شهرستان لایحه با هدف تنظیم AI استخدام ابزار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

قانونگذاران می خواهید مطمئن شوید که کارگران در حال درمان نسبتا به عنوان شرکت با استفاده از تکنولوژی را به استخدام گیری. یک کار عادلانه در بروکلین.

عکس: Gabby جونز/مهر نیوز

شرکت در شهر نیویورک است که با استفاده از هوش مصنوعی و فن آوری های دیگر را استخدام غرامت و سایر انسانی-منابع تصمیم گیری خواهد چهره محدودیت های زیر یک لایحه معرفی پنج شنبه.

برخی از قانونگذاران می گویند که آنها می خواهم به مطمئن شوید که کارگران در حال درمان نسبتا همانطور که شرکت ها به طور فزاینده ای با استفاده از فن آوری به طور خودکار همه چیز را از وجین از طریق résumés به مصاحبه استخدام بالقوه. لایحه جدید پیشنهادی توسط Councilwoman لوری Cumbo یک دموکرات از بروکلین را منع فروش این ابزارهای خودکار مگر اینکه این نرم افزار تا به حال شده است برای حسابرسی تعصب.

مقامات منتخب و فعالان سیاسی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران آن است که تعصب تعبیه شده است در بسیاری از مصنوعی-هوش فن آوری. اخیر دولت تجزیه و تحلیل صورت-الگوریتم های تشخیص توسط موسسه ملی استاندارد و فن آوری به عنوان مثال در بر داشت که بسیاری از آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به misidentify آسیایی و آفریقایی-آمریکایی ها در مقایسه با مردم است.

Councilwoman Alicka Ampry-ساموئل یک دموکرات از بروکلین است که به حمایت شرکت از این لایحه گفت: تبعیض در نیروی کار نیست و یک مشکل جدید و قانونگذاران می خواهید مطمئن شوید که تکنولوژی کمک و نه تشدید آن.

“اگر شرکت ها با استفاده از این نوع تکنولوژی ما می خواهیم به مطمئن شوید که ابزار است که آنها در حال استفاده هستند استفاده می شود در راه است که واقعا به طور مستقیم به کاهش تبعیض و تعصب” او در مصاحبه ای گفت:.

این قانون پیشنهادی را منع فروش خودکار ابزار مورد استفاده برای استخدام و یا سایر استخدام گیری مانند جبران مگر اینکه آنها گذشته بود بی طرفانه antibias آزمون در سال گذشته است. این لایحه همچنین نیاز کارفرمایان به اطلاع متقاضیان کار در عرض 30 روز اگر خود را به نامزدهای مورد بررسی قرار گرفتند خودکار با استفاده از فن آوری است.

لایحه پیشنهاد شده توسط Councilwoman لوری Cumbo خواهد منع فروش برخی از ابزارهای خودکار مگر اینکه این نرم افزار تا به حال شده است برای حسابرسی تعصب.

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

مقامات شهر می گویند هوش مصنوعی و دیگر خودکار تکنولوژی در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای مورد استفاده در انواع صنایع از جمله خدمات مالی مراقبت های بهداشتی و رسانه ها. نیویورک-بر اساس هوش مصنوعی و ماشین-یادگیری شرکت دریافت 2.3 میلیارد دلار در سرمایه گذاری-بودجه سرمایه در سال گذشته با توجه به داده های شرکت PitchBook.

AI توسعه دهندگان نیاز به فکر می کنم در مورد تنوع و شمول از همان ابتدا شروع با داده ها استفاده می کنند گفت: کارن Bhatia معاون ارشد رئیس جمهور از طرح های در شهر نیویورک توسعه اقتصادی Corp. اگر یک شرکت با تکنولوژی در حال ساخت یک خودکار استخدام ابزار اما تنها با استفاده از داده های وارد شده از résumés سفید نر tech کارکنان سپس این الگوریتم می تواند چشم پوشی زنان و یا اقلیت به عنوان آن را از طریق انواع برنامه های کاربردی کار, او گفت:.

خانم Bhatia گفت: متقاضیان کار باید آگاه باشند که هوش مصنوعی است یک عامل در فرآیند استخدام. “اغلب آنچه می بینید این است که این فن آوری استفاده می شود اما کسانی که در نهایت نهفته بودن آن را حتی نمی دانم,” او گفت:.

یکی نیویورک-بر اساس شرکت است که برای هل این قانون می تواند به نفع از اجرای آن است Pymetrics Inc., ساخته شده است که استخدام ارزیابی که با استفاده از هوش مصنوعی و رفتاری, علوم اعصاب. این شرکت استفاده نمی résumés بلکه متکی بر بازی طراحی شده اند که برای ارزیابی نامزدهای شناختی و عاطفی و اجتماعی استعدادها در راه است که رئیس اجرایی فریدا Polli می گوید مانع از تعصب.

Pymetrics که تاسیس شد در سال 2013 و در حال حاضر حدود 100 مشتریان در سطح جهان است راه اندازی دو شخص ثالث ممیزی در این سال خانم Polli گفت. بررسی “ارزان نیست,” او گفت:.

“این عمل خوب است. شما باید برای انجام این کار و به هر حال می دانم آنچه شما الگوریتم های در حال تولید” خانم Polli گفت. “پیشرفت شده است خیلی آهسته به نظر تسطیح زمین بازی نه تنها برای جنسیت و قومیت بلکه برای بسیاری از گروه اجتماعی و اقتصادی.”

مردیت ویتاکر از بنیانگذاران هوش مصنوعی در حال حاضر یک موسسه تحقیقاتی در دانشگاه نیویورک است که مطالعات اجتماعی مفاهیم هوش مصنوعی و گفت که او خوشحال است که این قانون نیاز شرکت به اطلاع کارگران هنگامی که نامزدی خود را و یا عملکرد ارزیابی شده توسط فن آوری. اما او گفت که او می خواهم برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بی طرف ممیزی خواهد بود توسعه یافته و مورد بررسی قرار گرفت.

“خطر شل و ول و یا باریک حسابرسی فراهم می کند یک چک باکس گواهینامه که در آن عمیق تر مشکلات پنهان هستند” خانم Whittaker گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک ابزار است که بر دسترسی مردم به امرار معاش—که عمیق اجتماعی نقشی که این ابزار در حال بازی, بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید.”

این قانون پیشنهادی می گوید: قوانین و اجرای قانون خواهد بود تعیین می شود این شهر در کمیسیون حقوق بشر و یا هر سازمان دیگر تعیین شده توسط شهردار.

این لایحه در صورت تصویب توسط شورای شهر و امضا و به قانون خواهد اثر را در ژانویه سال 2022.

یک لایحه مشابه معرفی شده در آلبانی. در ایلینوی یک قانون جدید در اثر ماه گذشته نیاز شرکت ها به افشای به متقاضیان کار اگر AI ابزار استفاده می شود در طول مصاحبه های ویدئویی.

نوشتن به کیت پادشاه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>