شهر خانه-قراردادهای خرید شاقول به تاخیر انداختن یک قیمت حساب

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

معلوم نیویورکی می خواهید به دیدن یک آپارتمان در فرد قبل از صرف میلیون ها نفر در یک.

دولت همه گیر مستند که ممنوع چهره به چهره املاک و مستغلات نمایش آورده قراردادهای خرید در منهتن و بروکلین به نزدیکی وقفه در ماه مه به گزارش روز شنبه توسط ارزیاب میلر ساموئل, Inc. و کارگزاری داگلاس Elliman املاک و مستغلات.

قرارداد خرید منهتن co-ops کاهش 80% از یک سال قبل از آن محل سکونت معاملات فرو 83%. در بروکلین امضا co-op موافقت نامه های سقوط 76 درصد است. آپارتمانهای وجود دارد شانس بهتر با 44 درصد کاهش است.


“بازار نیست عملکرد و در عین حال گفت:” جاناتان میلر رئیس میلر ساموئل. “مردم به عنوان یک قاعده کلی در حال خرید یک تور مجازی.”

اکثر خریداران که به امضا معاملات ماه گذشته یا بازدید از ملک قبل از خاموش شدن و یا ساخته شده در این قرارداد مشروط به دیدن خانه هنگامی که محدودیت سهولت میلر گفت.

شهر نیویورک است که انتظار می رود برای ورود به فاز دوم آن از بازگشایی دوشنبه اجازه می دهد در فرد نمایش برای شروع دوباره. در حال حاضر با چند تا قرارداد وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات قیمت برای نتیجه گیری در مورد که در آن ارزش به عهده دارد.

“تفکر این است که این وضعیت بازار به معنی قیمت ها ضعیف تر از آنها قبل از Covid” میلر گفت. “من فکر نمی کنم شما می توانید کشف قیمت تا زمانی که بازار باز می شود — و سپس آن را بلافاصله آشکار است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>