شهرستان biz حوادث سعی کنید به حرکت به سرعت آنلاین

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای نیویورک مشغول تقویم و شبکه های کسب و کار, حوادث, گزینه های محدود وجود دارد: go دیجیتال تاخیر و یا لغو.

یک رویداد پنج شنبه شب ارائه شده توسط Entre یک شرکت با دفاتر در نیویورک و پیتسبورگ در میان اولین در شهرستان به رفتن این مسیر آنلاین.

در اینجا این است که چگونه سازمان زنان کارآفرین شب قرار بود برای رفتن: حدود 200 یا تا مردم فرصتی برای لرزش دست و عبور از کارت های کسب و کار مایکروسافت در میدان تایمز در دفتر شرکت. می شد و پیتزا و سالاد و کوکی ها به علاوه یک پنل با سرمایه گذاران و زنانی که در راه اندازی کسب و کار خود را. بلیط محدوده تا 100 دلار و شامل ورود به یک پس از حزب.


در عوض حدود 130 نفر جمع شده بودند شب گذشته در اطراف فرد صفحه نمایش کامپیوتر برای گوش دادن به اعضا که زندگی جریان بحث را از آشپزخانه یا اتاق نشیمن.

“از شما بسیار سپاسگزارم برای صبر و شکیبایی خود را با فن آوری و برای نشان دادن تا با توجه به همه چیز که در جهان گفت:” ویکی Lay, مدیر پانل و مدیر عامل در ارتزین.

چنین وقایع کسب و کار—اعم از شبانه میکسر به South by Southwest جشنواره—کمک 1 تریلیون دلار در هزینه های مستقیم به اقتصاد جهانی هر سال با توجه به یک اقتصاد آکسفورد مطالعه به سفارش رویدادهای صنعت شورای. آنها ارائه یک منبع درآمد و ارتقاء برای نیویورک کسب و کار, گروه, مشاوران اتاق های بازرگانی و اخبار نشریات.

“حوادث می تواند بزرگ برای کارآفرینان و یا افرادی که تنها با شروع کردن در حرفه خود” Entre مدیر عامل شرکت مایکل Marra گفت. “کسب و کار ساخته شده است در روابط است.”

اجتماعی فاصله تلاش های منع همه تجمعات در شهر و در دیگر نقاط کشور گسترده شرکت های بزرگ صنعت و اجتماعات—مانند جنوب غربی و در نمایشگاه نیویورک—هیچ چاره ای جز به تاخیر و یا لغو. اما برخی از کوچکتر get-to-know-جلسات شما ممکن است شانس برای تغییر آنلاین حتی اگر این بدان معناست که صرف نظر کردن از با ارزش chitchat.

“هر سازمان با عضویت در اطراف ساخته شده در جلسات حضوری تقلا در حال حاضر به حرکت آنلاین گفت:” اندرو Rasiej بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مدنی سالن غیر انتفاعی tech جامعه فضا. “این است که هنوز شناخته شده نیست چگونه تمام این حوادث به کار خواهد کرد.”

Rasiej است رئیس سابق نیویورک Tech داد که میزبان بزرگ ماهانه meetups که در آن شرکت های فن آوری می تواند نشان می دهد محصولات خود را. “ما هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت یک 60,000-عضو جامعه آنلاین, حوادث,” او گفت:.

Marra گفت: Entre امیدوار به برگزاری پانل در شخص با مخاطب و سپس جریان آن است. با شروع هفته گذشته او می دانست که من که قرار بود به اتفاق می افتد یا نه.

این شرکت متهم $10 برای ورود کد—دور دادن بسیاری به صورت رایگان—و آغاز این رویداد به سرعت در 6 p. m.—بدون نیاز به انتظار برای مهمانان به راهوار بودن از معاشرت.

در نسخه مجازی از این رویداد افراد خود را معرفی و در تایپ سوال در پنجره چت به راست از روی صفحه نمایش زندگی می کنند. مقدماتی تصویری توسط Entre نشان داد, کلیپ های از خود گذشته نیویورک, رویدادهای, به تصویر می کشد شلوغ اتاق جلسه است که به نظر می رسید از دوران های مختلف.

اما بسیاری از چیزهایی که احساس آشنا و حتی از ابر. حامیان—که در آن گیر کرده است با وجود تغییر در محل—ایراد سخنرانی کوتاه قبل از شروع چهار فرد پنل. خیلی از گفتگو اجتناب coronavirus زیر به جای بیت از یک کسب و کار معمولی پانل از جمله درس های آموخته شده در راه اندازی و راهنمایی برای کار با سرمایه گذاران است.

در زمانی که هر کس که در خانه خود و ترین شکل از سرگرمی زندگی می کنند رفته اند تاریک Marra گفت که امیدوار است این رویداد به مردم چیزی را به اشغال خود داشته باشید.

“مردم هنوز هم می خواهید به بخشی از چیزی است که حتی به عنوان آنها گیر در خانه برای هفته آینده یا ماه” او گفت:. “بسته به اینکه چگونه آن می رود با این مجازی رویدادهای ما حتی ممکن است سطح شیب دار و انجام بیشتر.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>