالیت های دیگر برای دوستداران کتاب.
 
“رها ظالمانه ماجرا” را یک تصویر متحرک در بسیاری از داستان اسباب بازی آن را به عنوان یک enthralling داستان کودکان است که کودکان درگیر و الهام بخش آنها را با تعجب و تخیل از سفر. Gordy رویاهای یک ماجراجویی بزرگ در جایی دور دور, بنابراین او عازم سفر است که او را طول می کشد به مکان های دور و نزدیک. چه درس هایی را از او یاد بگیرند مسافرت ؟ او را به خانه اش بازگشت و در شهر بندر خلیج جای او را پشت سر گذاشت ؟
 
سفارش جانیس Bearden را “رها ظالمانه ماجراجویی” در آمازون و Barnes & Noble.
 
  
 
رها ظالمانه ماجراجویی
نویسنده | جانیس Bearden
| تاریخ انتشار ژانویه 14 2019
ناشر | ایمان مسیحی چاپ و نشر
شومیز قیمت | $13.95
 
درباره نویسنده
 
جانیس Bearden زندگی در کنساو گرجستان. او یک عضو از گرجستان کانون نویسندگان و جامعه کتاب کودک نویسندگان و تصویرگران (SCBWI).
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>