شهرستان کمتری نیاز دارد هواکش از انتظار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک کمتری نیاز دارد هواکش هر روز از آن فکر کردم این امر شهردار گفت که نشان می دهد گسترش سرایت می تواند کاهش.

این شهر که قبلا پیش بینی شده این امر نیاز به 200 تا 300 جدید فن های هر روز, اما در حال حاضر این انتظار به نیاز 100 و یا کمتر, شهردار, بیل د Blasio گفت.

وجود دارد 5,500 فن های موجود در سراسر بیمارستان های شهرستان در حال حاضر و یک ذخیره اضطراری 135.


“آنچه در آن به معنی برای اولین بار در در حالی که است که من می توانم با اطمینان ما را از طریق این هفته در نظر پنکه” د Blasio, گفت:, و اضافه کرد که آن را بیش از حد به زودی به پروژه چه این شهر نیاز خواهد بود هفته آینده.

شهر نیویورک عرضه هواکش شده است یک نگرانی کلیدی در میان Covid-19 بحران—به دستگاه تنفس می تواند به ارائه کمک های نجات بخش به مهم ترین coronavirus موارد است.

در یکی دیگر از علامت مثبت د Blasio گفت: بستری شدن در بیمارستان سنج گسترش Covid-19 و آن ممکن است استرس در این شهر سیستم بیمارستان در حال تثبیت در روزهای اخیر.

اما شهردار فاش نگران کننده داده ها نشان داد که نامتناسب مرگ و میر در اسپانیایی و جوامع در شهرستان. در حالی که 29 درصد از نیویورک اسپانیایی هستند آنها را تا 34 درصد از Covid-19 مرگ و میر. در حالی که 22 درصد از نیویورک سیاه و سفید هستند آنها را تا 28 درصد از مرگ و میر.

مرگ و میر در میان سفید و نیویورک رخ داده در نرخ پایین تر از درصد از جمعیت شهرستان را این گروه تشکیل می دهند.

پس از چند هفته از فشار این شهرستان ارائه این آمار چهار شنبه.

وزارت بهداشت وارد شده داده ها با استفاده از گواهی مرگ شهردار گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>