زندگی مسیحی راهنمای توسط ماریانا W. Albritton نمایش داده می شود در سال 2020 توسان جشنواره کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

ماریانا W. Albritton با هدف کمک به خوانندگان کشف و پاسخ به تماس خدا برای زندگی خود را از طریق کتاب او “آمده صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا؟” (Xulon مطبوعات; 2013).
 
مسیحی خوانندگان به خصوص کسانی که با توجه به وزارت باید به اتمام این کتاب نمایشگاه در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14 -15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه توسان AZ.
 
توسان جشنواره کتاب چهارمین جشنواره کتاب در آمریکا تاسیس در سال 2009 به پشتیبانی سواد آموزی در جنوب آریزونا. دو روز باز هوا ادبی جشنواره میزبان گسترده و هیجان انگیز انواع نمایشگاه, نویسنده, پانل, کتاب خریدهای مواد غذایی و فروشندگان کودکان و شهر علم برنامه نویسی و ده ها تن از فعالیت های رایگان برای تمام سنین است. بیش از 100 ، 000 ادبیات دوستداران حضور در این جشنواره کتاب برای نویسندگان; کشف جدید ناشران و کتاب سازمان; شرکت در بیش از 300 سخنرانی و جشن عشق خود را برای کتاب.
 
Albritton کتاب “بیا صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا؟” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در توسان جشنواره کتاب.
 
این کتاب خطاب به خوانندگان که گرسنه هستند به منظور توسعه یک رابطه با خدا شنیدن حرف های او را می دانیم و پاسخ به تماس ها در زندگی خود را. به گفته نویسنده “در طول سال من از تدریس کتاب مقدس به من آموخت که به ‘یکی است.’ من نوشتن برای کسی است که گرسنگی را به درک callings خدا و به منظور توسعه ارتباط خوبی با او.”
 
برای خوانندگان که به دنبال تماس خود را در زندگی و وزارت انتخاب کنید تا یک کپی از ماریانا W. Albritton را “آمده صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا؟” سفارش در آمازون و Barnes & Noble.
 
  
 
بیا صعود به سوی خدا: آیا شما گرسنه برای خدا ؟
نویسنده | ماریانا W. Albritton
| تاریخ انتشار ژوئن 27, 2013
ناشر | Xulon مطبوعات
شومیز قیمت | $9.99
 
درباره نویسنده
 
برنده شدن در یک مسابقه مقاله نویسی راه اندازی ماریانا W. Albritton تمایل به نوشتن در موضوع کمک به افراد آشنا با خدا. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او با حضور در جنوب شرقی وارد کالج در لورل می سی سی پی که در آن او ساخته شده است یک پایه خوب برای بیشتر مطالعه کتاب مقدس است. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه می سی سی پی, او آموخته دبیرستان در شهرستان جونز برای مدت چهار سال. او به عنوان یک کلیسا سردبیر مجله جوانان گروه رهبر و معلم مدرسه یکشنبه. او گسترش هدیه خود را با تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>