سیتی مورگان استنلی گسترش سفر در کاهش ویروس پاسخ

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Citigroup Inc. و مورگان استنلی گفت: کارکنان به سفر بین المللی برای غیر ضروری کسب و کار در حال گسترش در اوایل محدودیت در وال استریت آخرین پاسخ به گسترش coronavirus.

هر دو بانک ها گفت: مهم سفر باید از قبل تایید شده است. در مورگان استنلی داخلی ایالات متحده سفر نیست محدود “هر چند ما همچنان نزدیک به نظارت بر وضعیت” با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری دیده می شود توسط بلومبرگ.


سیتی گروپ گفت: تنها استثنا می شود آن را اجرایی-مدیریت تیم با توجه به بیانیه e فرستاده. این بانک که کسب و کار می کند در بیش از 160 کشور محدود قبلا سفر به انتخاب تعداد کشورهایی که تا به حال گزارش شیوع بیماری از جمله ایتالیا و چین است.

ایران و کره جنوبی گزارش داد افزایش عفونت و اتحادیه اروپا راه اندازی یک تیم ویژه برای مقابله با شیوع این بیماری به عنوان موارد رز از ایتالیا به اسپانیا. جهانی موارد شروع به پریدن کرد به مورد 89,000 با مرگ و میر در 3,044. شهر نیویورک و بروکسل و برلین گزارش خود را در مورد اول است.

Goldman Sachs Group Inc. به طور نامحدود به تعویق افتاد کنفرانس برنامه ریزی شده برای نیویورک این هفته مردم در جریان این موضوع گفت. جهانی ماکرو کنفرانس به طور معمول برجسته تفسیر در مورد چشم انداز اقتصادی جهان از برترین تحلیلگران گلدمن. آسیا و اقیانوس آرام نسخه برگزار شد در هنگ کنگ در ماه ژانویه فقط به عنوان شیوع مصرف شد نگه دارید در چین است.

مورگان استنلی گفت: ممکن است گسترش کار از صفحه اصلی مورد نیاز در روزهای آینده. “افراد باید این را در نظر داشت که با توجه به سفر شخصی” این شرکت گفت: در این یادداشت از جن شرقی, جهانی, سر fusion انعطاف پذیری مرکز Morgan Stanley بحران-پاسخ عملیات.

Business Insider در گزارش مورگان استنلی جدید محدودیت اوایل روز دوشنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>