شهرستان coronavirus موارد بیش از دو برابر به 3,954

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک زن وارد یک ایستگاه مترو در نیویورک در روز پنج شنبه.

عکس: jeenah ماه/ایسنا

تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در شهر نیویورک بیش از دو برابر به 3,954 در روز پنج شنبه به عنوان یک حمله رعد اسا از تست شروع به فاش کردن حقیقت گسترش این بیماری در سراسر کشور, شهرستان, مقامات گفت.

تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در این شهرستان افزایش 15 تا 26 با توجه به شهردار, بیل د Blasio ،

مربوط تصویری

FDA کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان را تست کلروکين یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک coronavirus درمان است. این دارو می تواند در خدمت به عنوان یک واسطه درمانی قبل از واکسن در دسترس می شود. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

کل دولت تا به حال حداقل 4,152 coronavirus موارد که از صبح روز پنجشنبه, دولت بهداشت و درمان داده ها نشان داد اما این تعداد به سرعت در حال تغییر.

افزایش موارد به عنوان دولت تست شده بیش از 8000 نفر یک شبه و محکم محدودیت به منظور کاهش تراکم در سراسر نیویورک.

دولت در حال حاضر تا 7500 آزمون در روز با بیش از 22,000 نفر آزمایش رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در رسانه ها در جلسات پنج شنبه.

برای کمک به کاهش سرعت گسترش شیوع آقای کومو دستور داد 75 درصد از کارکنان در اکثر شرکت ها برای کار از راه دور شدید مرحله از دستور روز چهارشنبه برای کسب و کار به نگه داشتن نیمی حقوقی واجد شرایط خود را در خانه.

“ما شده اند در نظر گرفتن افزایش مراحل تراکم به دلیل کاهش تعداد افزایش یافته است” او گفت: “صبح جلسه.

آقای کومو خواست دولت فدرال به گام برای کمک به ساخت هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی.

“ما یک مشکل تجهیزات” او در یک مصاحبه تلویزیونی گفت. “راه ما نیاز به موشک در جنگ های جهانی ما نیاز به هواکش.” دولت حدود 5000 هواکش اما نیاز 30,000 آقای کومو گفت بعد.

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس در زندان.

عکس: jeenah ماه/ایسنا

آقای د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که شهر واشنگتن و منابع به اندازه کافی به گذشته از طریق پایان ماه مارس. با این حال وی از دولت فدرال به ارائه 3 میلیون N95 ماسک 50 میلیون فولاد, ماسک, 15,000 هواکش و 25 میلیون در هر یک از فولاد لباس و دستکش و سایر بیمارستان تامین.

“ما شاهد یک انفجار در تعدادی از موارد در اینجا در شهر نیویورک,” او گفت:. بدون لوازم مورد نیاز در بیمارستان شهر “رفتن به یک فوق العاده مشکل نیمه اول آوریل است.”

فرماندار همچنین معرفی تلاش ها برای کاهش بار مالی بر ساکنان به عنوان ویروس فلج نیویورک اقتصاد است.

او پرسید: بانک ها به چشم پوشیدن از پرداخت وام مسکن به مدت 90 روز بدون اثر منفی در نمره اعتباری و او به پایان رسیده است هزینه های اواخر و چشم پوشی از هزینه های اضافه برداشت در بانک ها.

“این یک زندگی واقعی بهره مند شوند. مردم فوق العاده ای تحت فشار اقتصادی” آقای کومو گفت.

در ضمن آقای د Blasio روز پنجشنبه گفت که شهر نیویورک قصد دارد به انتشار 40 زندانیان برای جلوگیری از گسترش coronavirus در شهرستان برگزار شود. زندانیان هر دو رو جزئی اتهام و یا تا به حال شرایط بهداشتی.

شهردار قبلا گفت: این شهرستان در تلاش بود تا به تعادل امنیت عمومی با نگرانی های بهداشتی. مقامات شهرستان گفت: یک زندانی و دو کارکنان در Rikers Island زندان پیچیده تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اضافه شده محدودیت بیشتر در دولت به عنوان coronavirus موارد همچنان به رشد, سفارش, آرایشگاه مو و ناخن سالن و تو سرو را تعطیل شروع 8 p. m. دوشنبه.

آقای مورفی همچنین یک فرمان اجرایی را امضا تعویق انداختن برخی از محلی به ویژه انتخابات هیئت مدیره مدرسه در انتخابات آوریل تا 12 برگزار می شود و در همان روز به عنوان ایالت انتخابات شهرداری. و همه کسانی که در انتخابات انجام خواهد شد تنها با رأی-با-ایمیل برگه های رای. فرماندار گفت: وجود خواهد داشت بدون هیچ تغییری به ایالت اولیه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 2, اما که او ممکن است دوباره آن است.

تعداد coronavirus موارد در دولت افزایش 318 روز پنج شنبه در مجموع 742.

آقای مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او انتظار می رود این تعداد به افزایش از طریق جامعه گسترش و گسترش تهاجمی از تست.

“این شماره من مطمئن هستم دیر بعد از, در حال رفتن به رفتن به بسیاری از هزاران نفر,” او گفت:.

رابرت گرت مدیر اجرایی هکنساک نصف النهار سلامت که در عمل 17 بیمارستان در نیوجرسی گفت: در حال حاضر 500 نفر در انتظار نتایج آزمایش و شناسایی 121 موارد مثبت.

“این خواهد مالیاتی ما بالينی و منابع انسانی مانند ما هرگز قبل از دیده می شود” آقای گرت گفت: در نیوجرسی کنفرانس مطبوعاتی.

جکسون آزمایشگاه ژنومیک پزشکی, کانکتیکات غیر انتفاعی پزشکی موسسه تحقیقات گفت: این امر شروع به پردازش coronavirus آزمون برای دولت و انتظار دارد که قادر به رسیدگی به 150 آزمون در روز است. آزمایشگاه برنامه ای برای اضافه کردن بیشتر تجهیزات و کارکنان به سطح شیب دار تا آن روزانه تست ظرفیت گفت: Charles Lee مدیر تاسیسات در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“این کار باعث افزایش قابلیت تست در اینجا در دسترس و مهم و حیاتی است برای تشخیص بیماران مبتلا به سرعت به عنوان امکان پذیر است ضروری است که در کنترل این بیماری همه گیر در جوامع ما” آقای لی گفت.

نوشتن به کتی هونن در [email protected] و یوسف در د آویلا [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>