شهرستان nonprofits باک روند استخدام و افزایش حقوق

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Coronavirus باعث شده است که هیچ کمبود از درد به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر این شهر وجود دارد اما برخی از سازمان هایی که ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید از طریق تاریکی.

با ارائه دستمزد را افزایش می دهد و گسترش فرصت های استخدام دو سازمان های غیر انتفاعی در حال شکستن روند کارهای برش و بسته شدن: کودکان روستای هارلم مبتنی بر پرورش مرکز مراقبت و جامعه دسترسی به بهداشت روانی سازمان در سراسر سه بخش نیویورک.


ما تصمیم گرفتیم در اوایل ماه مارس با ما امنا است که ما نیاز به انجام کاری برای ما خط مقدم کارکنان,” دکتر گفت: جرمی Kohomban مدیر عامل شرکت کودکان ایجاد کرد. “ما نیاز به تشخیص خود تمایل و اعتقاد. بسیاری از کارکنان ما در حال مراقبت از کودکانی که در خانه و نه در مدرسه و یا آنها را در حال مراقبت از سالمندان پدر و مادر و بستگان و آنها هنوز هم به کار می آیند،”

کودکان روستای مسکونی درمان سازمان تاسیس در سال 1851 است که در خدمت 1500 خانواده در منطقه نیویورک, کار در درجه اول در پرورش و مراقبت از نوجوانان عدالت و مسائل مربوط به مهاجرت.

Kohomban گفت: 1200 کارمندان تقسیم بین کادر پزشکی و خط مقدم کارکنان مراقبت بیش از 400 فرزندخوانده های مسکونی, برنامه آنهایی هستند که ساختار در چنین راهی است که باعث می شود اجتماعی فاصله غیر ممکن است. گاهی اوقات او گفت: وجود دارد به عنوان بسیاری از 12 کودکان در یک ساختمان ،

“این کارکنان را انتخاب کنید برای انجام این کار,” او گفت:. “آنها می دانند که خطر. آنها متفاوت از کارگران بیمارستان. آنها ما کارگران خط مقدم.”

که باعث همه گیر ترین شهر کسب و کار و سازمان به طور موقت تعطیل تماس Kohomban کار با کودکان را ایجاد کرد هیئت مدیره و امنا به ارائه یک افزایش دستمزد برای کارگران است. آنها تصمیم گرفتند در یک 25 درصد افزایش به دو هفته حقوق و دستمزد همه کارگران است. او authoritzed استخدام برای 180 موقعیت با متوسط حقوق و دستمزد بین $37,000 و $52,000. این مواضع عبارتند از: منافع دراز مدت مراقبت از ناتوانی و 401(k) سهم.

“کارکنان است که واقعا هیجان زده در مورد آن چرا که آنها احساس آنها قدردانی در واقع برای نشان دادن به کار” گفت: Norma مردیت یک پرستار ثبت شده در کودکان ایجاد کرد.

به عنوان Kohomban آن را توضیح داد این است که یک تعهد امنا با پول این سازمان را ندارد. به دلیل آن است که بیش از 500 کارمند کودکان روستای واجد شرایط برای چک برنامه حفاظت مالی از مراقبت عمل می کنند. Kohomban است که به شمارش در شهرستان, دولت و یا دولت فدرال برای ارائه یک کمک مالی پایین خط برای یک سازمان مانند کودکان ایجاد کرد.

“تنها راه برای مطمئن شوید که کارکنان نمی از دست دادن شغل خود است برای دریافت وام های فدرال,” او گفت:.

اما در حال حاضر او هیچ تاسف.

“ما فقط احساس آن اخلاقی است و درست به انجام,” او گفت:. “از آن ما بود به رسمیت شناختن است که آنها مستحق بیشتر به دلیل نوع ریسک و خطر به میل خود آنها را گرفت و کشید.”

در جای دیگر در این شهر دسترسی به جامعه ارائه آن به متخصصان بهداشت روانی با افزایش مشوق ها و گسترش است. دسترسی جامعه تاسیس در سال 1974 فراهم می کند مقرون به صرفه و حمایتی مسکن برای مردم زندگی با سلامت روان نگرانی و سابقه بی خانمانی و ماده مسائل. حرفه ای خود را کمک به ساکنان با آموزش و پرورش, آموزش کار در مراقبت های بهداشتی و خدمات بحران.

این از 1300 واحد مسکن در هر سه بخش در حال یکپارچه ترکیبی از ساکنان با بهداشت روانی و نگرانی های کم درآمد و افراد است.

حدود 380 کارکنان ارائه مراقبت های روانی تحویل مواد غذایی و حمایت عاطفی و نظارت بر وضعیت سلامت و دارو مورد نیاز برای ساکنان از جمله 900 مردم به مسائل بهداشت روان گفت: کال Hedigan جامعه دسترسی مدیر.

پس از coronavirus آمار شهرستان Hedigan تصمیم گرفت که به افزایش پرداخت برای کارکنان فعلی و گسترش عملیات.

“ما نیاز به افرادی که قادر به در آمده و کار را در برنامه مسکن و ارائه خدمات به آن دسته از مردم زندگی می کنند در خیابان” او گفت:.

به عنوان یک غیر انتفاعی و دسترسی به جامعه عرضه شده است با ترکیبی از شهر و ایالتی و فدرال بودجه. Hedigan کار کرده و از نزدیک با شهرستان پیمانکاران و اعضای گروه شهرستان از سلامت و بهداشت روانی که صندوق بخش عمده ای از جامعه دسترسی به خدمات. او قادر به افزایش حقوق برای کارکنان مشغول به کار در محل یک و نیم برابر حقوق و دستمزد خود را.

“آنها در حال قرار دادن خود در معرض خطر با استفاده از حمل و نقل عمومی و در آینده به کار” او گفت:. “ما می خواهیم به رسمیت شناختن قربانی که آنها در حال ساخت و قادر به انجام این کار است.”

دسترسی جامعه به 75 پوزیشن های باز اکثریت است که نقش تمام وقت با متوسط حقوق و دستمزد $42,000.

“هنوز هم وجود دارد چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود توسط یک فرد است که در نیروی انسانی سایت,” او گفت:. “ما قادر به پرداخت برخی از مردم انگیزه ای پرداخت که قادر به آمد و کار ما در برنامه مسکن.”

 


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>