چین virus موارد افزایش بیشتر اقدامات پیشگیرانه گرفته

پکن — میزان افزایش موارد جدید از این ویروس در چین افزایش یافت دوباره پس از یک استراحت کوتاه به عنوان مرگ و میر افزایش به 722 در سرزمین اصلی و کشورهای سراسر جهان اجرا سختگیرانه تر اقدامات شامل گسترش آن.

یک شهروند ایالات متحده درگذشت این ویروس در ووهان شهرستان در مرکز شیوع در چه ظاهرا اولین مرگ در آمریکا. یک زن ژاپنی تحت درمان در ووهان بود که در یک مورد مشکوک نیز درگذشت.

تقریبا همه جدید مرگ و میر در داخل و اطراف ووهان در مرکز استان هوبی. یکی دیگر از 3,399 موارد گزارش شده, آوردن مجموع به 34,546 اگر چه برخی از کسانی که بهبود یافته اند. بیش از 320 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

سه کشتی کروز مسافران بودند مبتلا به این ویروس در ژاپن در مجموع 64 در هیئت مدیره کشتی.

حزب کمونیست چین چهره ادامه خشم و recriminations از بیش از مرگ یک پزشک که تهدید پلیس پس از تلاش برای صدای زنگ در مورد این بیماری بیش از یک ماه پیش.

نگاهی به آخرین تحولات:

آمریکایی و ژاپنی تسلیم در ووهان کشتی های کروز قرنطینه

سفارت ایالات متحده در پکن گفت: یک زن 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به این ویروس فوت در ووهان در روز چهارشنبه. بیمار شد و ظاهرا اولین آمریکایی مرگ و میر. سفارت نیست شناسایی فرد است.

ژاپن وزارت امور خارجه گفت: یک مرد ژاپنی در 60s درمان در ووهان نیز درگذشت. آن گفت: بیمار شده بود مشکوک به داشتن coronavirus اما که آن را به حال تایید شده است.

مسافران کشتی کروز رو بیشتر وای به ژاپن گزارش سه مورد و در مجموع 64 در یک قرنطینه رگ و تبدیل دور دیگر. سه در میان 3,700 مسافر و خدمه در قرنطینه الماس شاهزاده خانم. آنها باقی می ماند و باید در هیئت مدیره برای 14 روز.

شینزو آبه گفت: مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی هلند امریکا Westerdam نمی شود مجاز به ژاپن است. او گفت مشکوک به ویروس بيماران در هیئت مدیره. کشتی با بیش از 2000 نفر در نزدیکی اوکیناوا شد و به دنبال یکی دیگر از پورت خارج از کشور گفت: آژانس مسافرتی رسمی Mie ساکایی.

“ما در حال گرفتن جان” او گفت:. “ما امیدواریم که ما می تواند در جایی به طوری که مسافران می توانند زمین است.”

هنگ کنگ شروع به اجرای یک 14 روز در قرنطینه برای ورود از سرزمین اصلی چین در روز شنبه.

هنگ کنگ خودداری کرده است به طور کامل مهر و موم را داده است اما امیدوار قرنطینه خواهد منصرف کردن مسافران از سرزمین اصلی است.

فشار برای اطمینان از عرضه مواد غذایی در مناطق قرنطینه

رهبران چین در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل و سرکوب ترس از کمبود ممکن است و خوشه قیمت های زیر خرید و وحشت را پس دسترسی به ووهان و در نزدیکی شهر قطع شد.

کارکنان در Wushang مارت عینک ماسک و لباس محافظ. مشتریان شسته دست خود را با مواد ضد عفونی کننده و بررسی شدند و ویروس ثبتشده تب و گفت: این مدیر که به تنها او نام خانوادگی لو.

“این طبیعی است که برای افرادی که به نگرانی در مورد عرضه اما ما توضیح دهید که وجود خواهد داشت به اندازه کافی” لو گفت: از طریق تلفن.

