سیتی شناسایی برندگان و بازندگان از بسته بندی پلاستیکی واکنش

پایدار واکنش در برابر پلاستیک بسته بندی ممکن است به نفع آلومینیوم ظرف سازندگان مانند توپ Corp. و بازیافت ضایعات فلزی از جمله Nucor Corp. در حالی که صدمه زدن به تولیدکنندگان محصولات شیمیایی مانند داو Inc., با توجه به Citigroup Inc.

در یادداشتی به بررسی تاثیر بالقوه در سهام تغییرات بازیافت روشهای تحلیلگران سیتی گروپ گفت: امثال Broomfield, کلرادو مبتنی بر توپ و فیلادلفیا مبتنی بر تاج Holdings, Inc. می تواند افزایش به عنوان مصرف کنندگان نگاه کنید به حرکت به دور از سخت تر برای بازیافت پلاستیک است.

به عنوان سازندگان اتیلن و پلاستیک و امثال داو و می کنند صنایع NV ممکن است خطر حرکت نزولی از تنگ تر بازیافت مقررات در حالی که پلاستیک packagers مانند توت جهانی Group Inc. و مهر و موم هوا Corp. می تواند به صورت headwinds اگر نرخ بازیافت باقی می ماند کم تحلیلگران نوشت.


“آلومینیوم است که بی نهایت قابل بازیافت و به طور کلی جمع آوری و بازیافت در یک نرخ بالاتر از بطری های PET و” سیتی گروپ تحلیلگران نوشت. جهانی آلومینیوم تولید کننده الکوا Corp. می تواند به نفع از افزایش استفاده از این فلز هر چند چالش ها مانند سنگین کربن تولید و ویژگی های عملی با استفاده از یک می گفتند.

رشد آلودگی از پلاستیک به سرعت در حال تبدیل شدن به یک فوری بحران زیست محیطی با بیش از 60 کشور داشتن معرفی ممنوعیت و یا مالیات با هدف کاهش ضایعات.

با امثال بری جهانی و هوا مهر و موم داشتن پیوست اتحاد برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی, پلاستیک را پایداری پیام “می تواند بسیار بهبود یافته است” با توجه به سیتی گروپ. اما اگر زمان بازیافت سیستم ماندن آنها به عنوان فلز packagers می تواند به عقب به اشتراک گذاری آنها گفت.

فلزات و بخش معدن نیز می تواند نهفته باشد اگر دولت شروع به تقاضا کاهش انتشار کربن سیتی گروپ گفت. در اینجا مینی تولید کنندگان فولاد که بازیافت ضایعات فلزی از قبیل Nucor فولاد Dynamics Inc. تجاری و فلزات شرکت. ممکن است استفاده بیش از مجتمع کارخانه های تولید تحلیلگران نوشت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra