با استناد به ‘صورتحساب’ تهمت مجموعه سربازان خروج از آلمان

واشنگتن — ایالات متحده را در مورد 6400 نیروهای نظامی از آلمان و shift در مورد 5,600 به کشورهای دیگر در اروپا و آمریکا و دفاع از رهبران گفت: جزئیات پنتاگون طرح که با هزینه میلیاردها دلار و سال برای تکمیل.

تصمیم برآورده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد تمایل به خروج نیروهای نظامی از آلمان تا حد زیادی به دلیل عدم صرف به اندازه کافی در دفاع. تعدادی از نیروهای خود را به ایتالیا و عمده حرکت خواهد شیفت ایالات متحده اروپایی ستاد فرماندهی و فرماندهی عملیات ویژه اروپا از اشتوتگارت, آلمان به بلژیک.

آینده این طرح مشروط به حمایت و کمک های مالی از کنگره و تعدادی از اعضای ابراز مخالفت.

وزیر دفاع علامت Esper در دفاع از این طرح روز شنبه گفت که در حالی که این تصمیم را “شتاب” با مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات حرکت می کند همچنین ترویج بزرگتر اهداف استراتژیک برای جلوگیری از روسیه اطمینان متحدان اروپایی و تغییر نیروهای دورتر از شرق به دریای سیاه و بالتیک مناطق.

“من مطمئن هستم که اتحاد خواهد بود از همه بهتر و قوی تر برای آن” Esper به خبرنگاران گفت:. “ما می توانید ببینید که برخی از حرکت شروع شده است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=utGpxHyzizs]

“ما در حال حرکت نیروهای خارج از مرکزی اروپا و آلمان که در آن آنها بوده است پس از جنگ سرد” Esper گفت:, و اضافه کرد که آن را تغییر نیروهای آمریکایی در شرق نزدیک به روسیه “که در آن ما جدیدترین متحدان هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه “ما در حال کاهش نیروی چرا که آنها نمی پرداخت صورتحساب خود را. این بسیار ساده است. آنها متخلف.” او اضافه کرد که او ممکن است تجدید نظر تصمیم به کشیدن نیروهای نظامی از آلمان “اگر آنها شروع به پرداخت صورتحساب خود را.”

“ایالات متحده گرفته شده است با استفاده از تجارت و نظامی و هر چیز دیگری که برای بسیاری از سال است. و من اینجا هستم و من شده ام صاف کردن آن را,” او گفت. “اما آلمان مدیون میلیاردها و میلیاردها دلار به ناتو است. و چرا ما حفظ تمام نیروهای ما وجود دارد؟”

“ما در حال حفاظت از آلمان است. بنابراین ما در حال کاهش نیروی چرا که آنها نمی پرداخت صورتحساب. این بسیار ساده است,” او گفت:. “اگر آنها شروع به پرداخت صورتحساب من تجدید نظر.”

ناتو و سازمان ملل را متعهد به اختصاص 2 درصد از تولید ناخالص داخلی به هزینه های دفاعی سال 2024 و آلمان است که هنوز هم از این هدف و در حدود 1.4 درصد.

Esper گفت: ارتش هزینه خواهد شد در “تک رقمی” میلیاردها دلار هر چند آوردن نیروهای خانه می تواند درو آینده استقرار پس انداز. برخی از واحدهای کوچکتر می تواند حرکت در ماه, و طرح برگ مورد 24,000 نیروهای نظامی در آلمان است.

برخی از عربستان اعتراض

نزدیک به دو دوجین جمهوری خواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس با ارسال نامه ای به ناروا گفت: کاهش تعهد ایالات متحده به اروپا دفاع خواهد تشویق روسی تجاوز. و از سوی دیگر ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: این طرح یک “قبر خطا” گفت: این یک سیلی در آلمان صورت که آسیب پایدار به منافع آمریکا.

“این است که به وضوح یک حرکت تنبیهی در برابر آلمان که آن را سخت برای دیدن هر یک از این بهره مند شوند گفت:” راشل Rizzo, مدیر برنامه های در ترومن مرکز سیاست ملی که با تمرکز بر مسائل امنیتی است. “این واقعا آینده دولت در یک اتصال; آن را می دهد آنها هیچ جایی برای مانور و چوب در اروپا’ ذهن خوبی به آینده.”

Esper گفت: تغییر بخشی از یک بررسی از ایالات متحده حضور نظامی در سراسر جهان بود که “شتاب” با مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه برای کاهش نیروهای خود در آلمان است. Esper به دنبال توضیح به خبرنگاران گفت که این حرکت بود و نه یک اقدام تنبیهی را وادار توسط رئیس جمهور.

“من به شما می گویم که این است که برای به انجام رساندن آنچه رئيس جمهور گفت: با توجه به گرفتن ما را به تعداد کمتر در اروپا و آن را مطابق با آن از دیگر اهداف من مشخص شده با توجه به استراتژیک قطعه” Esper گفت.

سناتور. جک رید از رود آیلند, نماینده دموکرات کمیته نیروهای مسلح سنا در توصیف آن به عنوان یک “خود وارد زخم” که انجام مخالف آنچه Esper گفت: آن را.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ, در ضمن, استقبال آمریکا حرکت می کند و گفت: واشنگتن شده است مشاوره متحدان در این موضوع شده است.

در یک بیانیه استولتنبرگ گفت: واشنگتن بود “مشورت نزدیک” با ناتو و سازمان ملل.

“همانطور که ما به صورت غیر قابل پیش بینی تر جهان ما را قوی تر و امن تر زمانی که ما کنار هم ایستاده,” او گفت:.

سود برای لهستان

آلمان دفاع و خارجه وزارتخانه در بیانیه ای مشترک با اشاره به اعلام و گفت که “برنامه ریزی هنوز کامل نشده است و ممکن است موضوع به تنظیمات بیشتری.” آنگلا مرکل صدراعظم دفاع آلمان هزینه های دفاعی و گفت که آن افزایش یافته است و این کشور ادامه خواهد داد به کار نسبت به 2% معیار.

تحت برنامه نیروی هوایی را 52nd مهندسی عمران اسکادران می تواند برای اولین بار به حرکت در رفتن از آلمان به ایتالیا گفت: ژنرال Tod Wolters سر تو..S. اروپایی فرمان. یک نیروی هوایی F-16 اسکادران و دیگر واحدهای کوچک نیز برای رفتن به ایتالیا.

پس از اعلام یک نماینده مجلس با آلمان مخالفت حزب چپ است که ریشه های آن در شرق سابق حزب کمونیست آلمان و خواست یک نیروی نظامی آمریکا خروج نام این طرح را “دور از کافی است.”

“جنگ در حال برپا سراسر جهان از طریق پایگاه های آمریکا در آلمان از جمله حملات هواپیماهای بدون سرنشین است که نقض قوانین بین المللی” گفت: Tobias Pflueger معاون رهبر حزب با حزب چپ.

پنتاگون اعلام کرد که نزدیک به برنامه ریزی برای افزایش متحده حضور نظامی در لهستان یک شیفت طولانی مورد نظر توسط ورشو و لهستان رئیس جمهور آندره Duda.

مقامات گفتند که نیروهای نظامی حرکت می کند نیاز به ساخت و ساز در پایگاه های خود در ایالات متحده به طور خاص به جای ارتش 2nd سواره نظام که حرکت از Vilseck آلمان به یک هنوز نامشخص محل در امریکا است.

آلمان یک hub برای ایالات متحده عملیات در خاورمیانه و آفریقا است. تصمیم به نگه داشتن نزدیک به نیمی از نیروهای خود در اروپا یک حرکت توسط پنتاگون برای ارام کردن متحدان با اجتناب از خروج کامل 12,000 نیروهای خارج از منطقه است. و گسترش نیروهای خود به شرق سیگنال به روسیه که آمریکا نه کاهش تعهد خود را به این منطقه باقی می ماند و آماده برای محافظت از شرق اروپا از مسکو پرخاشگری است.

سناتور. جیم Inhofe جمهوریخواه و رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا ابراز پشتیبانی از این طرح در حالی که تصدیق کرد که آن را “ماه برای برنامه ریزی و سال به اجرا است.”

تلخ روز’

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه گذشته که او می خواست برای کاهش تعداد فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده در آلمان از حدود 36,000 به کمتر از 25,000. انتقال نیروها به خارج از کشور تا به حال مدت طولانی است که شایعه است و در خط با پنتاگون در تلاش برای قرار دادن سربازان بیشتر در اقیانوس هند و آرام.

در یک باغ گل رز رویداد ماه گذشته با Duda تهمت گفت: برخی از نیروهای نظامی از آلمان به لهستان. روز چهارشنبه مقامات پیشنهاد کرد که لهستان ممکن است برخی از اضافی نیروهای چرخشی که در داخل و خارج از اروپا است. لیتوانی نیز فشرده برای آمریکا و حضور نظامی اما ذکر نشده بود.

