چین خطوط اهدای هواکش برای n. y.

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک-نیویورک فرماندار گفت: دولت چین بود و تسهیل حمل و نقل از 1000 اهدا هواکش به دولت خود را برجسته اقدامات شدید رهبران در آنچه که تبدیل به یک تقلا برای به اندازه کافی امن نجات بخش دستگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه هشدار داد که این کشور می تواند رهبری به آن “سخت ترین” هفته هنوز.

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از حد 312,000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 8,400; بیش از 3500 کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک از جمله بیش از 1900 در شهر نیویورک است. دولت تا به حال بیش از 113,000 موارد از شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز را شمارش.

شیوع عمیق تر شدن است و در مناطق دیگر فراتر از نیویورک است. بیش از 400 نفر کشته شده اند در لوئیزیانا. میشیگان بیش از 14,700 عفونت و نزدیک به 500 مرگ و میر با دیترویت بودن دولت را کانون.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک ستایش دولت چین برای کمک به تامین امنیت حمل و نقل از دستگاه تنفس است که برنامه ریزی شده بود به می رسند شنبه در فرودگاه کندی.

دولت امن حمل و نقل پس از دولت چین تسهیل کمک مالی از میلیاردرهای جک ما و یوسف Tsai از بنیانگذاران شرکت چینی تجارت الکترونیکی غول Alibaba کومو گفت.

او همچنین اذعان کرد که دولت ایالات متحده ذخایر لوازم پزشکی می گیرند به شدت کوتاه است.

“ما همه در همان نبرد در اینجا” کومو گفت و اشاره کرد که اورگان نیز داوطلب برای ارسال 140 هواکش به نیویورک است. “و نبرد متوقف کردن گسترش ویروس.”

اما فرماندار طرح به نیروی بیمارستان ها در جای دیگر در دولت به لوازم یدکی هواکش به مبارزه در شهر نیویورک ظاهرا نشده بود هنوز محقق یک روز پس از او دستور داد آنها را به تسلیم شدن برخی از آنها استفاده نشده عرضه به گارد ملی به صورت موقت توزیع مجدد.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=hBYcioJnRn8]

او با اشاره دوباره شنبه به طرح اما جزئیات همچنان نامشخص است.

“ما در پیدا کردن آنچه تجهیزات ما استفاده از آن بهترین ما می توانیم” از حزب دموکرات گفت: روز شنبه گفت که او می خواهم به دنبال 20 درصد از “استفاده نشده و در دسترس” هواکش تعدادی او ثابت در 500 در همه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشورهای در حال ساخت متورم درخواست برای لوازم پزشکی زمانی که نیاز وجود ندارد و پیشنهاد او به یک دست در یک حمل و نقل از ورود چین به نیویورک است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او می خواهم به شنیدن بیشتر چشمگیر “با تشکر از شما” از کومو برای ارائه تجهیزات پزشکی و کمک به سرعت اضافه کردن ظرفیت بیمارستان.

“ما با توجه به فرماندار نیویورک بیش از هر کسی تا به حال داده شده است در مدت زمان طولانی او گفت:” در یک کنفرانس خبری در واشنگتن است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=0-o1npKJ6OY]

در حالی که ماساچوست با استفاده از جدید انگلستان میهن پرستان’ تیم هواپیما را انتخاب کنید تا بیش از 1 میلیون ماسک از چین و روسیه نیز با ارسال تجهیزات پزشکی به آمریکا

“من می خواهم این تمام شود,” کومو گفت و اشاره کرد که در حالی که از آن شده است تقریبا 30 روز پس از این دولت برای اولین بار مورد “آن را احساس می کند تمام عمر.”

وجود خواهد داشت مرگ’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال در حال راه اندازی یک 2,500 تخت بیمارستان صحرایی در نیویورک Javits Center, خواهد شد که توسط کارکنان ارتش است. او گفت: مشابه بیمارستان, پروژه های در حال احداث در لوئیزیانا و دالاس.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یادآوری شروع به روزانه خود را در جلسه روز شنبه در این بیماری همه گیر. “وجود خواهد داشت و مرگ است.”

