شهرستان قرمز-پرچم شکست خورده بی خانمان هتل شرکت قبل از $359 مقابله

City Social Services Commissioner Steven Banks
شهرستان خدمات اجتماعی کمیسر استیون بانک عکس: بن Fractenberg/شهرستان

ثبت نام برای “شهر حرکت شبیه چمچه زنی” ما خبرنامه روزانه که در آن ما به شما ارسال داستان های مثل این اولین چیزی که در صبح است.

مقامات شهرستان اهدا شد کوئینز غیر انتفاعی یک 359 میلیون دلار قرارداد برای پناهگاه بی خانمان خانواده ها در هتل ها — حتی پس از بازجویی همه چیز را از وام به یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام سوابق نشان می دهد.

کودکان جامعه خدمات مورد توافق در مارس 2017 به نظارت مالی و نظارت — و به آدرس “نگرانی در مورد ظرفیت حکومت” با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط شهرستان.

نه صفحه طرح اقدام اصلاحی این بخش از خدمات بی خانمان جوهر با غیر انتفاعی قبل از مهر و موم معامله چهار ماه بعد ظاهرا کار نمی کند.

کودکان خدمات اجتماعی قرار داده بود تحت یک دادگاه منصوب گیرنده در هفته گذشته پس از شهرستان وکلا به اتهام صدور صورت حساب جعلی مربوط به آرایه ای از پیمانکاران فرعی. این غیر انتفاعی شکل گرفته است که در سال 2014 دیده است آن قرارداد تورم به حدود 800 میلیون دلار.

آزمون های شهر اقدام اصلاحی طرح قرارداد و مدارک دادگاه نشان می دهد که د Blasio دولت تا به حال موجود مسائل جدی با کودکان جامعه خدمات — اما رفتم جلو با معاملات جدید هر حال به عنوان نیویورک بی خانمان بحران بزرگ شد.

در میان آیات موجود در اسناد و مدارک:

• در ماه های قبل از این شهرستان به کودکان جامعه خدمات 359 میلیون دلار قرارداد در ماه ژوئن 2017, غیر انتفاعی آموزش داده شد به کمک طلب کردن از یک صندلی هیئت مدیره و استخدام رئیس امور مالی مدیر اجرایی و مدیر منابع انسانی.

• در ضمن غیر انتفاعی گفت: این شهرستان به سرعت در حال گسترش حقوق و دستمزد خود را از 35 به 785 کارکنان استخدام سابق temp کارگران است. آن را بعد از ظهور در مدارک دادگاه که پیتر وایزر ایالت سابق و عضو هیئت مدیره گفته عمل بدون مجوز موقت آژانس بود که به علت 43 درصد از حقوق و دستمزد ناخالص برای استخدام کارکنان برای سازمان های غیر انتفاعی.

• مسئولان شهرستان به دنبال شواهدی از تصویب هیئت مدیره از 100.000 دلار وام از مدیر عامل توماس Bransky به این سازمان در سال 2014. همچنین گم شده بود اسناد و مدارک برای 1.8 میلیون دلار بهره بلبرینگ وام ساخته شده به غیر انتفاعی بخش خصوصی اعتماد گفته متصل به Weiser.

• گروه خدمات بی خانمان مقامات همچنین درخواست یک لیست از اعضای هیئت مدیره اخلاق قوانین, شرح شغل, حقوق و مالیات براده — به عنوان به خوبی به عنوان اثبات این که اعضای هیئت مدیره تا به حال حل و فصل پیوندها برای مالیات پرداخت نشده.

افزایش سریع

Bransky سابق شیکاگو مدیر هتل آغاز شده و کودکان جامعه خدمات شش سال پیش و در ابتدا بنیاد با هم 23 میلیون دلار در کوچکتر معاملات با شهر نیویورک به خانه بی خانمان خانواده ها و افراد است.

او غیر انتفاعی انتقال سریع به تبدیل شدن به شهرستان را دومین بی خانمان ارائه دهنده خدمات ابرو مطرح شده تا کنون پس از آن به ثمر رساند در سال 2017 قرارداد به ارائه 1,210 اتاق هتل زیر سه سال قرارداد.

هفت ماه بعد DHS گسترش مقابله به 2,110 اتاق برای نزدیک به 600 میلیون دلار.

