شهرستان می تواند با استفاده از دوربین ها برای جلوگیری از رانندگی بی پروا

شهر نیویورک است با توجه به استفاده از ترافیک-دوربین نقض برای جلوگیری از رانندگی بی پروا نیاز مکرر متخلفان برای حضور در یک دوره ایمنی.

شورای شهر رای خواهد داد این هفته در قانون که نیاز به درایور با پنج نور قرمز دوربین بلیط یا 15 سرعت-دوربین بلیط در یک سال برای تکمیل دوره ایمنی یا خطر داشتن وسیله نقلیه خود را توقیف نیویورک تایمز در گزارش روز دوشنبه.

“مردمی که این برنامه را هدف هستند و بدترین آنها کسانی هستند که همچنان به ادامه سرعت, سرعت, سرعت, نقض, نقض, نقض” گفت: Corey Johnson, شورای شهر بلندگو و طرفدار این لایحه است.


این شهرستان دارای نور قرمز دوربین در 150 تقاطع ها همراه با بیش از 600 دوربین های سرعت و برنامه ای برای اضافه کردن 2,000 دوربین های سرعت تا سال 2021 با توجه به انتشار.

این قانون نوشته شده بود پس از یک راننده زد و یک نور قرمز و آمار برادوی بازیگر Ruthie ان مایل است که باردار بود در آن زمان. او 5 سال و 1 ساله اش کشته شدند; مایل از دست نوزاد دو ماه بعد.

این شهر در بخش حمل و نقل و دانشگاه شیکاگو انجام یک مطالعه مقدماتی بین 2012 و 2019 و نشان داد که رانندگان با بیش از پنج نقض شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان یک راننده با هیچ نقض به درگیر در یک تصادف.

یک گروه مدافع می گوید دوربین های ترافیک را خلاف قانون اساسی.

“ما باید اجازه داده شود به چهره ما شاکیان در دادگاه حتی برای یک بلیط ترافیک” گفت: Shelia دونن سخنگوی ملی رانندگان انجمن.

هفت متحده را به اعمال ممنوعیت در سرعت و یا نور قرمز دوربین.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید