کریستی سالن “زیبایی خود را مدافع” – دانلود رایگان فردا (3/2/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار کریستی سالن جدید کتاب “زیبایی خود را مدافع: بدون مزخرف راهنمای ضد پیری محصولات مراقبت از پوست و روش است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 2nd.

زیبایی صنعت پایمال واقعی است. و همانطور که در زمان راهپیمایی در بسیاری از ما تعجب می کنم چه گزینه های در دسترس هستند برای رسیدن به یک مطلب بی انتها و پر جنب و جوش نگاه به پوست ما. در ظاهر بی پایان جهان “معجزه” کرم و تا کنون مرسوم, مد روز, زیبایی, شما ممکن است دریابید خودتان پرسیدن: “آنچه که واقعا کار می کند و چه نمی کند؟”

این جایی است که کریستی Hall, PA-C MPAS پیشرو و متخصص در محصولات مراقبت از پوست و زیبایی پزشکی مراحل به زیبایی خود را مدافع. از طریق توانمند سازی شما برای نوشتن داستان خود را در مورد چگونه شما می خواهید برای کار با روند پیری کریستی به ارمغان می آورد دنیای واقعی توصیه و مستقیم صحبت کردن با یک صنعت است که می تواند هر چیزی اما شفاف است. توسط demystifying چگونه پوست خود را با این نسخهها کار و روشن کردن مراحل مختلف از پیری یک مسیر رو به جلو آغاز می شود به ظهور بر اساس اهداف شخصی خود و تحصیل انتظارات. سلامت پوست مطلق فقرات این کتاب راهنما. از تغذیه به موضعی روش شما را پیدا خواهد کرد باور نکردنی مشاوره برای انواع بیماری های پوستی است که همراه با ما از طریق مراحل مختلف زندگی است.

آن زمان برای جلوگیری از هدر رفتن پول و ایجاد اعتماد به نفس با یادگیری چه محصولات مراقبت از پوست و روش کار… و چه چیزی نیست. از آن زمان به یاد بگیرند که چرا محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده ماده و چرا جوانسازی پوست لیزر و چراغ ارزشمند هستند. و برای کسانی که علاقه مند در آن زمان به یاد بگیرند که چرا تزریقی پرکننده های پوستی و نوروتوکسین می تواند بهترین زیبایی سرمایه گذاری نشده است. اولویت های مهم در هنگام ایجاد یک مطلب بی انتها نگاه کنید, پس از آن بسیار حیاتی است به سرمایه گذاری در خود را عاقلانه. اجازه دهید “زیبایی خود را مدافع” بود متحد خود در ایجاد بهترین پوست از زندگی خود را!

“زیبایی خود را مدافع” توسط کریستی سالن رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (3/2/2020 – 3/6/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B084P9W3KR.

“زیبایی خود را مدافع” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:

“برای دلالت از یک سن خاصی مثل خودم دهه از قرار گرفتن در معرض خورشید و عناصر چپ ما با چهره ها که نگاه بسیار قدیمی تر از ما احساس می کنیم… سوال این است که چه چیزی می تواند ما را برای مقابله با این آسیب و برای حفظ آنچه که ما به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است. این کتاب خوش آمدید می کند که دقیقا. با میلیاردها دلار گران “محصولات زیبایی” بودن میفروخت به چگونه ما می دانیم که کدام یک از آنها واقعا کار کند و کدام یک از آنها صرفا روغن مار…Ms سالن . که توسان مراقبت از پوست عمل شده است wildly موفق است که قطعا یک متخصص ما می توانید اعتماد. من شخصا می تواند شهادت دهد که درمان لیزر نه تنها محروم دور سال آزار پوست است اما باید به همان اندازه ترمیم آن را به درخشش جوانی من فکر نمی کنم ممکن است…او کتاب را با دقت بررسی محصولات موجود در بازار امروز و توضیح می دهد که به وضوح و اختصار و کدام یک از آنها در واقع حاوی مواد تشکیل دهنده که در واقع کار می کنند و آنهایی که شما باید به جلوگیری از. به عنوان یک فن از خود خط از محصولات مراقبت از پوست من امیدوارم که برای حفظ این چهره جدید من و با خوشحالی پیشنهاد او کتاب را به کسانی که بیمار هستند و خسته از به دنبال بیمار و خسته است.” – Mark C. Hall
 
“این یک افسانه کتاب برای افرادی که می خواهید به می دانم که چگونه خود را برای بهبود پوست خود را از پیری صورت و اعتماد به نفس خود را. من شده اند با دیدن کریستی برای بیش از یک سال در حال حاضر و خیلی خوشحال هستم که با این نتیجه و در عین حال یاد گرفتم خیلی بیشتر در مورد روند پیری و در مورد آنچه در دسترس است برای من برای مبارزه با آن از جمله راه هایی برای بهبود تغذیه و تعادل در زندگی است.

“من به شدت توصیه این کتاب برای هر کسی که کنجکاو در مورد بهبود خود را در پوست و چهره بدون در نظر گرفتن وضعیت. کریستی می نویسد مانند او مشورت: خیلی مختصر و بسیار تحصیل کرده و بسیار نگران پرداختن به هر گونه مسائل شما ممکن است داشته باشد.” – AC

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

کریستی سالن هیئت مدیره گواهی شده PA MPAS و پیشرو متخصص در محصولات مراقبت از پوست و زیبایی پزشکی. او قطار پزشکان و متخصصان پزشکی در سراسر کشور و در سطح بین المللی در روش ها و درمان های غیر جراحی جوان سازی صورت. کریستی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت از پوست تجدید نظر اعتبار پزشکی عمل زیبایی شناسی و دارویی با نام تجاری Mikel کریستی مراقبت از پوست در توسان AZ. او یک نتیجه-محور پزشک است که برای حل و فصل چیزی کمتر از بهترین و در حالی که هنرمندانه ارائه طبیعی ترین نتایج به بیماران خود را. او یک راه منحصر به فرد از آموزش و توانمند سازی زنان با دانش برای دستیابی به مطلوب سلامت پوست و رسیدن به زیبایی خود اهداف به طوری که آنها می توانید هر روز با اعتماد به نفس.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>