گالری: Coronavirus صحنه 4-4-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/45outbreak/]

پیوستن به تهمت شد معاون رئیس جمهور مایک پنس ویروس وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده مهمترین عفونی-بیماری متخصص. آنها ایستاده بود دور از هم جدا از یک دیگر در مرحله کوچک.

مقامات بهداشتی را ارائه برخی امیدواریم که اجتماعی-فاصله اقدامات مشغول به کار بودند. Fauci گفت: او را دیدم تلاش در عمل به عنوان او رفت و برای یک پیاده روی در واشنگتن و متوجه مردم انتظار 6 فوت از هم جدا برای رستوران takeout.

“به عنوان جدی و دشوار به عنوان این است که آنچه که ما در حال انجام است که ساخت یک تفاوت” Fauci گفت.

اما حتی به عنوان Fauci خواست آمریکایی ها به بیمار و اجازه کاهش تلاش و کار و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کاهش کار می کند. اما ما در حال رفتن به از بین بردن کشور ما است.”

قبلا رونق اقتصاد دیده است بی مهابا قطره به ایالات متحده معاملات با خرید اینترنتی از این ویروس است که توقیف کسب و کار gutted هواپیمایی و مردم به خانه های خود.

رئیس جمهور همچنین در ادامه به مشتری جلب کردن هیدروکسی کلروکین یک داروی طولانی مورد استفاده در درمان مالاریا و آرتریت روماتوئید و لوپوس پس از مطالعات اولیه نشان می دهد ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر. اما این دارو دارای عمده عوارض جانبی بالقوه به خصوص برای قلب و مطالعات در حال انجام برای دیدن اگر آن را بی خطر و موثر برای درمان covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او ممکن است در نظر بگیرید که آیا او باید شروع به مصرف این دارو هر چند او همچنین گفت که او می خواهم خود را بپرسید ، برخی از مطالعات در حال آزمایش این که آیا هیدروکسی کلروکین می تواند کمک به جلوگیری از عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اقتصادی نیروی کار

تهمت نیز گفت: این تصور ایجاد یک دوم کاخ سفید coronavirus نیروی کار به بررسی چگونه بهترین برای بازگشایی اقتصاد کشور بود “ایده خوبی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تایید شنبه از یک طرح ارائه شده توسط Dana Perino سابق مطبوعاتی وزیر به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

پرینا در حال حاضر یک مفسر سیاسی در فاکس نیوز, پیشنهاد مونتاژ “یک حزبی/دو حزبی مخلوط از کارشناسان در سراسر بخش های صنعت” است که می تواند توصیه به رئیس جمهور در مورد غلبه بر مشکلات اقتصادی ناشی از شرایط سخت اجتماعی-districting اقدامات پیشنهاد شده توسط دولت فدرال است.

پرینا گفت: این گروه را تکمیل تیم به رهبری توسط پنس که شامل سلامت, امنیت ملی و اورژانس-آمادگی کردند. “اجازه دهید 1st وظیفه نیروی تمرکز بر بحران در لحظه” پرینا توییتی.

در حالی که رئیس جمهور با قدردانی از ایده او نمی گویند که آیا او را دنبال کنید از طریق. کاخ سفید کاهش یافته است به نظر وقتی پرسیده شد که اگر تهمت بود به دنبال این ایده.

رئیس جمهور صحبت کرده است بارها و بارها در مورد تمایل خود برای لغو محدودیت در این کشور به سرعت به عنوان ممکن است به محدود کردن اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. دولت تا به بررسی گزینه برای شل شدن محدودیت های جغرافیایی مناطق بدون بسیاری از coronavirus موارد و یا برای برخی از جمعیت دیده می شود که کمتر مستعد ابتلا به عوارض جدی از covid-19 اگر آلوده.

اما هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن رها پیشنهادی خود را هدف بازگشایی اقتصاد در مارس 12, عید پاک یکشنبه پس از یک جلسه از کارشناسان بهداشت و درمان در نیروی کار نشان داد وخیم پیش بینی ها در مورد احتمال مرگ و میر از coronavirus. به جای رئیس جمهور تمدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

چین بزرگداشت

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

به عنوان تعدادی از عفونت ها رشد کرده و به بیش از 1.1 میلیون نفر در سراسر جهان با بیش از 64,000, مرگ و میر, سیستم مراقبت های بهداشتی در حال زور زدن در زیر موجی از بیماران. کارشناسان می گویند هر دو ارقام تا حد زیادی undercount واقعی تعداد قربانیان به دلیل عدم تست موارد خفیف که از دست رفته بودند و دولت هایی که underplaying بحران است.

آژیر به صدا در سراسر چین در روز شنبه و پرچم پرواز در نیمه کارکنان در ادای احترام به قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله بهداشت و درمان “شهدا” که درگذشت مبارزه برای نجات دیگران.

در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر مقامات باید با احتیاط برداشته محدودیت به عنوان عفونت کاهش است. در روز شنبه در چین گزارش شده فقط یک مورد تایید شده در کانون ووهان و 18 نفر دیگر در میان مردم ورود از خارج از کشور. وجود دارد چهار مرگ و میر به صورت رسمی در مجموع بیش از 3200 به عنوان روز.

اسپانیا covid-19 موارد پیشی ایتالیا با نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد قصد دارد به گسترش این کشور مستند تا آوریل 25.

اسپانیا تایید موارد افزایش 7,026 به بیش از 126,000 بیش از 24 ساعت گذشته, در حالی که مرگ و میر افزایش 809 به بیش از 11,900. مجموع موارد در حال حاضر بالاتر از ایتالیا 124,632 که در آن کشور گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر ناشی از مارس 26.

ایتالیا و اسپانیا گزارش داده اند که درصد بالایی از عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی.

کارلو پالرمو سر از ایتالیا بیمارستان-پزشکان اتحادیه مبارزه اشک او به خبرنگاران گفت: در رم فیزیکی خطرات و آسیبهای روانی شیوع این بیماری باعث شده است اشاره کرد گزارش می دهد که دو نفر از پرستاران اقدام به خودکشی کرده بود.

“این یک وصف ناپذیر بیماری از استرس است. غیر قابل تحمل” او گفت:.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 18,324 آلوده به سلامت کارگران به عنوان از شنبه به نمایندگی از 15 درصد از کل عفونت در کشور است.

وجود دارد برخی از اخبار خوب در این دو سخت-آمار کشور است.

ایتالیا دارای نشانه های این وضعیت در حالی که هنوز قبر رو به بهبود است. آنجلو Borrelli سر از این کشور حفاظت مدنی گفت: تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته 74 برای اولین بار پس از سقوط این کشور رفت و به یک حالت اضطراری است.

در اسپانیا یک کندتر از مرگ و میر و موارد جدید نیز ارائه شده است برخی از امید است که شیوع این بیماری ممکن است در حال حرکت به سمت قله. وزیر بهداشت سالوادور Illa روز جمعه گفت که هدف از کاهش این بیماری همه گیر شد “در دسترس است.”

در جای دیگر, فرانسه, سلامت, مدیر جروم Salomon گفت 7,560 که مردم از coronavirus مسائل مربوط به پس از آغاز شیوع این بیماری در کشور از جمله حداقل 2,028 در خانه های سالمندان. بیش از 440 کلی مرگ و میر رخ داده در 24 ساعت گذشته.

در آلمان تعداد coronavirus مرگ و میر افزایش یافته و مورد تأیید صعود به بیش از 96,000 یک روز پس از رابرت کخ رئیس انستیتو Lothar Wieler هشدار داد این کشور ممکن است نیاز بیشتر فشرده-مراقبت از فضا. آلمان افزایش ظرفیت بیش از 40 درصد از شیوع آغاز شد. مرگ و میر در آلمان است که بیش از 1,400.

