چین virus تلفات تجدید نظر شده تا به شدت پس از بررسی

Category: آرکانساس Comments: No comments

پکن — چین رسمی مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به پریدن کرد به شدت جمعه به عنوان سخت ترین ضربه در شهر ووهان اعلام کرد یک تجدید نظر عمده ای که اضافه شده حدود 1,300 مرگ و میر.

چهره های جدید حاصل از یک بررسی عمیق از مرگ و میر در طول یک پاسخ بود که هرج و مرج در اوایل روز است. آنها مطرح رسمی تلفات در ووهان 50 درصد به 3,869 مرگ و میر. در حالی که چین هنوز به روز رسانی ملی آن بالغ بر تجدید نظر اعداد فشار چین در مجموع به 4,632 مرگ و میر ناشی از یک گزارش 3,342.

اعداد بالاتر نیست تعجب — آن است که تقریبا غیر ممکن است به تعداد دقیق زمانی که سلامت سیستم در حال غرق در اوج یک بحران — و آنها تایید سوء ظن است که بسیاری از مردم نسبت به آمار و ارقام رسمی تا به حال نشان داد.

این undercount ناشی از عوامل مختلف با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط ووهان را coronavirus پاسخ ستاد و منتشر شده توسط رسمی شین هوا اخبار آژانس.

این دلایل شامل مرگ و میر افراد در خانه به دلیل ضعف بیمارستان تا به حال هیچ جایی برای آنها اشتباه گزارش کادر پزشکی با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و مرگ و میر در چند موسسات پزشکی که نیست مربوط به همه گیری شبکه اطلاعات آن را گفت.

“به عنوان یک نتیجه دیرتر از دست رفته و اشتباه گزارش رخ داده است” رادیو فردا به نقل از یک ناشناس رسمی از این شهر پاسخ ستاد عنوان کرد و گفت.

مرگ و میر در خارج از بیمارستان ها قبلا ثبت نام نکرده بودند و برخی از موسسات پزشکی موارد گزارش شده دیر یا نه در همه ،

یک گروه به بررسی اعداد تاسیس شد در اواخر ماه مارس است. این نگاه در داده ها از منابع متعدد از جمله شهر بیمارستان و مراسم تشییع جنازه خدمات سیستم و جمع آوری اطلاعات از تب درمانگاه موقت بیمارستان و قرنطینه سایت زندانها و مراقبت از سالمندان مراکز.

بررسی یافت 1,454 اضافی مرگ و میر و همچنین 164 بود که دو شمارش یا misclassified به عنوان coronavirus موارد منجر به افزایش خالص 1,290. تعداد موارد تایید شده در این شهرستان از 11 میلیون نفر تصحیح شد تا کمی به 50,333.

سوالات به مدت طولانی در دقت و چین مورد گزارش با ووهان در خصوص رفتن چند روز در ماه ژانویه بدون گزارش موارد جدید و یا مرگ و میر. که منجر به اتهاماتی که مقامات چینی به دنبال به حداقل رساندن تاثیر شیوع و می تواند به ارمغان آورده اند آن را تحت کنترل هر چه زودتر.

یک گروه هشت پزشکی کارگران از جمله دکتر که بعد از درگذشت این ویروس بودند حتی مواخذه و تهدید پلیس پس از تلاش آنها برای هشدار دادن به دیگران در مورد این بیماری بیش از رسانه های اجتماعی.

مقامات چینی را تکذیب کرده اند پوشش موارد گفته را گزارش دقیق و به موقع.

“اطلاعات منتشر شده توسط ووهان نشان دهنده باز بودن و شفافیت و نگرش به دنبال حقیقت از حقایق” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز جمعه گفت.

سازمان ملل را سازمان بهداشت جهانی آمده است تحت انتقاد برای دفاع از کشور چین را از دست داده و از شیوع و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که بیش از آنچه که او مدعی آن است طرفدار چین تعصب.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش از چین آمد پس از او در ابتدا باران ستایش بر رئیس جمهور چین برای پاسخ این کشور در حالی که تا حد زیادی رد آن را در معرض خطر مطرح به آمریکا

در آغاز شیوع چین اقدام با احتیاط و تا حد زیادی در نهان با تاکید بر ثبات سیاسی. کارشناسان تخمین می زنند بیش از 3000 نفر آلوده قبل از دولت چین گفت: در مورد وخامت وضعیت که مقامات تا به حال مورد بحث خصوصی شش روز پیش از آن.

خطر پایدار انسان به انسان انتقال نیز عنوان حتی در حالی که افراد آلوده وارد بیمارستان در سراسر کشور و اولین مورد در خارج از چین پیدا شد در تایلند است.

به عنوان تهمت و دیگر مقامات ایالات متحده و نمایندگان مجلس آغاز شده سرزنش چین برای شیوع مقامات چینی تحت فشار قرار دادند. “این ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان” ژائو توییتی در مارس چیدن در یک بی اساس تئوری توطئه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>