شهر گسترش دشمنی با Airbnb تحت پیگرد یکی از آن شرکت های خدمات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک تحت پیگرد راه اندازی فراهم می کند که خدمات دربان برای لیست در Airbnb, Inc. و دیگر سایتهای اشتراک گذاری و گفت: مدل کسب و کار خود متمرکز شده است در کمک به مردم دست انداختن قوانین در برابر اجاره کوتاه مدت.

این شهرستان در زمینه کت و شلوار در برابر Guesty Inc. روز دوشنبه در دادگاه های ایالتی در منهتن به دنبال سوابق و شهادت به عنوان بخشی از یک تحقیق غیر قانونی کوتاه مدت اجاره در نیویورک است. ثبت شده توسط دفتر شهردار ویژه اجرای کت و شلوار می گوید: اطلاعات مورد نیاز برای تعیین تاثیر Guesty کسب و کار در نیویورک بازار مسکن و محله.


تاسیس در سال 2013 و با حمایت راه اندازی انکوباتور Y-ترکیب, Guesty جذب 60 میلیون دلار در بودجه به عنوان از آوریل 2019. تل آویو-شرکت بر اساس پلت فرم اجازه می دهد تا کاربران برای مدیریت لیست در سایت های متعدد از جمله Airbnb Booking.com و Expedia.com’s Homeaway فراهم می کند و خدمات مانند تمیز کردن و کلید handovers. در آن طرح دعوی در دادگاه این شهر در زمان خاص توجه داشته باشید از Guesty ادعای “ادغام کامل” با Airbnb سایت.

Guesty تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در طرح دعوی در دادگاه.

پشتیبانی شده توسط شهر قدرتمند hotel workers’ union, شهردار, بیل د Blasio قفل شده در یک سال-نبرد طولانی با Airbnb. شهرستان مقامات تخمین می زنند که به عنوان بسیاری از آنجا که دو سوم از Airbnb را listings در نیویورک می تواند نقض قوانین در برابر اجاره کوتاه مدت. این شهرستان دارای افزایش بودجه خود را به شکار کردن این لیست به حدود 8 میلیون دلار در این سال—افزایش ده برابری فقط چهار سال.

و اشاره کرد که Guesty تا به حال در بازاریابی خود با اشاره به طولانی مدت مستاجران به عنوان یک “توپ و زنجیره ای” hobbling صاحبخانه این شهرستان گفت: راه اندازی کسب و کار به نظر می رسد به کار در هزینه از “دائمی نیروهای جدید آواره از شهر را شکننده بازار مسکن و unsuspecting مهمانان سازی را غیر قانونی و نا گذرا امکانات رفاهی است.”

در سال گذشته نیویورک معرفی یک قانون جدید است که نیروی Airbnb و HomeAway به نام, آدرس و شماره تلفن خود را میزبان. این شرکت شکایت کرد برای محافظت از میزبان خود ادعا این شهر قانون نقض حریم خصوصی است. خانه-به اشتراک گذاری شرکت های برنده موقت دستور حالی که در مورد باد راه خود را از طریق دادگاه و در حال حاضر در مذاکره با ایران این شهر برای حل و فصل دعوی در دادگاه.

موفق به توافق در نیویورک خواهد هموار کردن راه برای نرم و صاف سهام مثال برای سان فرانسیسکو-بر اساس Airbnb که گفت برنامه های خود را به عمومی در سال جاری و سال گذشته بخش خصوصی به ارزش 31 میلیارد دلار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>