سازندگان شهرستان در کسب و کار به عنوان فاز 1 بازگشایی آغاز می شود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهرستان خواهد شد یک بار دیگر با صدای قدرت ابزار و ماشین آلات سنگین که به نیویورک آمده اند به دست.

این شهر 33,556 غیرضروری ساخت و ساز سایت را راه اندازی مجدد امروز به عنوان فاز 1 از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را بازگشایی طرح آغاز می شود. او در مارس 27 اجرایی دستور توقف تمام پروژه های ساخت و ساز است که آیا واجد شرایط نیست که کار ضروری ترک حدود 80 درصد از این شهر از پروژه های در تلو تلو خوردن و 43 درصد از این صنعت نیروی کار و بیکاری.

بخش ساختمان قرار داده است تاکید بر ایمنی برای کارگران ساخت و سازتوسعه دهندگان و مهندسین و معماران.


این DOB تنظیم برخی از قوانین برای پیشگامانه. هر کسی در کار ساخت و ساز است که نیاز به پوشیدن یک ماسک و حفظ 6 فوت فاصله از دیگران است. سایت های ساختمان باید مجهز با بهداشت ایستگاه های ورود به سیستم نگهداری می شود باید با نام هر کس در محل و همچنین به عنوان ورود به سیستم است که آهنگ های تمیز کردن روزانه.

“من بسیار هیجان زده هستم چرا که آن را بزرگ برای دیدن زنان و مردان کار” گفت: کارلو Scissura رئیس جمهور از نیویورک ساختمان کنگره.

Scissura گفت: او خواهد ساخت راه خود را به یک سایت ساخت و ساز امروز با ماسک و مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست.

کارفرمایان را تشویق به توسعه سایت خود را-بازی خاص برنامه ریزی برای یک محیط کاری امن در علاوه بر این به تاریخ تولد مورد نیاز.

این طرح شامل 30 روز دوره گذار برای کارگران تبدیل شده و تحصیل کرده و آشنا با شیوه های جدید. آنها نمی تواند جریمه برای نقض آنها در آن زمان. پس از 30 روز از گذشت DOB گفت آن آغاز خواهد شد و صدور جریمه تا 5000 دلار برای هر گناه.

شهر نیویورک که با مته سوراخ کردن فشار از همه گیر خرابه از گذشته دولت را به 10 منطقه برای دریافت چراغ سبز از آلبانی به از سرگیری فعالیت است. The Mohawk Valley مرکزی نیویورک و دیگر مناطق در حال حاضر در فاز 2 که اواسط Hudson منطقه برنامه ریزی شده است برای ورود به شنبه.

در طول بیماری همه گیر در سراسر 8,000 سایت همچنان فعال بودند و بیش از 200 توقف کار سفارشات صادر شده علیه سایت برای نقض این حکم اجرایی. آنها با جریمه تا $10,000.

توسعه دهندگان امیدوار سریع بازگشایی ظ 1,236 برنامه های کاربردی برای ساختمان های جدید بین مارس 30 ژوئن 7, با توجه به تاریخ تولد.

“کارگران شده در سایت پس از ساعت 6 صبح امروز” Scissura گفت. “مردم هیجان زده شدن و رفتن به محل کار.”

بسیاری از پروژه های است که ساختار تن با این نسخهها کار بر روی 85%—باز از امروز گفت: Mike Neary رئيس جمهور از ساخت و ساز شرکت مدیریت.

حدود یک سوم از این شرکت پروژه های ضروری بود—که اجرای آزمون در شرایط سعی در از پروتکل هایی است که سایت باید به دنبال در حال حاضر که آنها می توانید تمام باز Neary گفت:, و اضافه کرد که همه چیز به خوبی پیش رفت این صبح است. در برخی از سایت های مردم ورود در شیفت برای جلوگیری از ریختن آسانسور.

برخی از مشتریان خود را انتخاب کرده اند به تاخیر بازگشایی پروژه های خود را زیرا آنها می خواهند به ارزیابی مجدد طراحی ساختمان و سعی کنید برای بهینه سازی سایت برای اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

Spotify که در حال کار بر روی گسترش آن به مرکز تجارت جهانی و دفاتر در حال حرکت رو به جلو با اصل طرح Neary گفت.

Neary گفت: اجرای شده است متوسط چک در پشت خود و در خود سایت. چک لازم نیست اما یک خوش آمدید, احتیاط, او گفت:.

کومو اعلام کرد یکشنبه که در ساختمان های اداری می تواند بلوک ورود به افرادی که حاضر به خود را متوسط گرفته شده است.

صنعت است که به احتمال زیاد در حالی که به عقب بر گردیم روی پای خود را. “شما فقط نمی خواهید به قادر به روشن کردن چوب در روز دوشنبه و بازگشت به جایی که ما” گفت: لو Coletti رئیس جمهور از معاملات ساختمان کانون کارفرمایان. “این رفتن به زمان را به سطح شیب دار بالا.”

آن را یک زمان بحرانی برای شهر Scissura گفت. پس از 9/11 و بحران مالی آن صنعت ساخت و ساز که منجر نیویورک را بازیابی کردم و آن چرخ نورد دوباره.

“راه شما آن را انجام,” او گفت:, “ساخت, ساخت, ساخت.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>