نشانه هایی وجود دارد که در نوبه خود است که میزان مرگ و میر در سوئد در حال رشد است سریع تر از جاهای دیگر در اسکاندیناوی, بالا بردن فشار بر دولت برای کنار گذاشتن بحث برانگیز آن دست کردن رویکرد — مدارس و رستوران ها و کافه ها باز باقی می ماند.

تعداد سوئدی مرگ و میر ناشی از این ویروس رز به 373 روز سه شنبه تا 12 درصد از جمعه. طول می کشد که رای هر یک میلیون در اسکاندیناوی بزرگترین اقتصاد به 36 در مقایسه با 29 در دانمارک و نه در نروژ که در آن بسیار سخت تر مستندات در محل هستند.

انگلستان گزارش داد که مرگبارترین روز و در عین حال با افزایش 708 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 4,313. تایید عفونت در پرتغال افزایش 6.5% به 10,524 هر چند با سرعت از موارد جدید کند برای روز چهارم.

مصر پزشکان در معرض خطر

در خاورمیانه و حداقل 17 پزشکان در مصر اصلی بیمارستان سرطان شده اند قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات گفت: افزایش ترس همه گیر می تواند طعمه امکانات بهداشتی در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است.

مصر گزارش کرده است 1,070 مورد تأیید و 71 مرگ و میر. مقامات بسته اند مدارس و مساجد ممنوع مجامع عمومی و اعمال شب حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان جمعیت از 100 میلیون, یک پنجم از آنها زندگی می کنند در پر جمعیت در قاهره.

بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه در ایران است که در آن وزارت بهداشت روز شنبه در گزارش دیگری 158 مرگ و میر. که افزایش کلی تعداد مرگ و میر وجود دارد به 3,452 میان 55,743 موارد تایید شده. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: بیش از 4000 بیماران در شرایط جدی هستند.

دبی روز شنبه اعلام کرد که آسمان خراش نکردم sheikhdom در امارات متحده عربی آغاز شده بود 24 ساعته مستند به مدت دو هفته بیش از شیوع ویروس. شهر-دولت در رسانه های دبی نیز در بیانیه ای گفت که آن را به انجام “گسترده آزمایشات پزشکی” در سراسر مناطق پر جمعیت از دبی بدون توضیح.

دبی به برج خلیفه بلندترین ساختمان جهان. این مستند ارائه معافیت برای برخی از صنایع و بخش رسانه گفت: کسانی که به ترک خانه های خود شدند و نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش. “هر کسی نقض محدودیت روبرو خواهد شد سختگیرانه قانونی عمل” را رسانه ای کرد.

امارات متحده عربی دیده می شود افزایش شدید موارد در روزهای اخیر با 10 مرگ و میر در میان 1,505 موارد تایید شده.

در همان زمان بیش از 233,000 مردم بهبود از ویروس.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط جنیفر Peltz, امی Forliti دیوید افزایش کارن ماتیوز Samy Magdy ناصر کریمی, جان Gambrell کوین Freking و کالین طولانی از آسوشیتد پرس; و Macarena Munoz, سونیا Sirletti و جاستین نزول خبری بلومبرگ.

یک اتوبوس مسافری می شود برای بررسی علائم تب شنبه در پزشکی بازرسی برای مسافران در نایروبی-مومباسا بزرگراه در جنوب کنیا.
(AP)

موقت بیمارستان راه اندازی شده است در نیواورلئان در داخل ارنست N. Morial مرکز کنوانسیون به عنوان یک سرریز تسهیلات برای بیمارستان های محلی که در حال رسیدن به ظرفیت covid-19 بيمار. فاز اول عملیات می تواند خانه 1000 بيمار و مقامات در حال آماده به دو برابر این ظرفیت در صورت نیاز.
(AP/جرالد هربرت)

یک زن و شوهر راه رفتن یک گردشگاه در امتداد دریای مدیترانه در روز شنبه در بیروت به عنوان بسیاری از ساکنان ماندن در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus.
(AP/حسین Malla)

یک بخش در 04/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>