وکلای Bransky و Weiser نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. گروه خدمات بی خانمان مقامات نمی پاسخ به یک سری از سوالات در مورد نتایج این طرح اقدام اصلاحی.

هنگامی که امانت مورد ثبت شده در ماه گذشته, شهرستان, اجتماعی, خدمات, کمیسر استیو بانک ها به خبرنگاران گفت که DHS تا به حال پرداخت نکردن در “ده ها میلیون دلار … که ما را شناسایی کرده اند که به طور بالقوه جعلی.”

او همچنین گفت که امضای ژوئن 2017 معامله شد بخشی از تلاش برای به دست آوردن اهرم محکم در کودکان خدمات اجتماعی: “ما تصمیم به آنها را تحت قرارداد کوچک کردن رد پای خود را.”

حملات و گواهی حسن

آن نیست تا زمانی که ممکن است تا سال 2018 است که بانک ها آژانس تماس شهرستان بخش تحقیقات منجر به حملات ماه گذشته در این دفاتر کودکان خدمات اجتماعی و پیمانکاران فرعی.

در یک دادگاه استشهاد ثبت در امانت مورد وینسنت Pullo DHS’ رئیس پیمانکاری افسر پیشنهاد طرح اقدام اصلاحی با صدای تلپ افتادن بود. مالی مانیتور در گزارش شرکت “وضعیت مالی و کنترل های داخلی” بود با توجه به این شهرستان توسط 15 مارس 2017.

“DHS بود ناراضی با مالی مانیتور گزارش و درخواست پیگیری آن شده است ارائه شده تا به امروز” Pullo گفت: در Jan. 29, 2020, استشهاد.

Pullo همچنین نگرانی ها در مورد نقش دوگانه Weiser که شرکت SASY شرکت نیز یک متهم در این مورد آورده شده توسط شهر.

در این شکایت در منهتن دیوان عالی کشور, شهرستان, شرکت مشاور جیمز جانسون ادعا که بتونم ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی و پيمانكاران فرعي نشان داد نشانه هایی از “تقلب و پیشنهاد تقلب.”

کسانی که مسائل شهر مدعی شامل “نادرست و تکراری حسابداری و مدیریت” و “آشکارا ساختگی لیست قیمت.”

یک ‘صادق کارمند’

با توجه به مدارک دادگاه کودکان و خدمات اجتماعی هرگز عرضه اثبات آن به دنبال قیمتهای رقابتی به عنوان مورد نیاز برای پیمانکاران فرعی.

غیر انتفاعی اخراج Bransky و مدیر عامل افسر اموزش Mandelbaum ماه گذشته با توجه به DHS.

Mandelbaum وکیل یعقوب Laufer, به نام او “بسیار اختصاص داده شده وفادار و صادق کارمند.”

“ما با اعتماد به نفس است که در هنگام تخلیه دود خواهد شد که ساده به هر کس” او گفت:.

Bransky نشده ساخته شده است هر گونه اظهارات از آنجا که دادگاه تشکیل پرونده در ماه گذشته. در یک سال 2016 نرم افزار برای مدیریت هزاران تجاری, هتل, واحد, او تن به تن خود را به عنوان طبیعی برای این کار توصیف 20 سال او گفت که او می خواهم تاريخيش در هتل ها به عنوان “تامین مسکن.”

این نرم افزار می گوید خود جای پایی در شهر بزرگ-دلار پناهگاه صنعت در آمد با مه 2014 جلسه برای فروشندگان جدید برگزار شده توسط اداره خدمات بی خانمان — که منجر به قرار دادن دو خانواده در کودکان جامعه خدمات آپارتمان.

“این آغاز CCS موفق توسعه به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی ارائه دهنده خدمات اجتماعی و مدیر فروشندگان” نرم افزار بار خوانده شده است.

می خواهید دوباره این داستان ؟ ببینید ما تجدید چاپ دستورالعمل.

حمایت از شهر

شما فقط به پایان رسید خواندن داستان دیگری از شهر است.

ما نیاز به کمک خود را به شهر همه می توان آن را.

لطفا در نظر پیوستن به ما به عنوان یک عضو امروز.

اهدای امروز!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید