هکرهای چینی تحت تعقیب ایالات متحده

واشنگتن — چهار نفر از اعضای ارتش چین متهم شده اند با یک سال 2017 هک در اعتباری گزارش آژانس Equifax خطر بیافتد که اطلاعات شخصی نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها.

در نه تعداد کیفرخواست پرونده در دادگاه فدرال در آتلانتا دادستان فدرال گفت: چهار نفر از افراد ارتش آزادی یک بازوی نظامی چینی سرقت اطلاعات از Equifax سیستم های در یکی از بزرگترین مصرف کننده داده ها ارسال ها در تاریخ است.

دادستان کل ویلیام Barr به نام اعضای نظامی’ تلاش “عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا.”

در سال 2017 نقض به دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی حدود 145 میلیون آمریکایی از جمله نام و آدرس و شماره امنیت اجتماعی, راننده مجوز شماره و تاریخ تولد.

“مقیاس سرقت شد متناوب” Barr روز دوشنبه گفت: در اعلام کیفرخواست. “این سرقت نه تنها موجب خسارت مالی به Equifax اما حمله به حریم خصوصی بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و تحمیل هزینه های قابل توجهی و بار آنها را به عنوان آنها را مجبور به اتخاذ اقدامات برای محافظت در برابر سرقت هویت.”

Equifax سال گذشته موافقت کرد به 700 میلیون دلار حل و فصل با کمیسیون تجارت فدرال برای جبران خسارات قربانیان. کسانی که تحت تاثیر بخواهید می توانید به صورت رایگان و نظارت اعتباری و یا اگر آنها در حال حاضر چنین خدمات پرداخت نقدی. از آنجا که بسیاری از ادعاهای ساخته شده اند برای نقد FTC هشدار داده است که پرداخت خواهد شد کمتر از حداکثر $125 در اصل پیشنهاد شده است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=aRA4kNHopnY]

Barr روز دوشنبه گفت که چین یک “اشتهای سيری” برای آمریکایی ها اطلاعات شخصی. وی با اشاره به دیگر رسوخ است که او ادعا انجام شده توسط بازیگران چینی در سال های اخیر از جمله نقض فاش کرد در سال 2015 از بیمه بهداشت و درمان و سرود و دفتر مدیریت پرسنل و همچنین به عنوان یک 2018 هک ماریوت هتل های زنجیره ای.

“این داده ها دارای ارزش اقتصادی و این دزدی می توانید خوراک در چین توسعه هوش مصنوعی ابزار” Barr گفت. دادستان کل گفت: کیفرخواست را نگه نظامی چینی “مسئول اقدامات مجرمانه خود را.”

به سفارت چین در واشنگتن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ویلیام Evanina ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز مشخص Equifax نقض به عنوان “یک ضد حمله به ملت” گفت: چین تا به حال مدت طولانی است که تلاش برای جمع آوری آمریکایی ها شخصی و اطلاعات حساس است.

داده ها را می توان با استفاده از چین برای هدف دولت آمریکا از مقامات و شهروندان عادی از جمله ممکن است جاسوسان و برای پیدا کردن نقاط ضعف و آسیب پذیری است که می تواند مورد سوء استفاده — از جمله به منظور باج خواهی. FBI دیده است که اتفاق می افتد و در عین حال گفت: معاون دیوید Bowdich هر چند او اضافه کرد که “به این معنی نیست که خواهد یا نمی خواهد در آینده اتفاق می افتد.”

Evanina گفت: نگرانی رئیس بود که چینی ها سازمان های اطلاعاتی می تواند با استفاده از سرقت اطلاعات برای هدف قرار دادن کسانی که در دانشگاه ها یا موسسات پژوهشی که دسترسی به اطلاعات مفید است.

کسانی که به اتهام Equifax هک وو Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی. مقامات گفته بودند از اعضا از افراد ارتش آزادی بخش را 54 موسسه تحقیقات.

هیچ یک از چهار است که در بازداشت و مقامات اذعان کرد که کمی وجود دارد که چشم انداز آنها را از آمدن به ایالات متحده برای محاکمه.

“ما نمی توانیم آنها را به زندان سعی کنید آنها را در یک دادگاه قانونی و قفل آنها را — نه امروز به هر حال” Bowdich گفت. “اما یک روز این جنایتکاران را لغزش و زمانی که آنها انجام خواهیم بود وجود دارد.”

گالری: چهار نظامی چینی اعضای متهم در مورد Equifax

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/211barr/]

کیفرخواست

کیفرخواست می رسد در یک ظریف در روابط بین واشنگتن و پکن است.

حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نکات اولیه پیمان تجارت با چین به عنوان شواهدی از توانایی خود را به کار با دولت کمونیستی دیگر اعضای دولت او شده اند هشدار, امنیت و نظارت خطرات ناشی از چین به عنوان غول تکنولوژی Huawei به دنبال تبدیل شدن به بخشی از جدید با سرعت بالا 5G شبکه های بی سیم در سراسر جهان است.

با توجه به کیفرخواست در ماه مارس سال 2017 نرم افزار شرکت اعلام کرد که یک آسیب پذیری در یکی از محصولات خود را, اما Equifax نیست پچ آسیب پذیری در آن آنلاین اختلاف پورتال که با استفاده از آن نرم افزار خاص.

در این ماه است که به دنبال دادستان گفت: ارتش چین هکرها بهره برداری است که unrepaired نرم افزار عیب به دست آوردن دسترسی به Equifax کامپیوتر ها و به دست آوردن ورود در اعتبار است که آنها استفاده می شود به حرکت به پایگاه داده و بررسی سوابق.

هکرها همچنین در زمان مراحل را برای پوشش دادن آهنگ خود کیفرخواست می گوید. آنها پاک log فایل ها به صورت روزانه استفاده می شود رمزگذاری کانال های ارتباطی و روت ترافیک از طریق 34 سرور در حدود 20 کشور برای مخفی کردن محل خود.

علاوه بر سرقت اطلاعات شخصی به هکرها نیز با برخی از این شرکت حساس اسرار تجاری از جمله پایگاه داده طرح با توجه به اجرای قانون مقامات.

“کسب و کار آمریکا نمی تواند از خود راضی در مورد حفاظت از اطلاعات خود را” Bowdich گفت.

این مورد شبیه به یک 2014 کیفرخواست توسط باراک اوباما-دوران وزارت دادگستری متهم کرده که پنج نفر از افراد ارتش آزادی بخش از هک کردن شرکت های آمریکایی به سرقت اسرار تجاری.

Equifax مستقر در آتلانتا حفظ یک مخزن از اطلاعات مصرف کننده است که آن را به فروش می رساند برای کسب و کار به دنبال تایید هویت و یا ارزیابی اعتبار. تمام گفته کیفرخواست می گوید: این شرکت دارای اطلاعات صدها میلیون نفر از مردم در امریکا و خارج از کشور.

Barr گفت که در حالی که وزارت دادگستری نمی کند به طور معمول اتهام دیگر کشورهای نظامی یا اطلاعاتی ماموران در خارج از ایالات متحده استثنا وجود دارد و اضافه کرد که بی رویه سرقت از شهروندان اطلاعات شخصی “نمی توان countenanced.”

در ایالات متحده گفت: “ما جمع آوری اطلاعات تنها برای مشروع امنیت ملی اهداف است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Devlin برت و مت Zapotosky و الن Nakashima از واشنگتن پست; و توسط اریک تاکر, Michael بالسامو نیک Jesdanun کن شیرین و فرانک Bajak از آسوشیتد پرس.

یک بخش در 02/11/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید