شهرستان ترک کردن در صورت, ماسک, قیمت-درآوردن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر سرکوب قیمت-درآوردن تجار پول coronavirus نگرانی با اعلام ماسک صورت در تامین کوتاه مدت — ساخت آن را به طور موقت غیر قانونی به شدت افزایش قیمت های خود را.

“Preying در افرادی که نگران سلامتی خود و عزیزان خود را برای سود را نمی توان تحمل در نیویورک گفت:” گروه مصرف کننده و حفاظت از کارگر کمیسر Lorelei Salas که اعلام بیانیه رسمی در روز چهارشنبه.

“همانطور که ما شروع به دیدن قفسه های خالی و بیشتر فروشگاه شارژ صدها دلار ما می دانستیم که این شهر تا به حال به مرحله برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار.”

Salas گفت: او تصمیم گرفت برای بررسی قیمت خودش را بیش از آخر هفته گذشته بود و شارژ عظیم $212 برای یک جعبه از 10 ماسک توسط یک تاجر است.

قانون جدید می رود به اثر پنج شنبه. آن منقضی می شود در 30 روز اما می تواند تمدید شود.

فروشگاه, گیر افتاد, overcharging می تواند سیلی با جریمه تا $500.

یک فروشنده خیابانی در کوئینز بستری شده در یکشنبه که او فروش $10 جعبه ماسک برای $50.

کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot گفت: شهرستان “نمی توصیه سالم نیویورکی پوشیدن ماسک” اما افزود: “آنها را فراهم بهداشت عمومی بهره مند شوند در برخی از موقعیت ها.”

هفته گذشته آمازون yanked بیش از 1 میلیون جعلی و آسیا coronavirus محصولات آن از بازار آنلاین – از جمله دهها هزار نفر از معاملات از تجار آن معتقد بودند قیمت سنگ آهن در بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>