شهر اشغال هتل پایین 80% چهار فصل تبدیل شدن به خوابگاه برای پزشکان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک صنعت هتل همچنان به آن را در بینی بیش ویروس مهار اقدامات به عنوان داده های جدید نشان می دهد که 80% کاهش در اشغال نسبت به سال گذشته است.

اطلاعات وارد شده توسط STR, جهانی, یک تجزیه و تحلیل بازاریابی شرکت است که آهنگ هتل ها نشان داد که در شهر نیویورک بود و دوم بالاترین افت در اشغال در کل کشور در -80.5% فقط کمی کمتر از سان فرانسیسکو -80.7%.


در ضمن فقط $26.98, هتل ها شهر نیویورک نشان داد که 86.5% کاهش در درآمد هر موجود ،

کارکنان در چند هتل که در مصاحبه هفته گذشته توسط crain’s گفت: اشغال خود شماره افتاده بود به تک رقمی در روزهای اخیر. گفتند خود هتل هم بودند سازندگان: به صبر از بحران و یا به فکر خاموش کردن.
   
“ما در حال خونریزی تا آنجا که اشغال می رود—همه هتل ها در حال حاضر” یک کارمند در glitzy Gramercy Park Hotel گفت Crain را. “ما در تک رقمی در شرایط اشغال. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

این روند در نیویورک است که انعکاسی از صنعت هتل در بزرگ است. در سراسر کشور آمریکایی ها عملا متوقف تمام سفر و کسب و کار و افراد به طور یکسان لغو گروه حوادث. درآمد-در-دسترس-اتاق کاهش می یابد در سطح بی سابقه ای در سراسر کشور با توجه به STR جهانی.

“هفت نفر از 10 اتاق خالی شد در سراسر کشور” گفت: Jan Freitag خ ارشد معاونت مسکن بینش. “است که به طور متوسط متناوب است خود را, اما آن را سخت تر به فرایند هنگامی که شما در نظر بگیرید که اشغال خواهد شد و احتمال سقوط بیشتر است.

“صنعت بدون شک در مواجهه با یک وضعیت که را یک تلاش هماهنگ با مارک های صاحبان و دولت برای غلبه بر” Freitag اضافه شده است.

برخی از هتل ها در شهر به دنبال برای قرار دادن خود را در اتاق خالی برای استفاده بیشتر خوب است.

چهار هتل چهار فصل نیویورک اعلام کرد این امر باز اتاق های آن به پرستاران و پزشکان و پرسنل پزشکی در هیچ هزینه. این هتل در 57 خیابان و پارک چند بلوک از مرکز پزشکی ویل کرنل.

“ما کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال کار خستگی ناپذیر در خط مقدم از این بحران” صاحب هتل Ty Warner گفت.

“بسیاری از کسانی که مشغول به کار در شهر نیویورک باید مسافتهای طولانی را طی و از خانه های خود را پس از قرار دادن در 18 ساعت در روز” وارنر گفت. “آنها نیاز به یک محل نزدیک به محل کار که در آن آنها می توانند استراحت و بازسازی. من شنیده رژیم صهیونیستی است. [اندرو] کومو تماس به عمل در یکی از کنفرانس های مطبوعاتی خود را و هیچ گزینه ای دیگر برای ما اما انجام هر کاری که ما می تواند کمک کند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>