Cigna را پوشش می دهد هزینه Coronavirus آزمون برای مشتریان

Category: وب وایر Comments: No comments

Cigna (NYSE: CI) مشتریان خواهد شد که دسترسی به کروناویروس (COVID-19) تست تجویز شده توسط پزشکان سلامت و شرکت را چشم پوشیدن از همه شرکت پرداخت و یا هزینه-سهام برای کمک به مبارزه با گسترش سریع این ویروس در آمریکا و برای خود در سطح جهانی تلفن همراه مشتریان.

“در طول این زمان افزایش نگرانی Cigna نقش روشن است. ما همه چیز را ما می توانیم برای کمک به مهار این ویروس حذف موانع برای آزمایش و درمان به خصوص برای سالمندان و افرادی که بیمار و صلح از ذهن به کسانی که ما در خدمت” گفت: David M. Cordani, رئيس جمهور و مدیر اجرایی, Cigna. “این نمونه دیگری از چگونه هر روز ما در تلاش برای ایستادن توسط مشتریان از طریق زندگی خود و سلامت سفر.”

زمان تست در دسترس است از طریق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و ارائه شده است و بدون هیچ هزینه. تست است که انتظار می رود به گسترش مدت کوتاهی به عنوان بیشتر تجاری تست در دسترس می شود در تعیین آزمایشگاه های تایید شده توسط ایالات متحده غذا و دارو. Cigna متعهد شده است به پوشش پزشکی آزمون شبیه به یک پیشگیرانه سود به صورت کامل-بیمه قصد دارد در نتیجه waiving co-پرداخت بیمه اتکایی یا deductibles برای مشتریان. این شامل مشتریان ثبت نام در Cigna را حمایت کارفرما قصد دارد در ایالات متحده مدیکر استفاده مدیکید و فرد و خانواده برنامه های در دسترس از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه. سازمان های که ارائه خدمات اداری تنها (ASO) برنامه همچنین شامل گزینه ای برای coronavirus تست به عنوان یک پیشگیرانه بهره مند شوند.

کدهای روش برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. Cigna ایستاده است تا 24/7 مشتری مرکز منابع به طور خاص اختصاص داده شده برای کمک به مشتریان با هر گونه موانع اداری مربوط به کروناویروس مربوط به ادعا.

به رسمیت شناختن است که بهداشت شیوع بیماری را افزایش می دهد احساس استرس و اضطراب و بی خوابی و در برخی موارد از دست دادن Cigna نیز نیروی انسانی یک خط تلفن دوم برای مشتریان. این 24 ساعته, تلفن رایگان, تلفن کمک به خط متصل خواهد شد مشتریان و مراقبان به طور مستقیم با پزشکان واجد شرایط که می تواند به ارائه پشتیبانی و راهنمایی در مقابله با استرس و تاب آوری.

هر فردی که مظنون آنها ممکن است در معرض به کروناویروس و یا برگزاری نمایشگاه علائم باید با مشورت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مناسب را تست, توصیه, در خط با دستورالعمل CDC.

برای کاهش قرار گرفتن در معرض خطرات مشتریان یادآوری است که telehealth گزینه های در دسترس هستند به دنبال بر روی تقاضا توجه پزشکی به عنوان مناسب. برای دسترسی به telehealth گزینه بازدید mycigna.com و را انتخاب کنید “اتصال” را فشار دهید در صفحه اصلی به صحبت با پزشک یا پرستار در هر زمان روز یا شب.

در مورد Cigna
Cigna شرکت جهانی بهداشت شرکت خدمات اختصاص داده شده به بهبود سلامت و رفاه و صلح از ذهن کسانی که به ما خدمت می کنند. Cigna ارائه می شود انتخاب پیش بینی قیمت و دسترسی به مراقبت با کیفیت را از طریق قابلیت یکپارچه و متصل به راه حل های شخصی است که پیشرفت کل سلامتی فرد. همه محصولات و خدمات ارائه شده به طور انحصاری توسط و یا از طریق عامل شرکت های تابعه از Cigna شرکت از جمله Cigna سلامت و زندگی شرکت بیمه, Cigna شرکت بیمه عمر نیویورک, کانکتیکات عمومی بیمه عمر, شرکت, اسکریپت اکسپرس شرکت و یا وابسته به آنها و زندگی شرکت بیمه از شمال امریکا است.

این محصولات و خدمات شامل یک مجموعه یکپارچه از خدمات بهداشتی و درمانی از قبیل پزشکی, دندانپزشکی سلامت رفتاری داروخانه, چشم انداز مکمل مزایای و سایر محصولات مرتبط از جمله گروه های عمر و حوادث و از کار افتادگی بیمه. Cigna حفظ قابلیت فروش در بیش از 30 کشور و حوزه های قضایی و دارای بیش از 170 میلیون روابط با مشتری در سراسر جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Cigna®از جمله لینک به ما را دنبال کنید در Facebook یا Twitter بازدید www.cigna.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>