چین coronavirus کانون ووهان می بیند تک رقمی موارد جدید برای دومین روز

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پکن (ایسنا) – چینی ها در شهر ووهان زمین صفر از شیوع کروناویروس گزارش فقط پنج مورد جدید در روز جمعه, روز دوم در یک ردیف شمارش شده است کمتر از 10 در حالی که هیچ محلی مقاربتی گزارش شده در سایر نقاط کشور است.

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت دیده می شود در یک جامعه مسکونی پس از شیوع کروناویروس (COVID-19) در مرکز شهر شانگهای چین, مارس 13 سال 2020 است. رویترز/Aly آهنگ

ووهان پایتخت مرکزی هوبئی استان ثبت شده که پنج مورد جدید در روز پنج شنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از هشت مورد به روز قبل ، این کمیسیون به طور معمول گزارش موارد جدید روز پس از داده های جمع آوری شده است.

به استثنای ووهان هوبئی گزارش شده بود هیچ عفونت های جدید به مدت هشت روز متوالی.

این استان همچنین کاهش خطر اپیدمی رتبه بندی از شهرستانها و مناطق ترک تنها ووهان طبقه بندی شده به عنوان “خطر بالا” را به عنوان از پایان مارس 12 با توجه به هوبئی روزانه یک دولت متعلق به روزنامه.

این کمیسیون گفت: چین coronavirus اپیدمی اوج خود را سپری کرده و حتی به عنوان زنگ هشدار بیش از این ویروس به شدت در جای دیگر با بازارهای جهانی رنج می برند ثبت می افتد و دولت رونمایی اقدامات سعی کنید به سرعت گسترش یک بیماری است که آلوده بیش از 127,000 مردم در سراسر جهان است.

مالی توپی از شانگهای گزارش دو مورد جدید در حالی که پکن شاهد یک همه وارداتی توسط مردم در سفر به چین از مناطق آسیب دیده در خارج از کشور, سازمان بهداشت گفت.

آن موارد آورده تعداد کل عفونت های جدید در سرزمین اصلی چین به هشت روز پنج شنبه از 15 روز قبل و به پایین ترین سطح از سالم اقتدار آغاز چاپ و نشر در سراسر کشور آمار و ارقام در ماه ژانویه است.

به تاریخ کل انباشته تعداد موارد در سرزمین اصلی چین است 80,813.

Coronavirus کشته شدن بیش از 3000 نفر در سرزمین اصلی چین است.

آن را نیز متوقف جهان و دومین اقتصاد به عنوان شروع در ماه ژانویه مقامات دستور توقف کار, سفر, محدودیت ها و خانه قرنطينه.

به عنوان اقدامات شروع به پرداخت های محلی دستور داده شده است برای احیای اقتصاد خود را به خصوص کسانی که در مناطق که تا به حال برای مقابله با شیوع گسترده.

هوبئی استان آغاز شده است به شل کنترل دقیق داشته تا 60 میلیون نفر تحت مجازی مستند برای هفته ها.

ووهان دیده است برخی از محدودیت های آرام این هفته و شهرستان های مجاور از میانمار که هم متعدد coronavirus موارد در روز جمعه آغاز کرده است آرامش خود را مستند کرد و گفت که ساکنان می تواند شروع به رفت و آمد در داخل شهر.

خارج هوبئی حدود 60 درصد از کوچک و متوسط شرکت ها و 95 درصد از آنهایی که رفته اند بازگشت به کار معاون وزیر صنعت شین Guobin گفت: در روز جمعه.

مرگ و میر در سرزمین اصلی چین رسیده 3,176 از پایان پنج تا هفت از روز قبل.

در هوبئی وجود دارد شش جدید مرگ و میر با ووهان حسابداری برای همه آنها.

به عنوان Qingming آرامگاه-جارو جشنواره روش زمانی که میلیون ها نفر از خانواده ها به طور سنتی پرداخت و احترام به اجداد پاک خود پرداخته و با ارائه گل و سوزاندن بخور دادن مقامات در پکن خواسته اند که به دور ماندن.

“ما ترتیب خدمات رایگان در گورستان کارکنان ارائه خواهد شد رایگان آرامگاه تمیز کردن و گل” گفت: Li Quanxi رسمی در پکن امور مدنی اداره است.

نمایش به صورت اسلاید (9 تصاویر)

“ما می خواهیم به تشویق مردم برای تبدیل سنت های اجتماعی در میان شیوع کروناویروس.”

این جشنواره در 4 آوریل.

گزارش رایان وو Huizhong وو چنگ Leng, Lusha ژانگ Se Young Lee مویو زو روشنک لیو و برندا Goh; ویرایش توسط Himani سرکار و نیک Macfie

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>