شهرستان میله در حال حاضر در خدمت boozy نوشیدنی ‘به’

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک متصدی بار خدمت به مشتری در بروکلین Safehouse در بروکلین Greenpoint محله در روز سه شنبه.

عکس: جیمز Sprankle برای وال استریت ژورنال

پس از داشتن درهای خود را بسته به دلیل رمان coronavirus رستوران ها و کافه ها در سراسر ایالت نیویورک در حال حاضر فرصت برای فروش boozy نوشیدنی برای تحویل و بایگانی اطلاعات. اما آنها در مواجهه با یک چالش جدید: دقیقا چگونه شما آماده سازی و بسته به یک مهمانی بروید ؟

به عنوان بخشی از جارو همه گیر مربوط به تغییرات دولت کاسته قبل از قوانین است که ممنوع ناهار خوری و نوشیدن نقاط از ارائه محصولات با مشروب کردن قضیه مصرف. قبلا این موسسات تنها می تواند فروش آبجو به رفتن.

این فرصت ممکن است مقابله با برخی از فشار مالی کافه ها و رستوران ها روبرو هستند پس دولت محدود آنها در هفته گذشته از ارائه خدمات به مشتریان در محل خود. توسط دولت دستور تحویل و بایگانی اطلاعات سفارشات برای نوشیدنی نیز باید شامل مواد غذایی است. البته مواد غذایی هنوز هم می تواند دستور داده شود بدون نوشیدنی های الکلی.

اما صاحبان و مدیران موسسات گفت: آن است که یک چیز را در خدمت یک معنی منهتن یا مارگاریتا در نقطه دیگری به ارسال کوکتل با امید آن را به درستی می دهند.

“ما تا به حال به نوبه خود تمام مدل کسب و کار بر سر آن گفت:” لیندن غرور صاحب برنده جایزه روستای گرینویچ نوار دانته در مورد تعویض از خدمت نوشیدنی در فرد به آنها را آماده برای رفتن. آن را در حال حاضر ارائه می دهد یک منو از بطری martinis.

در سمت راست ترور Shultz چیدن خود ویسکی picklebacks و آبجو در بروکلین Safehouse در روز سه شنبه.

عکس: جیمز Sprankle برای وال استریت ژورنال

برخی از موسسات گفت: آنها باید تثبیت خود را در نوار منو را به آن را ساده تر در طول زمان گیج کننده. حتی در هنر و صنعت کوکتل-دیوانه عصر حاضر شاید نیست لحظه ای به خدمت یک نوشیدنی با چند مواد تشکیل دهنده است که نیاز به سخت روش های آماده سازی صاحبان گفت.

این نوشیدنی با خود تعادل ظریف از طعم و تاکید بر مواد تازه ممکن است سفر هست. به جای آن موسسات در حال تبدیل به نوشیدنی فقط با دو یا سه مواد تشکیل دهنده—کلاسیک مارتینی یک مثال نخست است—و که قفسه پایدار زیرا آنها نمی باشد هر چیزی که ممکن است به راحتی از بین بردن جمله محصولات لبنی است.

اما فراتر از مرتب کردن آنچه که به پیشنهاد کافه ها و رستوران ها نیز باید خود را برای اطمینان از نوشیدنی های بسته بندی شده در راه به طوری که آنها اقامت موجود است. برخی از اعتراف آنها با تکیه بر استاندارد برای رفتن به جام—اغلب استفاده می شود برای قهوه سرد و امید برای بهترین. دیگران می آیند تا با روش های مختلف مانند ریختن آنها کوکتل و آب بندی آنها را با یک کلاه.

در بروکلین Safehouse یک نوار در Greenpoint محله داشتن مقاومت به ظروف مانند کسانی که برای مواد غذایی استفاده می شود برای نوشیدنی. تونی Petillo نوار مالک گفت: زمانی که او می شنود “سخت بر” ظرف به آن بسته است او احساس امن که مایع نمی خواهد نشت.

Nightmoves یک بار در بروکلین محله ویلیامزبرگ است امید بستن به بطری برخی از آن کوکتل اما با یک تنوع از انواع. ارواح در یک بطری اما گازدار میکسر—نوار با استفاده از بطری محصولات از تب-درخت حق بیمه با نام تجاری نگهداری می شوند به عنوان طرف. ایده این است برای حفظ fizz به عنوان کوکتل سفر حتی اگر در خانه مونتاژ مورد نیاز است.

اورلاندو فرانکلین سر متصدی بار در Nitemoves آماده برای رفتن کوکتل در بروکلین محله ویلیامزبرگ در روز سه شنبه.

عکس: جیمز Sprankle برای وال استریت ژورنال

دالاس, BBQ, محبوب شهر نیویورک زنجیره ای از رستوران کباب, شاید همه چیز را به افراطی ترین سطح آن منجمد بسته بندی نوشیدنی های الکلی مانند piña coladas پینا و daiquiris برای رفتن.

استوارت Wetanson یک شریک در کسب و کار گفت: این نوشیدنی ها باید باقی می ماند slushy برای حدود یک ساعت در سفارشی ساخته شده برای رفتن به جام زنجیره ای استفاده می کند.

“آنها اقامت منجمد بسیار خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که دالاس BBQ قبلا ارائه شده غیر الکلی نوشیدنی های یخ زده برای تحویل و takeout شده است و تست های جدیدتر روش های بسته بندی به عنوان به خوبی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما دستور کوکتل برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل ؟ آیا آنها می رسند در وضعیت خوب خواهد بود و شما آنها را سفارش دوباره ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آقای Wetanson گفت: زنجیره ای به فروش می رسد هزاران نفر از نوشیدنی های الکلی در هفته گذشته هر چند او افزود که دالاس BBQ فروش کلی هنوز هم بطور قابل توجهی پایین به دلیل عدم در محل کسب و کار است. دیگر کافه ها و رستوران ها گزارش اعداد کوچکتر از کوکتل فروش اما گفت که هر کمی کمک می کند.

تونی ساکس جانباز شهر نیویورک مبتنی بر ارواح نویسنده تلاش کرده است takeout کوکتل از تعدادی از موسسات در هفته گذشته و گفته او به طور کلی خوشحال شده است که با ارائه. او که به عنوان به زودی به عنوان او به ارمغان می آورد نوشیدنی home—او جزئی به سفارش Negroni کوکتل—او نقل و انتقالات آنها را به مناسب شیشه ای.

“واقعا بزرگ Negroni رفتن به خوشمزه بدون توجه به آنچه, اما آن را به خوبی در یک فنجان قهوه” او گفت:.

بیشتر

  • داخل نیویورک ER به عنوان Coronavirus بازدید
  • Coronavirus مرگ و میر صعود در نیویورک
  • رکورد افزایش در نرخ بیکاری توقف سابقه اجرای کار رشد
  • مزایای بیکاری: آنچه که در مورد لایحه Coronavirus
  • ایالات متحده Coronavirus موارد بالا 80,000
  • نیوآرک منشور مدارس کمک به خانواده انتقال به کلاس های درس مجازی
  • بعدی Coronavirus نقطه داغ: لوئیزیانا مسابقات برای آماده شدن برای بدترین

نوشتن به چارلز Passy در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>