شهر آپارتمان اجاره جست و خیز کردن در حالی که مستاجرها اقامت قرار داده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک آپارتمان اجاره فرو ماه گذشته به عنوان coronavirus stay-at-home سفارشات نگه شهر مستاجرها از حرکت.

در منهتن موافقت نامه های جدید کاهش یافت و 38 درصد در ماه مارس سال جاری این دومین کاهش در 11 سال رکورد نگه داشتن توسط ارزیاب میلر ساموئل, Inc. و کارگزاری داگلاس Elliman املاک و مستغلات. در بروکلین و کوئینز خریدهای بود را 46 درصد و 34 درصد این شرکت گفت: در گزارش پنج شنبه.

محدودیت در تجمعات ساخته شده اند در شخص نمایش آن غیر قانونی و صاحبخانه نگران واحدهای رفتن خالی در طول رکود اقتصادی انجام آنچه آنها می تواند به حفظ مستاجران فعلی.


“آنچه از شما می خواهم به انجام?” جاناتان میلر رئیس میلر ساموئل. “مستاجر نمی تواند واقعا در آپارتمان های جدید دیگر از تقریبا. و سپس آنها می خواهم به حرکت می کند و حرکت تبدیل به یکی از بزرگترین مشکلات به خاطر ساختمان های بسیاری را محدود یا منع کامیون در حال حرکت.”

جدید اجاره که امضا شد مجموعه, قیمت سوابق—یک ذره از بیش از حد گرم و تقاضا وجود داشته است که قبل از همه گیر که می شود خریداران نشسته تنبل بازار فروش.

اجاره برای کوچکترین آپارتمان های رسیده جدید اوج در هر دو منهتن و بروکلین. ماهانه متوسط برای studios در منهتن شروع به پریدن کرد 9.3 ٪ به $2,843 در حالی که یک خوابه هزینه های صعود 4.4 ٪ به $3,650.

بروکلین استودیو و یک خوابه اجاره ای برای متوسط $2,700 و $2,995 بود.

کسانی که سود نیست به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. طولانی مدت اقتصادی shutdown هزینه هزار شغل را ترک خواهد کرد و بسیاری از مستاجران قادر به پرداخت اجاره و مردم کمتر به دنبال به حرکت به آپارتمان جدید در شهر است.

“وجود دارد رفتن به فشار رو به پایین بر اجاره رفتن به جلو” میلر گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>