تالار شهر واکنش نشان می دهد به سمت چپ خاموش پزشکی طراحی مجدد تیم

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می خواهد شهر نیویورک برای کمک بیشتر از سوی دولت پزشکی صورتحساب—اما هیچ شهر رسمی خواهد شد که صدای در که چگونه دولت به نظر می رسد برای پیدا کردن $2.5 میلیارد دلار در پس انداز در برنامه مراقبت های بهداشتی.

فرماندار پزشکی طراحی مجدد تیم را شامل نمی شود هر گونه نمایندگان از شهرداری به عنوان آن را می سازد توصیه هایی برای نحوه کمک به استاندار نزدیک 6 میلیارد دلار پیش بینی شده در بودجه فاصله برای سال مالی 2021 آغاز می شود که آوریل 1.

این دومین بار است که کومو اتحاد تشکیل مجدد تیم. اولین بار در سال 2011 فرماندار شامل لیندا گیبس بود که پس از آن معاون شهردار بهداشت و خدمات انسانی در بلومبرگ دولت.


این گروه خواهد بود با پیدا کردن راه هایی برای صرفه جویی در پول در پزشکی برنامه بدون آسیب رساندن به ذینفع و یا دولت های محلی با توجه به پارامترهای تعیین شده توسط فرماندار. یکی منطقه ای که شده است اشاره کرد و به عنوان یک راننده از هزینه های بالاتر است افزایش ثبت نام در دراز مدت خدمات مراقبت در خانه سالمندان و افراد معلول است.

دولت و شهرستان در حال حاضر شده است از اختلافات بیش از یک سیاست پیشنهادی توسط فرماندار که نیاز به محلی که بیش از یک دولت 2 درصد افزایش مالیات بر دارایی کلاه را انتخاب کنید تا کلیت سالانه افزایش در هزینه های پزشکی در صلاحیت این دادگاه ها. شهر نیویورک به طور معمول بیش از افزایش مالیات بر دارایی آستانه و برآورد آن خواهد بود در قلاب برای 1.1 میلیارد دلار در هزینه های بالاتر اگر پزشکی هزینه های رشد در حدود 7 درصد است که شبیه به رای دادن در سال های اخیر است.

“دولت شیفت 1.1 میلیارد دلار بر روی این شهر برای مشکل آنها به دروغ ادعا می کنند که این شهر را” گسل “و در همان نفس ما را خاموش کمیسیون آنها ایجاد کرده اید برای آوردن هزینه های پایین” سخنگوی شهردار گفت: Crain را. “به نظر می رسد بسیار مناسب است که این شهر رو به بزرگترین سهم از این کاهش نیز دارای هیچ نمایندگی. دولت است, بازی یک بازی خطرناک در هزینه از نیویورک’ مراقبت های بهداشتی است.”

دولت آن را می بیند متفاوت است. به کومو دولت گیره تاثیر بالقوه در شهر نیویورک در $221 میلیون اگر آن را بیش کلاه زیرا فرض آن هزینه های پزشکی را افزایش می دهد تنها حدود 3 درصد است.

یک سخنگوی دولت بودجه بخش اشاره کرد که شش نفر از مردم در 21-فرد پنل ها از شهرستان سازمانها از جمله نیویورک–پروتستان مدیر عامل دکتر استیون Corwin و پت وانگ مدیر عامل شرکت بیمه گر Healthfirst.

این شهر در اعتراض به پرداخت بیشتر به دلیل آن را می گوید نقش آن در اداره پزشکی محدود است به چک کردن که شرکت می کنند در حالی که دولت مجموعه واجد شرایط بودن استانداردها و سود سطوح.

بودجه سخنگوی اشاره کرد که دولت است نه فرض است که آن را به دریافت پول بیشتر از دولت های محلی به عنوان بخشی از برنامه مالی خود را و انتظار دارد که آنها را به پیروی از اموال مالیات کلاه و 3% کلاه بر رشد هزینه های پزشکی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید