قلم و حافظه است. سهم از سنگ مرمر ساخت در مرمت بناهای آکروپلیس

Category: وب وایر Comments: No comments

از آنجا که باز کردن درهای خود را ده سال پیش به موزه آکروپلیس بر رابطه نزدیک بین مجسمه های معروف در این نمایش و بناهای تاریخی که از آنها سرچشمه گرفته باشد. آن را با لذت بزرگ است که در این موزه میزبانی استثنایی نمایشگاه عکس از سنگ مرمر صنعتگران از آکروپلیس در محل کار. آغشته با نگهداری روح این نمایشگاه در ابتدا سازماندهی شده توسط کمیته حفاظت از آتن و بناهای آکروپلیس بازسازی سرویس.

بیش از چهل سال از عکس و مستندات از مرمت آثار گروه بندی می شوند در حدود شش تم ها: self-denial, کار, همکاری, تعصب, غرور و همراهی در ارائه او عنصر انسانی و احساسات است که کارگران با تجربه در بازسازی بناهای تاریخی. سنگ مرمر صنعتگران تسلط بر پيشگيري ، مانند اشکال در پرواز تعادل در قوی داربست, مانور بزرگ بلوک های سنگ مرمر و حفاظت مواد به داخل و خارج از موقعیت. به همان اندازه موثر هستند تصاویری که جذب صنعتگران را در تکنیک های تجسم صد ساله تخصص و دیگران نشان خود را با استفاده از دولت از هنر فن آوری.

این نمایشگاه اختصاص داده شده به رئیس جمهور سابق این کمیته برای مرمت بناهای آکروپلیس (1975-2016), اواخر Charalambos Bouras.

این نمایشگاه می گیرد در طبقه همکف نمایشگاه موقت گالری. ورودی رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>