شهرستان کارگزاران احساس تنگنا جهانی شیوع کروناویروس

به عنوان کشنده coronavirus را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش کارگزاران املاک و مستغلات در شهرستان در حال تماشای آن تاثیر کسب و کار خود را در راه آنها هرگز انتظار می رود. برخی از منهتن کارگزاران در حال مشاهده خود را چند دلار می پردازد غرفه. کارگزاران در فلاشینگ و شبیه محله می گویند مردم محلی در حال به تاخیر انداختن معاملات و حتی نمی خواهید مردم را به بازدید از خانه ذکر شده در ترس از ابتلا به ویروس.

چند تا از قطب نما کارگزار نیکی خورشید معاملات به تعویق افتاده اند. آفتاب متخصص در معاملات بین المللی و تخمین می زند که 80% از مشتریان چینی با چندین مستقر در چین است. روز قبل از سال نو چینی, چهار مشتری از چین که در حال برنامه ریزی برای سفر به نیویورک به فروشگاه برای خواص لغو قرار ملاقات خود را با توجه به محدودیت های مسافرتی چین اعمال شده برای کنترل گسترش ویروس. خورشید تخمین می زند که مشتریان خود را با تاخیر 5 میلیون به 6 میلیون دلار در فروش بالقوه با توجه به چنین محدودیت های مسافرتی.


“من فکر می کنم زمانی که بلایای طبیعی مانند این اتفاق می افتد, آن را قطعا متوقف می شود اعتماد به نفس در خرید در بسیاری از راه های” خورشید گفت. “برای بالا پایان تحولات جدید است که می بینیم بسیاری از چینی-ملیت خریداران شما قطعا دیدن تاخیر در از نظر فروش—حداقل در چند ماه آینده.

اگر چه خورشید گفت او انتظار دارد که این معاملات به او گفت که او هیچ ایده زمانی که.

یکی از مشتریان که او کاهش یافته است به نام سفر به نیویورک در اوایل ژانویه شروع به خرید یک آپارتمان قبل از بازگشت او به چین است.

“در این لحظه او برای چین به سمت چپ این شیوع را متوقف و او را از ترک” چین آفتاب گفت. “او قرار بود به حرکت در در ماه آوریل و در حال حاضر ما برای به تعویق انداختن رسیدگی چرا که او نمی تواند خرید آپارتمان. ما لازم نیست که یک حرکت در تاریخ است.”

آپارتمان لوکس می تواند سخت ترین ضربه تاخیر در فروش, خورشید گفت. “چینی مشتریان به طور معمول خرید آپارتمان,” او گفت:, “اما شماره 1 این است که آنها در عشق با نام تجاری-ساختمان های جدید است.”

این می تواند سخت به بلع قرص برای توسعه دهندگان فروشندگان و کارگزاران پس از یک سال سخت برای سرمایه گذاری چین در شهر نیویورک بازار است.

تینگ Hu, یک کارگزار در داگلاس Elliman دیده است تعدادی از معاملات بالقوه ،

“نیم من مشتریان تگرگ از چین و هنگ کنگ و تایوان و نیم دیگر در حال محلی, چینی, خریداران,” هو گفت. “بنابراین در حال حاضر آن را [coronavirus] است تأثیر کسب و کار من.”

او اغلب آثار با پدر و مادر که خرید خواص خود را برای کالج سن کودکان است.

“معمولا بسیاری از سرمایه گذاران و مشتریان در حال خرید برای خود. اما اگر نه 90% از زمان, آنها در حال خرید برای بچه های خود را که در حال رفتن به مدرسه در اینجا به طوری که آنها لازم نیست که برای مقابله با یک, اجاره,” او گفت:. “من یک مشتری از شانگهای چین که لغو شد به من. اما او در حال حاضر برنامه ریزی برای آمدن در ماه مارس است. پسر او پذیرفته شد NYU بنابراین او می خواهد برای آمدن به نیویورک و مغازه آپارتمان برای پسرش.”

برخی از هو بلند مدت مشتریان را لغو قرار ملاقات برای قابل توجه خواص. یک سرمایه گذار چینی از تیانجین به دنبال به خرید یک واحد در 35 هادسون متری, اما این معامله باید صبر کنید.

در حالی که کارگزاران در حال تجربه تاخیر در معاملات بین المللی و محلی معاملات نیز متاثر شده اند.

Meizi Cui یک کارگزار با ملک بین المللی در فلاشینگ است متوجه فروشندگان محلی تاخیر در فرایند فروش.

“من یک محلی مشتری که messaged من و گفت:” من نمی خواهم به نگاه در خانه در حال حاضر اجازه دهید صبر کنید تا یک زن و شوهر از هفته,'” Cui گفت.

با وجود این واقعیت است که نیویورک هنوز به تایید هر گونه موارد از coronavirus محلی چینی-آمریکایی فروشندگان احساس در لبه, او گفت:.

“من تا به حال فروشندگان که نمی خواهید برای قرار دادن اموال خود را در بازار به دلیل آنها نمی خواهند مردم در داخل و خارج از آپارتمان خود را هر روز زیرا آنها نمی دانند که در آن مردم می آیند از” او گفت:. “حتی اگر آنها در حال فروش آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. من نشان دادن یک آپارتمان در فلاشینگ و فروشنده مورد نیاز خریدار بالقوه به پوشیدن یک ماسک و دستکش.”

با وجود تاخیر در طول بازار برای تعدادی از کارگزاران خورشید گفت او خوشبین است.

“خریداران فقط باید صبر کنید,” او گفت:. “من فکر می کنم بازار است که قطعا رفتن به گزاف گویی. اما در چند ماه آینده آن را برای رفتن به یک حرکت آهسته در شرایط استفاده از انواع خاصی از آپارتمان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید