شهر خانه های مراسم تشییع جنازه مبارزه به عنوان ویروس مرگ و میر افزایش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پت Marmo راه می رفت در میان 20 یا مرده در زیرزمین خود را بروکلین مراسم تشییع جنازه خود را از ماسک محافظ کشیده پایین تا درخواست خود می تواند شنیده شود.

“هر فرد وجود آنها در بدن,” او گفت:. “آنها یک پدر آنها یک مادر آنها یک مادر بزرگ. آنها نه بدن. آنها مردم است.”

مانند بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه در نیویورک و سراسر جهان Marmo کسب و کار در بحران به عنوان او تلاش می کند برای دیدار با افزایش تقاضا در میان همه گیر است که به کشته شدن بیش از 1500 نفر در شهر نیویورک به تنهایی. دو تلفن های همراه و دفتر خط ها زنگ به طور مداوم. او عذرخواهی به خانواده ها در شروع هر مکالمه به صورت غیر منتظره ای مختصر و مفید و التماس آنها را به اصرار بيمارستان نگه دارید و خود را مرده عزیزان به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.


شرکت خود را مجهز به رسیدگی به 60 نفر در یک زمان بدون مشکل. صبح روز پنجشنبه آن را مراقبت از 185.

“این یک وضعیت اضطراری است,” او گفت:. “ما نیاز به کمک.”

مدیران مراسم تشییع جنازه در حال فشرده در یک طرف توسط هولناک بیمارستان تلاش برای offload بدن و از سوی دیگر توسط این واقعیت است که گورستان و crematoriums رزرو برای حداقل یک هفته و گاهی دو.

Marmo اجازه آسوشیتد پرس به خود Daniel J. شافر کفن در سانست پارک در روز پنج شنبه نشان می دهد که چگونه وخیم وضعیت تبدیل شده است.

او حدود 20 embalmed بدن ذخیره شده در gurneys و انباشته در قفسه در زیرزمین و ده در او ثانویه نمازخانه و اتاق هم سرد توسط سیستم های تهویه مطبوع.

او تخمین زده است که بیش از 60 درصد درگذشت Covid-19. برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ شود.

بیمارستان در نیویورک شده اند با استفاده از یخچال کامیون به فروشگاه های مرده و Marmo در تلاش است برای پیدا کردن خود را. یک شرکت او را به نقل از یک قیمت 6000 $در هر ماه و دیگران امتناع آشکار چون آنها نمی خواهند خود را به تجهیزات مورد استفاده برای بدن است.

حتی اگر او یک کامیون او هیچ جا آشکار به آن قرار داده است. او تعجب اگر ایستگاه پلیس در سراسر خیابان ممکن است به او اجازه دهید با استفاده از آن جلوی خانه.

او همچنین امیدوار ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست را بلند مقررات که محدود کردن ساعت crematoriums ممکن است به کار گیرند. که کاهش برخی از پرونده ها.

“من نیاز به کسی برای کمک به من,” او گفت:. “شاید اگر آنها را به من ارسال تبرید یا راهنمای من در راه است که من می تواند راه اندازی یک یخچال تریلر که من می توانم نگه داشتن و من می توانم نظارت بر.”

پاتریک کیرنس یک چهارم نسل مراسم تشییع جنازه مدیر در کوئینز گفت: این صنعت دارای تجربه هرگز چیزی مثل این. خانواده اش آماده شد در 9/11 برای کسب و کار خود را به تاخت و تاز کردن, اما با بسیاری از بدن از دست رفته میان مرکز تجارت جهانی آوار عجله هرگز آمد.

او از دیدن آن در حال حاضر. این کیرنس’ کسب و کار در Rego پارک فقط چند دقیقه از المهرست بیمارستان یک نقطه داغ در شهرستان. از طریق 15 روز اول آوریل خانواده چهار خانه های مراسم تشییع جنازه برگزار شد 15 خدمات. در نیمه دوم از ماه آنها تا به حال 40.

مانند Marmo, Kearns, تبدیل یک نمازخانه به موقت یخچال و فریزر با کولر. دیگر مدیران مراسم تشییع جنازه آسوشیتدپرس گفت این هفته آنها را آماده اقدامات مشابه است.

افزایش مرگ و میر است که در یک زمان هنگامی که وجود دارد, تنگ محدودیت در تجمعات ساخت خداحافظی تنها روند.

خانواده سبز-چوب گورستان در بروکلین در این هفته تکیه بیش از یک زرد زنجیره ای در خدمت به عنوان یک کمربند و پرتاب گل به تابوت از یک دوست. یک خانواده در کوئینز ارائه نهایی خداحافظی طریق پنجره ها از اتومبیل های خود را. در یک گورستان در برانکس, که در آن بازدید کنندگان محروم شدند به طور کامل یک مدیر مراسم تشییع جنازه ایستاده بود بیش قبر و عکس گرفت برای ارسال به عزاداران.

“کل فرآیند از جمله تجربه برای خانواده در طول مراسم تشییع جنازه یکی از مرتب کردن بر اساس از انزوا به جای حمایت” گفت: بانی دیکسون جمهور افرا گراو گورستان در کوئینز.

جکی McQuade یک مدیر در Schuyler تپه کفن در برانکس تلاش کرده است به خانواده بگویید هیچ. اما او هیچ چاره ای توجه به قوانین محدود کننده خدمات به خانواده تنها در صورتی که.

یک گورستان او با قفل شده است دروازه خود را به خانواده و دوستان است. فقط او و یک کشیش اجازه داده شد در سایت دفن. او عکس تابوت بودن را کاهش داده و امید آن می تواند برخی از بسته شدن به خانواده است.

“ما خواهد بود دیوانه اگر یکی از عزیزان ما,” او گفت:. “ما حامل اخبار بد در بالای یک وضعیت غم انگیز.”

Marmo گفت: او را به سختی به خواب از استرس و نگران او را فراموش کوچک اما وظیفه مهم مانند از بین بردن کسی را حلقه قبل از آنها در حال ارسال برای هولوکاست.

او تنظیم شده است برای برگزاری یک مراسم تشییع جنازه روز جمعه برای گرت Goble یک زن 36 ساله مترو راننده که درگذشت در هفته گذشته کمک به سواران تخلیه سوزش ، وجود خواهد داشت یک محدود خدمات خود را در اصلی کلیسای کوچک که در آن او 10 صندلی صف در دو ردیف با 6 پا بین هر. این بهترین او می تواند انجام دهد در حالی که احترام “اجتماعی فاصله دستورالعمل” او گفت:.

“مرد سزاوار یک مراسم تشییع جنازه به پایین دره عمیق و باریک از قهرمانان” Marmo گفت: با اشاره به کشش از برادوی در پایین منهتن که در آن صدای تیک تیک-نوار راهپیمایی به طور سنتی برگزار شد. “او در حال رفتن به که ؟ او است رفتن به دریافت کنید که. و این وحشتناک است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>