سیتی و تجارت به ثروت باد آورده هیچ بازی برای افزایش بحرانی وام

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Citigroup Inc.’s bond معامله گران فقط نوشته شده خود را به بهترین سه ماهه در هشت سال—یک شاهکار بود که هیچ بازی برای موج جزر و مدی از بحرانی وام که walloped بانک سود.

کشنده بیماری همه گیر است که فرستاده بازارهای جهانی swooning کمک این شرکت درآمد ثابت ارز و کالا معامله گران تولید $4.79 میلیارد trouncing تحلیلگران تخمین می زند بیش از $1 میلیارد. اما این شرکت به طور همزمان را کنار بگذارند $7.03 میلیارد دلار برای پوشش ضرر و زیان بالقوه در وام. درآمد خالص سقوط کوتاه از پیش بینی.

واگرایی معکوس در روند بزرگتر رقیب JPMorgan Chase & Co., نشان داد که چگونه بی سابقه تلاش های دولت برای مهار گسترش Covid-19 اغلب با قفل کردن تجارت ایجاد یک فرصت سودآور برای وال استریت و شرکت های, اما ممکن است مطرح طولانی تر و عمیق تر مشکل خود را برای انجام عملیات وام دهی. سیتی گروپ را آمار و ارقام نشان می دهد این نیروبخش برای یورش به طور پیش فرض در آن پهن کارت اعتباری کسب و کار تمام راه را تا به تامین مالی شرکت را فراهم می کند به شرکت های بزرگ.


“Covid-19 بهداشت عمومی با بحران شدید اقتصادی انشعابات” رئیس اجرایی مایکل Corbat گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه. درآمد برگزار شد گفت: اما “شوک های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر نیست احساس می شود تا اواخر سه ماهه.”

سهام سیتی گروپ کاهش یافته است 3.3% کاهش به $43.91 در 9:45 صبح در نیویورک دوم-بهترین عملکرد در 24-شرکت KBW شاخص بانک. سهام کاهش یافته است 45 درصد در این سال در مقایسه با 40% کاهش شاخص.

درآمد حاصل از درآمد ثابت معامله رسید 39 درصد به عنوان بانک شاهد عملکرد قوی در نرخ ارز و کالا قرار گرفتند. معامله گران سهام نیز ارسال شده بهتر از حد انتظار درآمد حاصل از $1.17 میلیارد, کمک مشتقات معاملات.

درآمد از بانک های مصرف کننده در عملیات برگزار شد تا به عنوان همه گیر کردم در جریان است. در ایالات متحده از آن اندکی افزایش یافت و به $5.22 میلیارد و شکوه تحلیلگران پیش بینی. حتی در آسیا که در آن ویروس wreaked ویران کردن برای بیشتر از سه ماهه این رقم در خط با تخمین می زند.

در عین حال آن را مصرف کننده بخش—مسکن بزرگترین کارت اعتباری نمونه کارها—که محکم ترین چشم انداز است که وام گیرندگان خواهد شد مبارزه برای بازپرداخت. Companywide سیتی گروپ بیش از سه برابر مقررات مربوط به وام. با سه ماهه اول ارائه و جداگانه علاوه بر مرتبط با CECL این وام کمک هزینه برای وام ضرر و زیان در حال حاضر بیش از 8 میلیارد دلار بالاتر از این در ماه دسامبر بود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که روز سه شنبه Corbat خواهد بود بخشی از نیروی کار برای کمک به احیای اقتصاد به عنوان coronavirus همه گیر نشان می دهد نشانه هایی از کاهش در برخی از نقاط کشور است. حدود 80 درصد از سیتی گروپ را 201,000 کارکنان در حال کار از راه دور در سراسر جهان به عنوان بخشی از شرکت را به تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس مرگبار وام دهنده روز چهارشنبه گفت:.

مشتریان صرف $128 میلیارد دلار در کارت های در طول سه ماهه نسبتا مسطح در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش به طور متوسط در وام از که کسب و کار صعود 2.5 ٪ به $167 میلیارد. هنوز سیتی گروپ شروع به دیدن سریع کاهش در هزینه های خود کارت و هزینه کاهش یافته است تا آنجا که 30% در هفته گذشته از ماه مارس رئیس امور مالی علامت ماسون گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

“دسته بندی خاص شما می خواهم انتظار نهفته شد: سفر پایین بود تقریبا 75 ٪ در حالی که ناهار خوری و سرگرمی بودند پایین 60%” میسون گفت. “ما همچنان به ببینید که فشار بازی را از طریق آوریل است. ما نیز شاهد فشار در تجاری ما کارت.”

شرکت اعطای وام یک تصویر مخلوط. درآمد وجود دارد کاهش یافته و 40 ٪ به $448 میلیون دلار در سه ماهه کوتاه از $678 میلیون تحلیلگران برآورد شده است. اما این بانک نیز ارسال شده تعجب به دست آوردن دلار 816 میلیون وام هجز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>