شهرستان مه سرکوب Grubhub و دیگر مواد غذایی تحویل برنامه های

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای تقریبا یک سال و شورای شهر هشدار داده است عمده مواد غذایی تحویل برنامه های مانند Grubhub و بارگذاری می خورد که در آنها از شیوه های کسب و کار بودند صدمه زدن به رستوران های محلی در نیویورک است که قانون برای تنظیم صنعت ممکن است به منظور.

رستوران بودند که به اتهام کمیسیون اعم از 15 تا 30 درصد و Grubhub شد به طور معمول حسابداری و مدیریت رستوران برای تماس که در نتیجه سفارشات.

Grubhub رو موشکافی از سرمایه گذاران خود را در پاسخ به تجدید نظر در آن تلفن سفارش سیستم به منظور کاهش سیار اتهامات و پایان دادن به آن عمل ایجاد رقابت وب سایت برای رستوران ها استفاده می شود که خدمات خود را.

این تغییرات کافی نیست.

شورای شهر به زودی در نظر گرفتن یک بسته از صورت حساب است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار محلی تلاش برای تنظیم کمیسیون گوشی هزینه و یا برخی از جنبه ای دیگر از تقاضای تحویل مواد غذایی اقتصاد است.

لوایح پیشنهاد می کنیم که برنامه های تحویل مواد غذایی محدود شود به شارژ رستوران ها بیش از 10 درصد کمیسیون به آنها نیاز به مجوز از طریق شهرستان اداره امور مصرف کننده. با ایجاد یک ساز و صدور مجوز در این شهرستان خواهد بود قدرت را به نظم و انضباط شرکت های موجود در نقض قوانین مانند تبلیغات کاذب و یا شیوه های فریبنده.

تحویل مواد غذایی برنامه های تعریف شده به عنوان شرکت هایی که با استفاده از اینترنت و یا برنامه های تلفن همراه به ترتیب برای همان روز وانت و یا تحویل مواد غذایی از بیش از 20 به طور جداگانه متعلق به موسسات غذایی نیز باید بتواند به مصرف کنندگان هزینه ها و کمیسیون های که آنها مسئول رستوران.

“داوود و جالوت است که آنچه شما باید در اینجا گفت:” علامت گذاری Gjonaj رئیس شورای کسب و کار کوچک کمیته است که یکی از حامیان مالی این قانون برای معرفی در روز پنج شنبه. “ما فقط می خواهم به سنتی آجر و ملات mom-and-pop رستوران یک شانس مبارزه.”

اعتبار…Jeenah ماه برای نیویورک تایمز

Grubhub که کنترل دو سوم از شهر نیویورک بازار استدلال می کنند که برنامه آن به ارمغان می آورد در مشتریان جدید و اجازه می دهد تا رستوران ها برای بهره مندی از میلیون ها دلار آن را صرف در تبلیغات. جان کالینز سخنگوی Grubhub, ادعا که این قانون را باد صدمه زدن به رستوران.

“این لایحه را بریده بریده کسب و کار برای mom-and-pop رستوران ها و صدمه زدن به مصرف کنندگان در فرایند” آقای کالینز در بیانیه ای گفت.

رستوران مخالفت کرد. رابرت Guarino مدیر اجرایی 5 دستمال برگر که دارای چهار محل در منهتن گفت: انجام کسب و کار با مواد غذایی برنامه های تحویل شده بود به چالش کشیدن.

“بنابراین بسیاری از این سفارشات سودآور نیست” آقای Guarino در مصاحبه ای گفت:. “آیا این سیستم عامل ارائه یک مشتری جدید و یا در نظر گرفتن کسب و کار از مشتریان موجود و شارژ ما هزینه؟”

صورتحساب که انتظار می رود به موضوع یک جلسه عمومی تا پایان مارس هستند مطمئن گذشت. اما آنها به احتمال زیاد گسترده شورای پشتیبانی: بیش از 30 اعضای شورای شهر با امضای یک نامه در اکتبر تهدید به “کشف پتانسیل راه حل های قانونی” اگر Grubhub نیست استخدام یک شرکت خارجی برای حل و فصل شکایات از صاحبان رستوران که آنها در حال شارژ برای تماس های تلفنی که هرگز منجر به سفارشات.

“این است که طنین انداز با تعداد زیادی از کاربرانی که در حال دیدن رستوران در منطقه خود در برخورد با این هزینه ها گفت:” فرانسیسکو ملا, یک عضو شورای از ملکه که توسط شرکت حامی در بسته های قانونی.

جنیفر Fermino سخنگوی شورای شهر بلندگو, Corey Johnson گفت: بررسی این قانون پس از آن معرفی شد.

این قانون نیست آدرس نگرانی های در مورد چگونگی تحویل مواد غذایی برنامه های درمان کارگران خود را مانند استفاده از نکات برای کمک مالی به حقوق از تحویل کارگران است. اما آقای Gjonaj گفت: کمیته “انجام نشده” بررسی.

اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد یک انجمن غیر انتفاعی است که نشان دهنده رستوران و شب زندگی صنعت گفت: پیشنهاد مقررات لازم بودند.

“این هیچ راز Grubhub شده است بهره برداری از رستوران ها در اطراف شهر برای سال. آنها شده اند غیر قابل تنظیم و آنها را متهم رستوران ساختگی هزینه با هیچ واکنش” آقای Rigie در مصاحبه ای گفت:. “نیویورکی عشق تحویل. آن را بزرگ برای رستوران و نیازی به سؤالی درباره روابط میان عراق. امیدوارم این بسته از قانون کمک خواهد کرد که سطح زمین بازی و به برخی از حقوق اساسی به رستوران.”

دولت مشروب اقتدار است به طور جداگانه با توجه به قانون به درپوش هزینه های شارژ توسط برنامه های تحویل مواد غذایی در 10 درصد است.

در پاییز Grubhub در قیمت سهام سقوط بیش از 40 درصد پس از آن گزارش آمار فروش سقوط کرد که تحلیلگران پیش بینی. این شرکت مقصر آن کاهش رشد اقتصادی در “قاعده” شام که می شد را اغوا شده توسط برنامه های دیگر به خصوص DoorDash که سپری کرده است به شدت برای اضافه کردن رستوران ها به پلت فرم آن است.

به نگه دارید تا با رقابت Grubhub شروع ارسال منوها در برنامه خود را بدون رسیدن به رسمی توافق با رستوران ها یک تاکتیک دیگر تحویل خدمات نیز مورد استفاده قرار گیرد به تولید و فروش بیشتر.

که عمل کشیده انتقاد از صاحبان رستوران. اما به نظر می رسد به کمک این شرکت رسیدن به مشتریان بیشتر. این ماه Grubhub گزارش فروش $341 میلیون دلار برای سه ماهه به پایان رسید که در ماه دسامبر نزدیک به 20 درصد افزایش از سال قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>