کلیسا تیرانداز Dylann سقف صحنه اعدام اعتصاب غذا

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — سفید supremacist قاتل توده Dylann سقف صحنه اعتصاب غذا در این ماه در حالی که در فدرال اعدام ادعا در نامه به آسوشیتد پرس که او شده است “هدفمند توسط پرسنل” “شفاهی مورد آزار و اذیت و آزار قرار گرفته و بدون علت” و “درمان نامتناسب خشن است.”

25 سال از سقف که به کشته شدن نه سیاه و اعضای کلیسا در طول یک مطالعه کتاب مقدس در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 2015 گفت: AP در نامه ای به تاریخ Feb. 13 که کارکنان در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا احساس در توجیه رفتار خود “پس از من متنفر توسط عموم مردم.”

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: سقف بوده است در اعتصاب غذا بود اما دیگر در یکی از این هفته. فرد نمی تواند بلافاصله با ارائه اطلاعات خاص در مورد طول اعتصاب غذا و یا اینکه آیا کادر پزشکی مورد نیاز به مداخله. کسی نیست مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به AP به شرط ناشناس ماندن.

سقف نوشت: در نامه خود به AP که او رفت و در اعتصاب غذا در اعتراض به درمان او دریافت از اداره زندانها انضباطی شنیدن افسر بیش زودتر شکایت که او حاضر دسترسی به قانون کتابخانه و دسترسی به یک دستگاه کپی به فایل مقالات حقوقی.

سقف Feb. 13 نامه نشان داد او در حال حاضر “چند روز” به اعتصاب غذا و به او نوشت: در پی نامه ای که در اعتراض به پایان رسید و یک روز بعد پس از اصلاحات افسران به زور سعی کردم به خون خود و قرار دادن یک چهارم به بازوی خود باعث او را به طور خلاصه کردن.

“من احساس اعتماد به نفس من می تواند رفته اند بسیار طولانی بدون غذا” سقف نوشت: در Feb. 16 پیگیری نامه. “این فقط ارزش بودن به قتل بیش از.”

اتهامات بلافاصله نمی تواند تایید و یک سخنگوی اداره زندانها گفت: این سازمان تا به حال هیچ اظهار نظر در سقف اتهامات با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

سقف وکلا در بیانیه ای گفت که آنها “با BOP برای حل و فصل مسائل مطرح شده در این نامه است.”

سقف وکلا ثبت درخواست خود فدرال محکومیت و حکم اعدام در ماه گذشته با این استدلال که او بیمار روانی هنگامی که او به نمایندگی خود را در پایتخت خود محاکمه.

در یک 321-صفحه حقوقی مختصر سقف وکلا خواسته یک دادگاه تجدید نظر فدرال در ریچموند ویرجینیا به بررسی 20 مسائل از جمله خطاهای آنها می گویند ساخته شده بودند توسط قاضی و دادستان است که “آلوده” خود را در صدور حکم است. یکی از استدلال اصلی آنها این است که ایالات متحده در منطقه قاضی ریچارد Gergel باید اجازه داد سقف به نمایندگی خود در طول فاز و مجازات محاکمه اش چرا که او 22 ساله کلاس نهم ترک تحصیل “که معتقد بودند حکم او مهم نیست چون سفید گرایان خواهد او را از زندان پس از قریب الوقوع مسابقه جنگ.”

سقف اولین کسی بود دستور اعدام برای فدرال نفرت و جنایت. دادستان کل ویلیام بار در ماه ژوئیه اعلام کرد که دولت از سرگیری اعدام و برنامه ریزی پنج اعدام — اگر سقف گنجانده شده است در میان این گروه پایان رسمی مهلت قانونی فدرال مجازات اعدام به عنوان موضوع فروکش از حوزه عمومی است. دیوان عالی کشور را به طور موقت متوقف اعدام پس از برخی از انتخاب زندانیان به چالش جدید در راستـاي در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>