شهر مقررات منع رفت و آمد به پایان می رسد در اوایل روز پس از اعتراض

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر بلند است آن حکومت نظامی تحریک تظاهرات علیه خشونت پلیس جلوتر از برنامه, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد صبح روز یکشنبه.

8 p. m. citywide مقررات منع رفت و آمد نیویورک برای اولین بار در دهه شده در اثر باقی می ماند از طریق حداقل یکشنبه با برنامه ریزی شهرستان برای بلند کردن آن را در همان زمان آن را وارد فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

“دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین شهر ما” د Blasio توییتی در اعلام حکومت نظامی پایان “بلافاصله موثر.” “فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد.”


این حرکت به دنبال پلیس شهر نیویورک عقب کشیدن در اجرای مقررات منع رفت و آمد شنبه نیز هزاران تن به خیابان ها و پارک ها در اعتراض به خشونت پلیس برانگیخته از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

بیش از دو ساعت پس از حکومت نظامی را گذرانده بودند شنبه شب گروه چند صد تظاهر کنندگان ادامه داد: به مارس در منهتن و بروکلین, در حالی که پلیس نظارت آنها اما در زمان یک دست کردن روش.

سیاستمداران محلی و طرفداران آزادی های مدنی به نام به حال برای پایان دادن به 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شکایت است که باعث می شود نیازی اصطکاک زمانی که ماموران سعی کنید برای به اجرا درآوردن آن است. اما د Blasio تا به حال در ابتدا اصرار داشت که مقررات منع رفت و آمد را در محل باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته.

در تظاهرات در منهتن زودتر شنبه, داوطلبان, دست, اسنک کیت کمک های اولیه و مقدار زیادی از آب بطری در یک هوای گرم بعد از ظهر. یک نفر انجام شده یک لیست ثبت نام در این نزدیکی هست باز ساختمان ها برای کسانی که به دنبال فرار از گرما — که برخی به زودی زمانی که باران و طوفان وارد شده است.

هزاران نفر از مردم عبور از پل بروکلین به پایین منهتن که در آن گروه های دیگر شماره در صدها نفر به هزاران نفر راهپیمایی کردند و یا جمع آوری شده در مکان هایی مانند فولی مربع به دولت و دادگاه فدرال ساختمان ها و پارک میدان واشنگتن در روستای گرینویچ.

بیشتر, بالای شهر, پلیس تا به حال موانع برای همه به جز نزدیک کردن میدان تایمز به وسیله نقلیه و ترافیک پا.


به عنوان مقررات منع رفت و آمد گذشت یک گروه بزرگی از معترضان راه می رفت بر روی FDR درایو اصلی شمال-جنوب و عروق همراه منهتن در سمت شرق نظارت پلیس مجبور پلیس به طور موقت تعطیل یک طرف جاده.

معترضان گفت که آنها انتظار نداشتند حرکت آهسته در هر زمان به زودی.

“من هرگز شگفت زده شده توسط مردم اقدام به دلیل انفعال واقعا درد روح” جولیان Arriola-Henning گفت: او کارگردانی تظاهر کنندگان در پارک میدان واشنگتن به مارس از آنجا به شهرستان سالن.

“مردم را خسته روح خود را دوباره انرژی برای هدف درست.”

یک روز راهپیمایی بود enlivened توسط یک گروه به رهبری جان Batiste, رهبر گروه در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت.

تصاویر روز رسانه های اجتماعی در جمعه شب حدود یک ساعت پس از بروکلین اعتراض به پایان رسید نشان داد ماموران در اطراف یک گروه از معترضان و تعقیب کردن برخی با باطوم. و افسران در منهتن در سمت شرق نیز با استفاده از زور برای متفرق کردن باقی مانده از ماه مارس آغاز شده است که در نزدیکی شهردار اقامت رسمی.

وجود دارد حدود 40 دستگیری سراسر شهر بود جمعه — به مراتب کمتر از قبلی شب — و هیچ نشانه آشکار از سر و صدا و با شتاب سرقت از رهبران تظاهرات پیش از آن در هفته.

روز شنبه معترضان آنتوانت هنری تعجب نیست مردم هنوز راهپیمایی پس از بیش از یک هفته حتی اگر او گفت که او تا به حال دیده از خشونت پلیس پیش از آن در هفته.

“ما زن و شوهر اول از تظاهرات به پایان رسید کمی با خشونت اما ما به اینجا. ما در حال رفتن به توقف جنگ” هنری گفت.

او افزود: او فکر می کند اعتراض می ادامه در هفته آینده حتی به عنوان برخی از خواهد به بازگشت به کار زمانی که شهر نیویورک آغاز می شود بازگشایی.

“من فکر می کنم تا زمانی که ما به ماندن سازمان یافته است که دقیقا چه می خواهد و باید اتفاق می افتد,” هنری گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>