سهام های غذایی در سوپر مارکت ها دویدم پایین و در مدت کوتاهی پس از پکن اعمال محدودیت سفر و تمدید قمری تعطیلات سال جدید برای حفظ و کارخانه ها و ادارات و دیگر کسب و کار بسته و در خانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

که همچنین نگه داشته کامیون از جاده خارج و اخلال در تامین مواد غذایی به بازارهای خوراک به کشاورزان و طیور به کشتارگاه. به عنوان خاموش کردن ووهان گسترش برای پوشش شهرستانها با مجموع 60 میلیون نفر از روستاییان خود موانع برای نگه داشتن بیگانگان و عفونت ممکن است به دور است.

یک دولت رسمی اذعان گیاهی عرضه شد ناهموار و برخی از “نیازهای روزانه” فروخته شد.

حتی وارد شدن به فروشگاه یک چالش در برخی از شهرستانها که تحت تقریبا کل قرنطینه.

تنها یک عضو از هر خانواده مجاز است هر روز به فروشگاه برای مواد غذایی در Hangzhou صنعتی کلان شهر از 10 میلیون نفر در جنوب غربی شانگهای و در هوانگگنگ شهرستان از 1 میلیون نفر در نزدیکی ووهان.

خشم SIMMERS بیش از مرگ, دکتر, تهدید, توسط, پلیس

خشم عمومی در ادامه به بجوش و خروش آمدن بیش از مقامات’ درمان یک دکتر جوان که تنبیه شد توسط پلیس برای صدور هشدار در مورد ویروس قبل از آلوده شدن و مرگ این هفته است.

در مرگ 34 ساله Li Wenliang شد روی خشم در حزب کمونیست کنترل بر اطلاعات و شکایات که مقامات دروغ یا پنهان کردن بیماری شیوع نشت مواد شیمیایی خطرناک مصرف کننده محصولات و یا تقلب های مالی.

34 ساله و چشم پزشک درگذشت یک شب در ووهان مرکزی بیمارستان که در آن او کار می کرد و به احتمال زیاد قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران در اوایل روز از وقوع.

پلیس در ماه دسامبر تا به حال مواخذه هشت پزشکان از جمله لی برای هشدار دوستان در رسانه های اجتماعی مورد تهدید در حال ظهور. چین دیوان عالی کشور بعد از انتقاد از پلیس اما حزب کمونیست اتحاد محکم گرفتن آن بر اطلاعات در مورد شیوع.

کاربران از چین سرویس میکروبلاگینگ Weibo را ترک کرده اند صدها نفر از هزاران نفر از پیام های عزاداری Li مرگ و انتقاد از مقامات بیش از درمان خود را از او و دیگر خبرچین.

پس از انتقاد دولت اعلام کرد یک تیم از پکن خواهد بود ارسال شده به ووهان به بررسی “مسائل گزارش شده توسط توده ها شامل دکتر لی Wenliang.”

کشورهای آفریقایی با چین روابط گرفتار آمادگی

این ویروس هنوز به تایید در آفریقا, اما بهداشت جهانی مقامات به طور فزاینده ای نگران تهدید به این قاره که در آن حدود 1 میلیون چینی در حال حاضر زندگی می کنند, به عنوان برخی از کارگران بهداشت هشدار می دهند که آنها آماده برای رسیدگی به شیوع.

کشورهای در حال مسابقه به اقدامات احتیاطی را به عنوان صدها نفر از مسافران می رسند از چین هر روز. پادمان شامل نظارت قوی تر در بنادر از ورود و بهبود قرنطینه و اقدامات تست در سراسر آفریقا به 1.2 میلیارد نفر از مردم و برخی از جهان ضعیف ترین سیستم برای تشخیص و درمان بیماری است.

اما تلاش شده است پیچیده با انتقاد از کمبود تست کیت و بیماری های متعدد است که نمایش علائم شبیه به آنفولانزا مانند ویروس.

“مشکل این است که حتی اگر آن را خفیف می تواند فلج کردن کل جامعه گفت:” دکتر میشل یائو اضطراری مدیریت عملیات در آفریقا سازمان بهداشت جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید