شهر در مسیر فاز دو به عنوان مثبت Covid تست سقوط به زیر 1%

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک است که در مسیر برای ورود به فاز دو از بازگشایی دوشنبه اجازه می دهد کارکنان دفاتر خدمات املاک و مستغلات و خرده فروشان برای بازگشت به کار به عنوان تعدادی از Covid-19 موارد همچنان به سقوط.

داخلی خدمات در رستوران ها و کافه ها هنوز هم ممنوع است اما فاز دو اجازه می دهد تا برای در قضیه رستوران و بار, خدمات. شهر رستوران ها و کافه ها در حال حاضر مجاز به باز کردن برای بایگانی اطلاعات و تحویل. آرایشگاه و سالن های باز ممکن است به عنوان بخشی از فاز دو به عنوان ممکن است ساختمان تجاری مدیران. ورزشگاه مراکز و تئاتر بسته باقی خواهد ماند.

به عنوان دفاتر شروع به بازگشایی آنها را مجبور به محدود کردن کارکنان به بیش از نصف حداکثر اشغال یک منطقه خاص و حفظ اجتماعی فاصله. اگر اجتماعی فاصله ممکن نیست و کارگران باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. کسب و کار توصیه برای کاهش تماس با سرسام آور ساعات کار و یا با آوردن تنها کارکنان که در محل کار ضروری است.


ادامه داد: پیشرفت رانندگی کردن عفونت ویروس ساخته شده است که بیشتر بازگشایی امکان پذیر است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد که کمتر از 1% از 59,341 افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند سهشنبه برای Covid-19 آزمایش مثبت است.

“این کمترین درصد مثبت پس از ما شروع شده” کومو گفت.

وجود دارد 1,479 مردم در بیمارستان بستری شنبه با Covid-19 و 17 نفر از این بیماری—که پایین ترین سطح از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر از اواخر ماه مارس است.

کومو توجه خود را تبدیل به کشورهای دیگر در طول چهار شنبه جلسه اشاره کرد که تعدادی از Covid-19 موارد در حال افزایش در 20 ایالت و پورتوریکو. او با تخفیف استدلال از برخی نمایندگان مجلس است که شکوفایی است منتسب به سادگی برای بهتر تست در دسترس بودن اشاره کرد که بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش در آریزونا و کشورهای دیگر.

“دولت فدرال در حال ساخت یک اشتباه تاریخی” او گفت:, “در, چگونه آن را به دست زدن به این Covid بحران است.”

فرماندار گفت: نیروهای جدید باید مراقبت در مورد افزایش تعداد موارد در سراسر کشور به مسافران می تواند همچنان به گسترش این بیماری است. این وضعیت نشان دهنده برگشت از پیش از آن در همه گیر که چند فرمانداران دستور نیویورکی پس از رسیدن در دولت خود را به قرنطینه خود را برای دو هفته.

“اگر کسانی که در کشورهای در حال بالا رفتن [تعداد coronavirus موارد] آنها می تواند گسترش ویروس به نیویورک” کومو گفت. “چه اتفاقی می افتد زمانی که آن دسته از مردم را در هواپیما و پرواز به نیویورک؟”

او همچنین گفت که برگزاری آخرین جلسه توجیهی روزانه جمعه پس از 111 روز متوالی و شروع به برنامه ریزی آنها را به عنوان مورد نیاز است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>