شهر غنی سازی مراکز به پل مراقبت از کودک فاصله برای کارگران ضروری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

د Blasio دولت و شهر وزارت آموزش و پرورش برنامه ریزی برای آموزش کودکان از کارگران شهرستان در منطقه ای مراکز آموزش برای کمک به نگه داشتن ضروری پرسنل مبارزه در خط مقدم از شیوع کروناویروس.


ناگهانی توده-طرح توجیهی پرورش و فرموله شد توسط de Blasio دولت زیر آن نصب خاموش کردن سیستم مدرسه یکشنبه. وزارت آموزش و پرورش برنامه ای برای باز کردن بیش از 100 منطقه ای غنی سازی مراکز در سراسر پنج بخش نیویورک در مارس 23. اول کودکان را به اسکان در این مراکز خواهد بود که از اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و حمل و نقل کارگران است.

مراکز باز خواهد شد از 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه این شهر گفت و آنها را اجرا ترکیبی از آموزش بخش کارکنان و کسانی که از سازمانهای مبتنی بر جامعه. دانش آموزان تقسیم خواهد شد به اتاق بیش از 12 دانش آموزان به منظور تشویق اجتماعی فاصله با برخی از اتاق اختصاص داده شده به اوایل دوران کودکی مراقبت. هر دانش آموز را دریافت سه وعده غذا در هر روز در این شهرستان گفت.

این برنامه می آید بر روی پاشنه از سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم به تبدیل به کنترل از راه دور آموزش K-12 دانش آموزان است.

“من فکر نمی کنم هر می گویند این تصمیم درست است یا غلط تصمیم گیری” گفت: Okhee لی یک NYU دوران کودکی آموزش و پرورش استاد. “این بهترین تصمیم با توجه به اطلاعات محدودیت ها و تناقضات ما می توانیم.”

لی گفت که او معتقد کل سرمایه گذاری بیشتر از یک چالش مهندسی که در آموزش و پرورش و مقامات شهرستان در حال تلاش برای ایجاد یک رمان وضعیت کار در محدودیت های مبادلات و حرکت قطعه یعنی هزاران نفر از کودکان و معلمان است.

برخی از ضروری ادارات دولتی در حال تجربه کمبود قادر بدن. این گروه از سراسر شهر بود خدمات اداری گفت: crain’s شده است وجود دارد کاهش در تعدادی از شهرستان کارکنان مشغول به کار در یک دفتر. Teleworking حساب برای بسیاری از عدم وجود بخش گفت.

ایمنی و حمایت از مراکز غنی سازی برای کودکان خواهد شد بستگی دارد در قسمت در مورد نحوه اجرای اجرا شده است در هفته های آینده. گسترده استفاده از آموزش مجازی است که یک تجربه بی سابقه در تاریخ آمریکا آموزش و پرورش است.

شده است وجود دارد هرگز یک سوئیچ برای یادگیری دیجیتال در چنین مقیاس بزرگ” گفت: سارا Cohodes دانشیار اقتصاد و آموزش و پرورش در دانشگاه کلمبیا. “مفاهیم آموزشی و نابرابری های بزرگ هستند.”

“هر وضعیت این قدر به خطر گسترش [درآمد] شکاف” لی گفت:, و اضافه کرد که او نگرانی در مورد دانش آموزانی که فاقد منابع مانند یک اتصال به اینترنت قابل اعتماد.

بیشتر نگران کننده است این شانس که این مراکز تبدیل شدن به آلوده به ویروس—وضعیت Cohodes گفت می تواند عذاب کل سرمایه گذاری است.

مرکز منطقه ای استراتژی ممکن است شکست اگر نیاز است که بیشتر اجتماعی فاصله و یا اگر کارکنان یا دانش آموزان بیمار با Covid-19 و [مراکز] اغلب بسته شده,” او گفت: از طریق ایمیل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>