ماریانا W. Albritton سهام تجربیات خود را در حال توسعه یک رابطه با عیسی مسیح در کتاب خود “آمده صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا؟” (Xulon مطبوعات; 2013). این کتاب خطاب به خوانندگان که تجربه عمیق گرسنگی برای خدا و مردد هستند برای پاسخ به تماس و به دنبال عیسی به ناشناخته.
 
در صعود به سوی خدانویسنده معرفی عیسی مسیح به عنوان “تنها راه برای برآوردن (این) گرسنگی عمیق در روح است.” او را دعوت خوانندگان به منظور توسعه یک رابطه نزدیک با او و پاسخ مثبت به فضل خدا به تماس های خود را. او گفت: “این است که در مورد یک” سوپر مسیحی است.’ این در مورد یک مسیحی در حال رشد.’ آن است که در مورد ساخت یک انتخاب برای دیدار با خدا و خدمت به او و می دانم که در اعماق قلب خود را که عیسی یک شخص واقعی است. او را دوست دارد هیچ چیز به اندازه داشتن مشارکت با شما.
 
“من دعا می کنم شما باید با او رابطه داشته و نه فقط در مورد او به عنوان یک فرد تاریخی و یا فقط می دانم که او به عنوان کسی که حفظ خواهد کرد شما را از جهنم است.”
 
می دانم که خدا عمیق تر و یاد بگیرند که چگونه به تماس های خود پاسخ دهد. سفارش ماریانا W. Albritton را “آمده صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا؟” در آمازون و Barnes & Noble.
 
مطمئن شوید برای بررسی از نویسنده کتاب نمایشگاه در سال 2020 عمومی, انجمن کتابخانه های کنفرانس در فوریه 26-28, 2020, در نشویل موسیقی شهر, Nashville, TN.
 
 
 
بیا صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا ؟
نویسنده | ماریانا W. Albritton
| تاریخ انتشار ژوئن 27, 2013
ناشر | Xulon مطبوعات
شومیز قیمت | $9.99
 
درباره نویسنده
 
برنده شدن در یک مسابقه مقاله نویسی راه اندازی ماریانا W. Albritton تمایل به نوشتن در موضوع کمک به افراد آشنا با خدا. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او با حضور در جنوب شرقی وارد کالج در لورل می سی سی پی که در آن او ساخته شده است یک پایه خوب برای بیشتر مطالعه کتاب مقدس است. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه می سی سی پی, او آموخته دبیرستان در شهرستان جونز برای مدت چهار سال. او به عنوان یک کلیسا سردبیر مجله جوانان گروه رهبر و معلم مدرسه یکشنبه. او گسترش هدیه خود را با تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im