شهرستان پرانتز برای شیوع کروناویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio و کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot اطمینان ساکنان شهر که آنها آماده هستند به صورت غیر قابل اجتناب از coronavirus فرود در شهرستان.

شهردار نظرات پس از مقامات بهداشت فدرال روز سه شنبه گفت که آنها انتظار دارند coronavirus به گسترش در ایالات متحده به بیماری تبدیل شده تا در بیشتر کشورها با وجود محدودیت های مسافرتی.

“روشن شده است برای هفته ها در حال حاضر آن است که یک سوال از اگر اما زمانی که” De Blasio گفت. “این مهم است که دولت فدرال است که پذیرش واقعیت و اقدام به شدت بیشتر است.”

تا کنون هیچ مورد ثبت شده است در نیویورک.


د Blasio گفت که بیمارستان های شهرستان هستند قادر به ساخت بیشتر از 1200 تخت در دسترس است اگر آنها را به خروش در بیماران و مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر توزیع 1.5 میلیون ماسک برای پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دهندگان.

“ما بزرگترین بهداشت عمومی ظرفیت هر شهرستان در این کشور” د Blasio گفت. “وجود دارد نه تنها دلیلی برای ترس و وحشت.

این شهر درخواست 300,000 بیشتر ماسک محافظ اما نیاز به کمک از دولت فدرال برای دریافت سفارش در اندازه ها پر شده است. همچنین درخواست CDC به آن اجازه می دهد برای تست coronavirus در آزمایشگاه محلی به جای انتظار برای آژانس فدرال برای انجام آزمایش بر روی نمونه است. تا کنون هفت نفر در شهر نیویورک باید آزمایش منفی است.

در Nassau County, 83 افرادی که به تازگی از مناطق متاثر از coronavirus در حال نظارت شهرستان مقامات بهداشت گفت: یک سخنگوی لورا کوران شهرستان اجرایی است.

همه این افراد در حال نشان دادن علائم کروناویروس اما این شهرستان زیر فدرال پروتکل به آنها نظارت و از آنها بخواهید برای جلوگیری از اماکن عمومی. شش نفر آزمایش شده است برای coronavirus در ناسائو با پنج تست منفی و یک مورد هنوز در انتظار.

2019 رمان coronavirus که لقب گرفته است COVID-19 ميلادي در ووهان چین و sicked بیش از 81,000 مردم در سراسر جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

این ویروس شده است در حال حاضر در 41 کشور از جمله 59 موارد در ایالات متحده با کالیفرنیا گزارش 20 از این موارد است.

سهام کاهش یافت در ترس از کاهش رشد اقتصاد جهانی و نیویورک گردشگری و املاک و مستغلات صنایع انتظار می رود که به رنج می برند اگر virus اسپرد به صورت محلی.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: 27 نفر آزمایش شده است برای coronavirus در نیویورک و همه باید آزمایش منفی به جز یک نفر که نتایج آزمون در حال بررسی است.

فرماندار درخواست کرده است که مجلس قانونگذاری ایالتی به مناسب $40 میلیون دلار بودجه اضطراری برای بیماری.

“ما در حال آماده سازی است اما این وضعیت یک وضعیت است که نباید باعث شدت ترس در میان مردم” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه.

بیماری های دستگاه تنفسی باعث آنفولانزا مانند علائم مانند سرفه و تب ساختن آن دشوار برای شناسایی در امکانات مراقبت های بهداشتی. پرسنل پزشکی درخواست شده است بیماران در مورد سفر خود را از تاریخ برای ارزیابی اینکه آیا coronavirus یک احتمال است.

اصلاح Feb. 26, 2020: وجود شده اند و 27 نفر تست شده برای coronavirus در ایالت نیویورک و همه باید آزمایش منفی به جز یک نفر که نتایج آزمون در حال بررسی است. تعداد زیادی از مردم مورد آزمایش قرار misstated در نسخه قبلی این مقاله است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>