هتل شهر صنعت نیاز به مالیات املاک تسکین بیش از حد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

که Covid-19 همه گیر است نابود یک آرایه وسیعی از شرکت ها و موسسات است بدیهی به هر کسی که جرأت بر روی خیابان های بزرگ اپل از مارس 22 روز فرماندار پناهگاه در محل سفارش اثر صورت گرفت.

شاید هیچ کدام از عهده فشار از همه گیر بیش از این هتل میباشد. بیش از صد هتل باقی می ماند توقیف و معتبرترین تحلیلگران صنعت هوا بهبود معنی داری را نمی خواهد رخ می دهد قبل از 2024.


اگر چه این صنعت هرگز به طور کامل به دست آمده درآمد معیارهای که قبل از رکود بزرگ قبل از همه گیر هتل ها تشکیل نزدیک به 11 میلیارد دلار در صنعت که اشتغال بیش از 55 ، 000 مردم بیشتر از آنها بود که ساکنان شهر است. در کمتر از یک هفته بیش از 75 درصد از این درآمد از بین رفته به اتر با نه نفر از هر 10 نفر از کارکنان furloughed یا بیکار—ویرانگر و وجودی ضربه به ستون اقتصاد این شهر.

با وجود این سرسام آور و بی سابقه ای زیان های هتل ها پا تا زمانی که شهر بیشتر مورد نیاز آنها پناه هزاران خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران دوره نقاهت بیماران و بی خانمان.

در عین حال این هفته شورای شهر به تصویب رسید اموال امداد مالیاتی لایحه که به طور کامل نادیده گرفته گرفتاری های حیاتی صنعت هتل. برای کسانی که سود اموال امداد مالیاتی لایحه به طور چشمگیری کاهش نرخ بهره کرده و مالیات بر املاک و مبتنی بر درآمد از سال گذشته–از راه دور و بی رحمانه خیال واهی به صاحبان هتل.

بر خلاف بسیاری از به طور مشابه تحت تاثیر صنایع صاحبان هتل کمی و یا بدون توانایی خود را منتقل ملک ثابت هزینه های مالیاتی را به مشتریان خود به عنوان تجاری صاحبخانه که خود ساختمان های اداری و فضای خرده فروشی. شایان ذکر است که در سال 2019 هتل پرداخت 1 میلیارد دلار در مالیات املاک و مستغلات به شهرستان همراه با کننده فروکش کننده حدود 2.1 میلیارد دلار در فروش و اشغال مالیات, در علاوه بر این به پرداخت $450 میلیون دلار به دولت است.

با توجه به چندین بار مالیاتی در هتل, هتل, انجمن در شهر نیویورک بود که استدلال برای عادلانه تر ارزیابی فرآیند برای هتل املاک و مستغلات حتی قبل از بحران بهداشت عمومی. با هیچ امدادی از شهرستان های مهم مشروط به این شهر در هتل ها خواهد شد به طور پیش فرض خود را در جولای 1 صورتحساب مالیات بر دارایی; بسیاری از کسب و کار به طور دائم. به عنوان اگر برای اضافه کردن توهین به جراحت نرخ بهره قصور در پرداخت برای هتل ها در مرز ربا خوار رای از 18٪.

این Covid-19 بحران ساخته شده است که تجمعی بار در صنعت هتل کاملا قابل دفاع و در نتیجه بی سابقه نقدینگی و پرداخت بدهی بحران است. در درخواست برای تسکین صنعت تأکید کرد که بازگشت به طراوت و چالاکی برای شهرستان نیاز به تداوم تعداد قابل توجهی از هتل ها به عنوان بخشی از زیرساخت های گردشگری برن به طور کامل توسط بخش خصوصی است.

در حالی که واضح است که د Blasio دولت و شورای شهر در حال دست و پنجه نرم کردن با کمبود درآمد و عدم به رسمیت شناختن برخی از دست دادن تعداد قابل توجهی از سهامداران در مواقع ضروری صنعت تاسف و کوته بینانه است.

این شهر در نهایت از میان برداشتن travails آورده بر همه گیر اما بازسازی خواهد شد کندتر و ناکارآمد و کم هزینه تر و بدون این شهرستان را با توجه به نیاز به اطمینان حاصل شود که حیات خود را در هتل سهام.

Vijay Dandapani رئیس جمهور و مدیر عامل اتحادیه هتلداران از شهر نیویورک است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>