شهردار بیل د Blasio انتخاب به رهبری بحرانزده تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون کردم سوار شدن آسان در طول یک شنبه شورای شهر شنوایی.

این نامزد Aloysee هردیا Jarmoszuk که در حال حاضر به عنوان رئیس ستاد و معاون شهردار لورا Aglin ظاهرا تا به حال ملاقات با اعضای شورای جلوتر از شنیدن ساخت خوب در تضاد کامل با شهردار در آخرین انتخاب برای تاکسی ارشد.

Jarmoszuk شروع جلسه با لیست اسامی رانندگان تاکسی که فوت بر اثر خودکشی و عذرخواهی از طرف TLC برای شکست آنها.


“شما باید یک شریک در من” Jarmoszuk گفت: رانندگان که در حال حاضر در این جلسه. “من برای مبارزه با شما هر روز. شما سزاوار نیست این.

Jarmoszuk تاکید کرد که او “در زمینه” حداقل چند روز در هفته به منظور دریافت به دانستن نیازهای رانندگان است. او همچنین گذاشته چهار حوزه که در آن او را به تمرکز توجه خود را: بدهی عادلانه پرداخت دسترسی و نوآوری است.

“من اعتقاد دارم که من می تواند ارائه دهد شور و شوق دانش و جدید مجموعه ای از مهارت های به این موقعیت” Jarmoszuk گفت: کمیته.

وظیفه عنوان TLC خواهد بود به یاد ماندنی با توجه به رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson و نیاز به کسی که می تواند مستقل باشد.

“در حال اجرا TLC یکی از سخت ترین مشاغل در شهر” جانسون گفت. “آنها به معنای واقعی کلمه به مسائل مرگ و زندگی است. آنها [درایور] شایسته یک رهبر است که می تواند بر روی سیستم.”

بسیاری از اعضای شورای شهر حاضر در جلسه گفت: آنها تحت تاثیر قرار Jarmoszuk‘s توسعه منجر به شنیدن.

“من فکر کردم من یکی از تنها افرادی که شما تا به حال رسیده به” گفت: عضو شورای استفان لوین. “من تا به حال هیچ ایده شما رسیده به بسیاری از مردم است.”

در بالا از نامگذاری چهار حوزه کلیدی که در آن او شروع به ساخت و بهبود Jarmoszuk گفت که او امیدوار است یک مرکز پشتیبانی برای رانندگان آماده خواهد شد در زمان تابستان است. درایور دسترسی به نیروی کار و توسعه و تغذيه آموزش و پرورش کمک به سلامت روحی و روانی و مالی آموزش و پرورش با توجه به Jarmoszuk.

د Blasio انصراف خود را از نامزدی برای جفری راث در سال 2019 پس از یک فاجعه شنوایی است که در آن راث sidestepped تعدادی از سوالات از شورای شهر در مورد چگونه او را اجرا TLC.

جانسون بود به خصوص دشوار در Roth, دعوت شهادت او را “یک رسوایی است.”

هیچ کدام از آن شک و تردید شد بر روی صفحه نمایش از دوشنبه.

“من تحت تاثیر قرار با چالش های شما را به غلبه بر” جانسون گفت: Jarmoszuk. “من می دانم که این کار شما می رود اما شما تا به حال مشغول به کار بر روی مسائل مربوط به این.”

Jarmoszuk در حال حاضر با این نسخهها کار به طور مستقیم با TLC و وزارت حمل و نقل در تدوین سیاست.

اگر منصوب Jarmoszuk خواهد بود واجد شرایط به خدمت برای بقیه مدت هفت سال که به پایان می رسد در ژانویه. 31, 2024. او می تواند تنها عضو TLC با حقوق و دستمزد که می آید به $212,044 سالانه است.

شورای شهرستان خواهد شد رای در Jarmoszuk را نامزدی Feb. 11.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de