شورای شهر مواد غذایی کارمند جایزه لایحه می تواند ورشکسته سوپر مارکت ها

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک شورای شهر لایحه نیاز به فروشگاه های مواد غذایی خود را پرداخت کارمندان و صندوقداران پاداش تا $75 در هر شیفت به شمار وخیم تهدید برای کسب و کار مواد غذایی و سوپر مارکت صاحبان گویند.

“اگر این بودند در محل ما بلافاصله باید به بسته نیم سوپر مارکت ها ما در منهتن” گفت: Avi Kaner صاحب مورتون ویلیامز شهر زنجیره مواد غذایی. “ما به سادگی نمی باید این پول را برای پرداخت این.”

قانون جدید نیاز کارفرمایان ضروری در کسب و کار—مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه و بیمارستان پرداخت هر یک از کارگران ساعتی یک جایزه بین $30 تا $75 در هر شیفت در طول بیماری همه گیر. هر کسب و کار با بیش از 100 نفر از کارکنان واجد شرایط.


Kaner برآورد پاداش پرداخت خواهد اضافه کردن حدود 280,000 در مجموع حقوق و دستمزد هر هفته به معمولی ناخالص حقوق و دستمزد هزینه در حدود $637,000 غیر از حقوق و مزایای کارکنان در مورتون ویلیامز که دارای 16 مکان های, از جمله یکی در شهرستان نیوجرسی و نیروی کار از 1200.

مورتون ویلیام در منهتن مکان دیده می شود کاهش فروش Kaner گفت: به عنوان بسیاری از ساکنان که یک بار به طور منظم در حال انتظار از این بیماری همه گیر به دور از شهرستان. او گفت: تنها راه برای جذب هزینه خواهد بود با اضافه کردن اضافه کردن به قیمت گذاری شده است.

“این می تواند به افزایش قیمت مواد غذایی را برای هر کس در شهر و خواهد شاتر بسیاری از سوپر مارکت ها” Kaner گفت.

شهرستان قانونگذاران در میان یک رشد مجموعه ای از صدای هل دادن خطر پرداخت برای کارکنان مشتری رو موقعیت در طول بیماری همه گیر.

چارلز شومر سناتور. پشتیبانی از فدرال پیشنهاد که صندوق پاداش تا $25,000 برای پزشکان پرستاران و دیگر کارگران ضروری مانند فروشگاه مواد غذایی کارکنان. صنایع غذایی داد نیویورک یک گروه لابی گری برای صنعت مواد غذایی, می خواهد از این شهر به صبر برای دولت فدرال به عمل قبل از آن تحمیل یک حکومت محلی. این گروه قصد دارد به فشار دولت فدرال به حذف شهرداری محلی پاداش مورد نیاز از کمک های فدرال.

“جامعه کسب و کار به طور کلی است و بسیج در برابر این” جی Peltz, وکیل برای اتحاد گفت. “این باعث می شود فروشگاه های مواد غذایی است که در حال حاضر بسیار تاکید متحمل اضافی قابل توجهی هزینه های کارگری و تهدید به ایجاد مواد غذایی بیشتر بیابان.”

این لایحه بخشی از یک بسته از قوانین با هدف کمک به هر دو ضروری کارگران و کسب و کارهای کوچک در طول بیماری همه گیر.

“ما نیاز به آنها را تشخیص افتخار آنها و حفاظت از آنها گفت:” رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

این شورا همچنین در معرفی قوانین به صورت یک لایحه حقوق برای کارگران ضروری است که گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به پیمانکاران مستقل و منع شلیک ضروری کارگران بدون just cause.

یکی دیگر از لایحه تعلیق بدهی مجموعه و به طور موثر ممنوعیت اخراج به مدت یک سال.

بسته های قانونی به نظر می رسد به برخی از رهبران کسب و کار ،

جسیکا واکر رئیس منهتن اتاق بازرگانی گفت: مجموعه ای از لوایح می تواند کسب و کار به شاتر.

جانسون گفت که آنها به دنبال ورودی از جامعه کسب و کار قبل از رای گیری در این قانون.

“ما نمی خواهد حرکت می کند هر چیزی را بدون تعامل با ذینفعان” جنیفر Fermino, شورای, سخنگوی, گفت:.

این شورا رای جمعه به مراجعه به صورتحساب برای بررسی بیشتر در اواخر این ماه. خطر پرداخت لایحه بررسی خواهد شد توسط کمیته خدمات مدنی و کارگری که هنوز باید یک جلسه برنامه ریزی شده.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>