کریستی طرح قدرت DOOH تبلیغات در سویل

Category: وب وایر Comments: No comments

LumenAd یک سویل مبتنی بر تبلیغات شرکت به تازگی به دست آورد دو کریستی® زرشکی لیزر پروژکتور برای استفاده در پروژه های خود را با دیجیتال خارج از خانه (DOOH) رسانه ها به آنها مزایای بی سابقه ای به اندازه, تصویر, تعریف و تطبیق پذیری بیشتری برای تبلیغات در فضای باز.

LumenAd در حال حاضر ارائه می دهد ویدئو پروجکشن برای تبلیغات در فضای باز به عنوان یک جایگزین برای معمولی سیستم عامل مانند کاغذ وینیل بوم و رهبری. در انجام این کار آن است که آوردن به بازار یک نوع جدید با کیفیت بالا و متنوع تبلیغاتی که یکپارچه ادغام به اطراف. این پشتیبانی از حق بیمه با نام تجاری بزرگ است که هدف عمده مارک های که مایل به تقویت تصویر خود را با شناسایی با ارزش مانند احترام به محیط زیست و کیفیت و نوآوری است.

آلفونسو Callejas مدیر عامل شرکت LumenAd توضیح داد: “علاوه بر اندازه و کیفیت تصویر و تطبیق پذیری این ویدئو پروجکشن تضمین می کند بی عیب و نقص تجسم در DOOH پروژه و همچنین می توان از دیگر مزایای عمده از نظر پایداری محیط زیست و غیر تهاجمی ادغام در چشم انداز شهری.”

این شرکت با استفاده از دو کریستی زرشکی پروژکتور در یک DOOH نصب در نما از Galia Nervión شناخته و ساختمان واقع در قلب سویل اصلی منطقه خرید. صفحه نمایش استراتژیک قرار داده شده در تقاطع دو شهر اصلی در راه است که ترافیک بالا در منطقه آباد توسط وسایل نقلیه و عابران پیاده است.

از ویژگی های دیدگاه های نصب و راه اندازی بین المللی است که نقطه عطف آن پیچیدگی و تازگی. وجود ساختمان های درگیر: دو نفر از آنها میزبان پروژکتور روی پشت بام خود در حالی که سوم (Galia Nervión) به عنوان یک صفحه نمایش. تجهیزات قابل رویت نیست و نمی کشد تا فضای عمومی است که باعث می شود آن ادغام چشم انداز شهری مطلوب.

نتیجه یک “حرکت کامل” روی صفحه نمایش را پوشش 460 متر مربع (40 متر عرض 11.5 متر) با رزولوشن 3840 x 1080 پیکسل را پوشش می دهد که بخشی از ساختمان شرق و جنوب نمای. با هم دو زرشکی پروژکتور با رزولوشن WUXGA (1920 * 1200) تولید 50,000 لومن.

علاوه بر واقعی پروژکتور خود یکی از این دو “پروژکتور ساختمان” نیز خانه تجهیزات برای پخش محتوای و نظارت و سیستم های کنترل, که همه آنها به صورت کاملا خودکار و از راه دور کنترل می شود. برای همگام سازی دو صفحه نمایش این ویدئو سیگنال رله به صورت بی سیم به پروژکتور دوم تولید یک صفحه نمایش تک از وسط به دو نیم 90 درجه در گوشه ای از ساختمان است.

برای حفاظت از پروژکتور در خارج از منزل LumenAd طراحی یک پوشش ویژه که حساب برای عوامل از جمله رطوبت, تهویه و ضد آب. پرتاب فاصله دو پروژکتور به روی صفحه نمایش است که در حدود 50 متر و فاصله پروژکتور 90 متر است. صفحه نمایش را می توان تجسم از 10 تا 300 متر است.

محتوای شده است تنها به نمایش در شب. این بود که تصمیم به چشم پوشی استفاده در نور روز به منظور ایجاد یک بزرگتر تاثیر در شب و به اطمینان حاصل شود که پیام ایستادگی کردن به وضوح در فضای شهری. در همان زمان پیش بینی تحقق همه موجود و مقررات زیست محیطی در حداکثر نور خروجی از اطلاعات پشتیبانی در شب. برخی از برندها که در حال حاضر استفاده می شود پشتیبانی می Telepizza موتورولا وودافون مک دونالد و Beefeater.

“بر خلاف LED پشتیبانی از تکنولوژی است که به طور کلی کار با رزولوشن پایین در اینجا ما می تواند تضمین حداقل کیفیت بالا (HD) و امکان غربالگری در 4K دادن علامت های تجاری گارانتی بی عیب و نقص تجسم می گوید:” Callejas.

این LumenAd مدیر عامل شرکت توضیح داد که چرا آنها تصمیم به انتخاب کردن برای کریستی زرشکی 3DLP® تکنولوژی لیزر پروژکتور: “من می گویند که دلیل اصلی توسط لامپ مصرف. ماشین حساب در دست اگر شما به یاد داشته باشید که نصب و راه اندازی است عامل به طور متوسط پنج ساعت در روز و 365 روز سال شما خواهد نیاز به 4.5 لامپ (400 ساعت بدون مصرف آنها را به حد خود). زرشکی 20000 ساعت قبل از عمل و حتی کاهش آن به نصف یعنی یک صرفه جویی در هزینه های در حال اجرا و اگر شما که ضرب در دو به عنوان ما در مورد پس انداز حتی بیشتر است.”

او افزود: “جدا از موضوع لامپ و ما نیز در نگاه الزامات مورد نیاز برای مصرف برق و تهویه که کمتر در زرشکی مقایسه با اسب سواری; این بسیار مهم بود برای ما با توجه به این که ما در حال فعالیت در خارج از منزل در داخل خود ما طراحی پوشش و آن را اجازه می دهد تا ما را به کنترل بهتر مسائل مانند رطوبت. من هم تحت تأثیر دقت الکترونیک ساخته شده است در کریستی پیچ و تاب و بسیار کامل تر اطلاعات در مورد پروژکتور مانند درجه حرارت و پیش نمایش روی صفحه نمایش.”

آلفونسو Callejas نمیخواستند به این نتیجه بدون به رسمیت شناختن “فوق العاده کار مشاوره توسط Julio España و خورخه Vilaplana از طرف Charmex (به کریستی شریک که عرضه پروژکتور) و همچنین مارکوس فرناندز و کارلوس Lachica از کریستی España.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>