شهر در مسیر فاز دو به عنوان مثبت Covid-19 تست سقوط به زیر 1%

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک است که در مسیر برای ورود به فاز دو از بازگشایی دوشنبه اجازه می دهد کارکنان دفاتر خدمات املاک و مستغلات و خرده فروشان برای بازگشت به کار به عنوان تعدادی از Covid-19 موارد همچنان به سقوط.

میله ورزشگاه و سالن های تئاتر تمام خواهد شد باقی می ماند بسته شده است. رستوران ها ادامه خواهد داد و اجازه داده می شود برای خدمت به مشتریان در خارج از منزل و برای بایگانی اطلاعات است ، آرایشگاه و سالن مو می توانید برای باز کردن به عنوان بخشی از فاز دو می تواند به عنوان ساختمان تجاری مدیران.

به عنوان دفاتر شروع به بازگشایی آنها را مجبور به محدود کردن کارکنان به بیش از نصف حداکثر اشغال یک منطقه خاص و حفظ اجتماعی فاصله. اگر اجتماعی فاصله ممکن نیست و کارگران باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. آنها توصیه برای کاهش تماس با سرسام آور ساعات کار و یا تنها در آوردن ضروری کارکنان.


ادامه داد: پیشرفت رانندگی کردن عفونت ویروس ساخته شده است که بیشتر بازگشایی امکان پذیر است. فرماندار گفت: کمتر از 1 درصد از 59,341 افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای Covid-19 روز سه شنبه آزمایش مثبت است.

“این کمترین درصد مثبت پس از ما شروع شده” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

وجود دارد 1,479 افراد بستری با Covid-19 روز سه شنبه و 17 نفر مرده بود از بیماری بود که پایین ترین سطح از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر از اواخر ماه مارس است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو توجه خود را تبدیل به کشورهای دیگر در طول چهار شنبه جلسه اشاره کرد که تعدادی از Covid-19 موارد در حال افزایش در 20 ایالت و پورتوریکو. او با تخفیف استدلال از برخی نمایندگان مجلس است که شکوفایی آن مربوط به بهتر تست در دسترس بودن اشاره کرد که بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در کشورهایی مانند آریزونا.

“دولت فدرال در حال ساخت یک اشتباه تاریخی و … را در چگونه آن را به دست زدن به این Covid بحران” کومو گفت.

فرماندار گفت: نیروهای جدید باید مراقبت در مورد افزایش تعداد موارد در سراسر ایالات متحده به عنوان مسافران می تواند همچنان به گسترش این بیماری است. آن را به نمایندگی از برگشت از قبل در این بیماری همه گیر که چند فرمانداران دستور نیویورکی پس از رسیدن در کشورهای خود را به قرنطینه خود را برای دو هفته.

“اگر کسانی که در کشورهای در حال بالا رفتن آنها می تواند گسترش ویروس به نیویورک” کومو گفت. “چه اتفاقی می افتد زمانی که آن دسته از مردم را در هواپیما و پرواز به نیویورک ؟

فرماندار همچنین گفت که برگزاری آخرین جلسه توجیهی روزانه جمعه پس از 111 روز متوالی و شروع به برنامه ریزی آنها را به عنوان مورد نیاز است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>