تحت توافق نامه اعلام کرد در سال گذشته در ایالات متحده گفت: ارسال حدود 1000 نیروهای بیشتر به لهستان و پیشرفت در حال ساخته شده به آماده شدن برای آن حرکت می کند.

در سال 2012 دولت اوباما انصراف دو گردان های رزمی از آلمان به بیشتر خاموش و پاسخ هر چند که با مخالفت بسیاری از مقامات در اروپا است.

به طور کلی ایالات متحده در مورد 47,000 سربازان و پرسنل غیر نظامی در آلمان است. بسیاری از 36,000 در وظیفه فعال هستند در یک تعداد انگشت شماری از بزرگتر ارتش و نیروی هوایی از جمله پایگاه های Ramstein پایگاه هوایی در منطقه hub. نیز وجود دارد 2,600 گارد ملی و نیروهای ذخیره و تقریبا 12000 غیر نظامیان وجود دارد.

“آن تلخ روز” سیاستمدار آلمانی راجر Lewentz گفت: پخش عمومی SWR در راینلند-فالتز, جنوب غربی کشور که در آن Spangdahlem پایگاه هوایی به حدود 4000 نیروی هوایی ایالات متحده پرسنل بسیاری از آنها مستقر هستند وجود دارد با خانواده خود را. حدود 670 آلمان شاغل هستند در این پایگاه در این کشور از لحاظ اقتصادی ضعیف ترین مناطق.

“متاسفانه این تصمیم توسط دولت ایالات متحده را به معنای از دست دادن از شغل” Lewentz گفت. “آلمانی کارکنان سزاوار نیست این.”

دولت تهدید کرده است که برای خروج نیروهای نظامی از کره جنوبی و ژاپن که هر دو میزبان ده ها هزار نفر از ایالات متحده پرسنل به عنوان مذاکرات غرفه بیش از ایالات متحده خواسته های بیشتر برای جبران خسارت. دولت همچنین است بحث در مورد آینده نیروهای نظامی اعداد با عراق است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط لولیتا C. Baldor, Zeke Miller, David افزایش Lorne طبخ و Jari تنر از آسوشیتد پرس; توسط توماس گیبونز-نف از نیویورک تایمز; و توسط خانم رایان, Karen DeYoung Loveday موریس فیونا وبر-Steihaus, Michael Birnbaum و کارون Demirjian از واشنگتن پست.

FILE - In this June 6, 2011 file photo, the German and U.S. flags fly on a lamp post in front of the White House in Washington ahead of German Chancellor Angela Merkel's visit. Defense officials say the U.S. will pull 12,000 troops from Germany, bringing 6,400 forces home and shifting 5,600 to other countries in Europe, including Italy and Belgium. The plan will cost billions of dollars and take years to complete. (AP Photo/Charles Dharapak)

فایل – در این 6 ژوئن 2011 فایل, عکس, آلمان و ایالات متحده, پرچم, پرواز در یک پست با چراغ در مقابل کاخ سفید در واشنگتن پیش از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را ببینید. مقامات وزارت دفاع می گویند که آمریکا جلو خواهد 12,000 نیروهای نظامی از آلمان آوردن از 6400 نیروهای اصلی و تغییر 5,600 به کشورهای دیگر در اروپا و از جمله ایتالیا و بلژیک. این طرح با هزینه میلیاردها دلار و سال برای تکمیل. (AP Photo/چارلز Dharapak)
Defense Secretary Mark Esper speaks at Whiteman Air Force Base, Wednesday, July, 22, 2020 in Johnson County, Missouri. Esper is standing in front of a B-2 stealth bomber in a hangar at Whiteman. (AP Photo/Robert Burns)

وزیر دفاع علامت Esper صحبت می کند و در Whiteman پایگاه نیروی هوایی, چهار شنبه, جولای 22, در سال 2020 در Johnson County, Missouri. Esper ایستاده است در مقابل یک B-2 stealth bomber در یک آشیانه در Whiteman. (AP Photo/رابرت برنز)
President Donald Trump speaks with reporters as he walks to Marine One on the South Lawn of the White House, Wednesday, July 29, 2020, in Washington. Trump is en route to Texas. (AP Photo/Alex Brandon)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با خبرنگاران به عنوان او راه می رود و به دریایی یکی در جنوب چمن کاخ سفید چهارشنبه, 29 جولای سال 2020 در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در مسیر به تگزاس. (AP Photo/الکس Brandon)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra