Chopard ارتقاء به پرچمدار جدید بوتیک در تاج ساختمان

حتی در یک بیماری همه گیر الماس هستند برای همیشه لطفا برای.

حداقل این چیزی است که Chopard شرط بندی با حرکت از آن اصلی خیابان مدیسون گل سرسبد بوتیک فوق العاده لوکس تاج ساختمان در خیابان پنجم گزارش به یکی از گران ترین مکان های خرده فروشی در این کشور در سال آینده.

سوئیس طلا و جواهر را از 2400 متر مربع در دو طبقه در ساختمان آن نیز خانه امان هتل لوکس مسافرخانه مجموعه ای برای باز کردن بعد از این سال. آن را ارائه اتاق مهمان و واحد محل سکونت.


حرکت جسورانه در یک زمان می آید زمانی که منهتن را بالا پایان خرده فروشی صحنه حرکت. فروش تنزل ناگهانی قیمت گرفته اند و حتی لوکس ترین برندها در حال تلاش برای آن را از طریق. والنتینو شکایت کرد آن خیابان پنجم صاحبخانه به خاتمه آن 15 سال اجاره پس از شش سال در محل و Neiman Marcus برای ورشکستگی زمینه در ماه مه بیش از یک سال پس از افتتاح نخستین شهر نیویورک فروشگاه در هادسون متری. خرده فروشی جای خالی نیز در ادامه به سنبله.

Chopard نیست مرحله به مرحله آن است.

“نیویورک شهری که در آن هر چیزی امکان پذیر است” گفت: Scheufele خانواده که کنترل نام تجاری, در بیانیه ای. “حتی در این زمان نامشخص خانواده ما maison است که به دنبال به آینده است. افتتاح این بوتیک در سال 2021 نیز یک پیام از امید و خوش بینی خطاب به نیویورک و نیویورک که ما آنها را تا حد زیادی تحسین.”

معامله شده در این آثار برای ماه گفت: James داونی یک کارگزار در Cushman & Wakefield که در کار معامله و تکمیل شد ژوئیه 17. این کارگزاری اریک Le Goff همچنین نشان داده Chopard در معامله.

دیگر خرده فروشان در تاج ساختمان شامل جواهرات بولگاری, Mikimoto و پیاژه. بولگاری 3000 فوت مربع اجاره شکست شهرستان سوابق در آن زمان در عظیم 5500 دلار در هر فوت مربع.

وارتون خواص و بروکفیلد مدیریت به دست آورد 26-داستان جایزه ساختمان برای 1.8 میلیارد دلار در سال 2015 به فروش می رسد طبقه فوقانی به امان در هتل توسعه دهندگان برای 500 میلیون دلار و حفظ بخش خرده فروشی.

تاج ساختمان تکمیل شد و در سال 1921 توسط معدن نجیب زاده اوت Heckscher و استفاده می شود شناخته شده به عنوان Heckscher ساختمان.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید