شهر آماده نیست برای coronavirus اقتصادی خرید اینترنتی حسابرسی می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر هشدار قانونگذاران دوشنبه که نیویورک آمادگی برای رکود اقتصادی یک تهدید تر ساخته شده فوری به عنوان ترس از coronavirus rankles بازارهای جهانی است.

گفت: “من هنوز نگران آن است که ما به سادگی انجام داده اند به اندازه کافی برای مقابله با خطرات آینده,” حسابرسی گفت: در شورای شهر 2021 بودجه شنوایی. “ما از تجربه می دانیم که یک رکود خواهد صدمه دیده و آسیب پذیر ما ساکنان بیشتر است. پنجره برای عمل بسته است.”

Stringer اشاره به رکورد قطره در بازار سهام ایالات متحده روز شنبه و بلند مدت خزانه داری ایالات متحده بازده غرق شدن به یک زمان کم است.


سازمان همکاری و توسعه اقتصادی پیش بینی شده دوشنبه جهانی که خروجی سقوط خواهد کرد در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان یک نتیجه از coronavirus افزایش خطر رکود است.

کمیته طراحی شده برای تنظیم این شهر بازنشستگی-صندوق دارایی که در حال حاضر لازم است ملاقات روزانه به جای ماهانه به دلیل عدم اطمینان Stringer گفت.

“به عنوان سرمایه گذاران بلند مدت آن را به ارزش به خاطر سپردن است که ما از طریق شبیه قسمت چند بار و به احتمال زیاد نتیجه این است که بازار را سر و رشد مجدد ضرر و زیان خود را پس از وقوع بوده و موجود و اجرای آن در دوره” Stringer گفت.

حتی تحت این سناریو وی افزود: این کشور به دوره ای از رشد اقتصادی است که به طول انجامید بیش از دهه در نهایت آهسته است. او اشاره کرد هر دو دفتر و شهردار, بیل د Blasio پروژه درآمدهای مالیاتی به افزایش در سرعت آهسته تر در سال مالی 2019.

Stringer به نام در شهر برای افزایش پس انداز خود را به یک “بودجه کوسن” از بین 12% و 18% از کل شهرستان هزینه—پیشنهاد برای رسیدن به $95 میلیارد دلار برای سال آینده زیر پیشنهاد شهردار.

این شهر به یک ذخیره حدود 17 درصد از هزینه ها در سال مالی 2009 بودجه گفت: Stringer که در حال اجرا است برای شهردار بعدی سال است. این شهر هنوز هم افزایش مالیات و کاهش خدمات پس از سقوط مالی که در آن سال.

ذخایر ماند حدود 11 درصد در سال های اخیر بودجه های Stringer اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>